Licensed to Riverton High School Swim Team
                                    HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 2/4/2019 08:59 AM
            4A West Conference Championships - 2/1/2019 to 2/2/2019            
                                    Results                                    
 
Event 1  Boys 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                            Prelims     Finals Points 
===============================================================================
Finals
  1 Kelly Walsh High School-WY  'A'                   1:41.54    1:41.95   32  
     1) Lougee, Braden SO               2) Chadderdon, Kellen JR          
     3) Armstrong, Jonas SO             4) Pfaff, Ian JR                  
       27.72    55.44  1:20.20  1:41.95                                    
  2 Green River High School  'A'                      1:45.92    1:42.86   26  
     1) Richmond, Michael SR            2) Richmond, Jason SO             
     3) Moser, Trevor JR                4) Davis, Gabe SR                 
       24.37    52.93  1:19.40  1:42.86                                    
  3 Laramie High School  'A'                          1:47.11    1:45.65   24  
     1) Richardson, Jacob JR            2) Bury, Chris SR                 
     3) Richardson, Noah SR             4) Bienz, Bryce SR                
       27.04    57.23  1:21.79  1:45.65                                    
  4 Evanston High School  'A'                         2:13.30    1:53.44   22  
     1) Nicholls, Jaxon FR              2) Cook, Ben SO                   
     3) Bloomfield, Vince SO            4) Beachler, Gage FR              
       27.22    59.10  1:28.15  1:53.44                                    
  5 Rock Springs High School-WY  'A'                  2:01.84    2:00.51   20  
     1) Maedche, Kyler FR               2) Croff, Evan FR                 
     3) Asper, Erral SO                 4) Whitman, Everett SR            
       33.70  1:07.17  1:36.20  2:00.51                                    
  6 Natrona County High School  'A'                   2:06.90    2:05.80   18  
     1) Faxon, Gillen JR                2) Whitten, Devon SO              
     3) Syverson, Kyler SO              4) Ellison, Matt JR               
       34.15  1:10.79  1:38.66  2:05.80                                    
 
Event 1  Boys 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Kelly Walsh High School-WY  'A'                   1:41.41    1:41.54  
     1) Lougee, Braden SO               2) Chadderdon, Kellen JR          
     3) Armstrong, Jonas SO             4) Pfaff, Ian JR                  
       27.20    54.90  1:19.84  1:41.54                                    
  2 Green River High School  'A'                      1:45.45    1:45.92  
     1) Richmond, Michael SR            2) Richmond, Jason SO             
     3) Moser, Trevor JR                4) Davis, Gabe SR                 
       25.14    54.58  1:21.88  1:45.92                                    
  3 Laramie High School  'A'                          1:50.13    1:47.11  
     1) Richardson, Jacob JR            2) Bury, Chris SR                 
     3) Richardson, Noah SR             4) Smith, Thomas FR               
       27.18    57.61  1:22.27  1:47.11                                    
  4 Rock Springs High School-WY  'A'                  1:53.11    2:01.84  
     1) Maedche, Kyler FR               2) Croff, Evan FR                 
     3) Asper, Erral SO                 4) Whitman, Everett SR            
       33.27  1:06.42  1:36.79  2:01.84                                    
  5 Natrona County High School  'A'                   2:05.00    2:06.90  
     1) Faxon, Gillen JR                2) Whitten, Devon SO              
     3) Syverson, Kyler SO              4) Ellison, Matt JR               
       38.10  1:11.03  1:38.99  2:06.90                                    
  6 Evanston High School  'A'                         1:55.08    2:13.30  
     1) Stephen, George FR              2) Robinson, Cash FR              
     3) Jensen, Hunter FR               4) Bloomfield, Timmy FR           
       34.14  1:15.22  1:46.18  2:13.30                                    
 
Event 2  Boys 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals Points 
===============================================================================
A - Final
  1 Richmond, Michael         SR GRV                  1:47.94    1:45.61   16  
       23.58    50.06  1:17.21  1:45.61                                    
  2 Fontana, Connor           SR LAR                  1:53.69    1:53.02   13  
       25.03    53.44  1:22.34  1:53.02                                    
  3 Lyon, Dean                SR GRV                  1:56.14    1:55.75   12  
       25.34    53.92  1:24.05  1:55.75                                    
  4 Erramouspe, Anthony       SR Rshs-WY              1:56.54    1:58.21   11  
       26.28    56.22  1:27.01  1:58.21                                    
  5 Camphouse, Colter         JR EVN                  1:56.40    1:58.35   10  
       25.90    55.25  1:26.56  1:58.35                                    
  6 Kelly, Rowan              JR LAR                  1:57.24    2:00.37    9  
       26.32    56.51  1:28.44  2:00.37                                    
B - Final
  7 Armstrong, Jonas          SO Kelly Walsh-WY       1:59.84    1:56.44    7  
       25.76    55.53  1:26.42  1:56.44                                    
  8 Fontana, Collin           FR LAR                  2:01.32    1:56.50    5  
       26.22    55.90  1:26.60  1:56.50                                    
  9 Stone, Painter            SR Kelly Walsh-WY       2:00.48    2:01.23    4  
       26.24    57.17  1:29.96  2:01.23                                    
 10 Searle, Conley            JR Rshs-WY              2:02.30    2:01.56    3  
       28.26    59.31  1:30.99  2:01.56                                    
 11 Clerkin, Sean             JR LAR                  2:00.17    2:01.61    2  
       27.52    58.65  1:30.27  2:01.61                                    
 12 Fackrell, Connor          SO EVN                  2:04.77    2:01.69    1  
       26.93    57.93  1:29.93  2:01.69                                    
 
Event 2  Boys 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Richmond, Michael         SR GRV                  1:44.85    1:47.94  
       24.48    52.35  1:20.30  1:47.94                                    
  2 Fontana, Connor           SR LAR                  1:55.15    1:53.69  
       25.81    54.64  1:23.59  1:53.69                                    
  3 Lyon, Dean                SR GRV                  1:54.58    1:56.14  
       25.89    55.20  1:25.79  1:56.14                                    
  4 Camphouse, Colter         JR EVN                  1:57.87    1:56.40  
       26.21    55.63  1:26.35  1:56.40                                    
  5 Erramouspe, Anthony       SR Rshs-WY              1:56.80    1:56.54  
       26.74    56.29  1:26.52  1:56.54                                    
  6 Kelly, Rowan              JR LAR                  1:57.92    1:57.24  
       26.23    56.00  1:26.43  1:57.24                                    
-------------------------------------------------------------------------
  7 Armstrong, Jonas          SO Kelly Walsh-WY       1:58.73    1:59.84  
       26.71    56.76  1:28.10  1:59.84                                    
  8 Clerkin, Sean             JR LAR                  2:04.25    2:00.17  
       27.43    57.77  1:29.46  2:00.17                                    
  9 Stone, Painter            SR Kelly Walsh-WY       1:57.38    2:00.48  
       26.47    56.42  1:28.66  2:00.48                                    
 10 Fontana, Collin           FR LAR                  1:58.70    2:01.32  
       26.36    57.03  1:29.45  2:01.32                                    
 11 Searle, Conley            JR Rshs-WY              2:06.91    2:02.30  
       27.78    58.92  1:31.03  2:02.30                                    
 12 Fackrell, Connor          SO EVN                  2:06.99    2:04.77  
       27.21    58.59  1:31.94  2:04.77                                    
-------------------------------------------------------------------------
 13 Finley, Araya             SO GRV                  2:03.80    2:05.47  
       27.50    58.63  1:32.55  2:05.47                                    
 14 Westburg, Levi            SO GRV                  2:10.05    2:07.41  
       27.90    59.94  1:33.95  2:07.41                                    
-------------------------------------------------------------------------
 15 Robinson, Reed            SR EVN                  2:12.39    2:12.01  
       27.73  1:00.57  1:36.06  2:12.01                                    
 16 Tobin, Michael            FR EVN                  2:21.45    2:12.35  
       28.76  1:01.56  1:37.22  2:12.35                                    
 17 Yakel, Paxton             SO Kelly Walsh-WY       2:23.76    2:13.38  
       28.29  1:01.09  1:36.70  2:13.38                                    
 18 Crump, Devon              SO Kelly Walsh-WY       2:19.83    2:15.80  
       30.56  1:03.83  1:39.50  2:15.80                                    
 19 Croff, Evan               FR Rshs-WY              2:19.74    2:16.85  
       30.15  1:04.41  1:41.33  2:16.85                                    
 20 Robinson, Cash            FR EVN                  2:35.79    2:25.03  
       31.74  1:09.03  1:47.58  2:25.03                                    
 21 Canchola, Andrew          SO NCH                  2:25.63    2:28.50  
       32.27  1:10.63  1:50.99  2:28.50                                    
 22 Gilmore, Garrett          JR GRV                  2:36.66    2:38.19  
       32.19  1:10.79  1:54.30  2:38.19                                    
 23 Robertson, Sam            FR LAR                  2:38.73    2:40.37  
       37.37  1:17.16  1:59.02  2:40.37                                    
 24 Wilson, Austin            FR Kelly Walsh-WY            NT    3:25.20  
       40.99  1:31.40  3:25.20                                             
 
Event 3  Boys 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals Points 
===============================================================================
A - Final
  1 DeYoung, Max              JR LAR                  2:00.05    1:58.84   16  
       23.85    52.18  1:28.05  1:58.84                                    
  2 Chadderdon, Kellen        JR Kelly Walsh-WY       2:02.89    2:04.29   13  
       24.33    55.61  1:33.50  2:04.29                                    
  3 Richmond, Jason           SO GRV                  2:12.34    2:08.38   12  
       26.19    59.63  1:36.87  2:08.38                                    
  4 Kraft, Elijah             SO GRV                  2:17.73    2:16.03   11  
       28.91  1:05.79  1:45.00  2:16.03                                    
  5 Cook, Ben                 SO EVN                  2:17.52    2:19.19   10  
       28.01  1:03.07  1:45.21  2:19.19                                    
  6 Richardson, Noah          SR LAR                  2:15.77    2:20.63    9  
       26.94  1:02.97  1:45.56  2:20.63                                    
B - Final
  7 Nicholls, Jaxon           FR EVN                  2:21.34    2:15.81    7  
       28.10  1:01.23  1:43.86  2:15.81                                    
  8 Bobbitt, Devin            SO GRV                  2:20.67    2:20.33    5  
       30.24  1:05.86  1:46.07  2:20.33                                    
  9 Smith, Thomas             FR LAR                  2:21.98    2:20.68    4  
       29.02  1:05.99  1:51.02  2:20.68                                    
 10 Greene, Hardy             FR LAR                  2:22.00    2:20.81    3  
       31.01  1:09.58  1:49.89  2:20.81                                    
 11 Wolfe, Chris              JR Kelly Walsh-WY       2:23.86    2:21.59    2  
       29.88  1:05.53  1:48.01  2:21.59                                    
 12 Cornell, Jayden           SO EVN                  2:22.61    2:23.82    1  
       28.19  1:05.70  1:50.50  2:23.82                                    
 
Event 3  Boys 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 DeYoung, Max              JR LAR                  1:58.55    2:00.05  
       24.38    53.65  1:30.26  2:00.05                                    
  2 Chadderdon, Kellen        JR Kelly Walsh-WY       2:00.37    2:02.89  
       24.68    55.98  1:32.71  2:02.89                                    
  3 Richmond, Jason           SO GRV                  2:10.43    2:12.34  
       27.48  1:01.48  1:39.91  2:12.34                                    
  4 Richardson, Noah          SR LAR                  2:12.40    2:15.77  
       26.77  1:00.98  1:43.21  2:15.77                                    
  5 Cook, Ben                 SO EVN                  2:20.73    2:17.52  
       27.95  1:02.68  1:44.34  2:17.52                                    
  6 Kraft, Elijah             SO GRV                  2:16.82    2:17.73  
       28.88  1:06.28  1:46.09  2:17.73                                    
-------------------------------------------------------------------------
  7 Bobbitt, Devin            SO GRV                  2:21.53    2:20.67  
       29.65  1:06.13  1:46.36  2:20.67                                    
  8 Nicholls, Jaxon           FR EVN                  2:20.24    2:21.34  
       29.15  1:04.16  1:50.23  2:21.34                                    
  9 Smith, Thomas             FR LAR                  2:22.72    2:21.98  
       29.06  1:06.21  1:50.16  2:21.98                                    
 10 Greene, Hardy             FR LAR                  2:27.04    2:22.00  
       31.65  1:11.35  1:51.63  2:22.00                                    
 11 Cornell, Jayden           SO EVN                  2:29.69    2:22.61  
       28.54  1:05.09  1:48.88  2:22.61                                    
 12 Wolfe, Chris              JR Kelly Walsh-WY       2:23.29    2:23.86  
       29.77  1:05.86  1:48.44  2:23.86                                    
-------------------------------------------------------------------------
 13 Lucero, Dade              JR GRV                  2:24.79    2:24.40  
       29.13  1:09.25  1:51.04  2:24.40                                    
 14 Byrnes, Ian               SO Kelly Walsh-WY       2:38.42    2:28.52  
       30.16  1:09.47  1:51.49  2:28.52                                    
-------------------------------------------------------------------------
 15 Underwood, Tim            SR Kelly Walsh-WY       2:32.77    2:30.88  
       31.05  1:10.16  1:52.57  2:30.88                                    
 16 Reimann, Curtis           SO Kelly Walsh-WY       2:41.97    2:42.09  
       34.42  1:18.54  2:04.34  2:42.09                                    
 17 Maedche, Kyler            FR Rshs-WY              2:44.10    2:42.15  
       34.69  1:13.44  2:08.23  2:42.15                                    
 18 Stahl, Jarod              SO EVN                  2:52.03    2:43.89  
       34.71  1:14.80  2:05.30  2:43.89                                    
 19 Ellison, Matt             JR NCH                  2:42.78    2:45.66  
       31.84  1:13.71  2:06.00  2:45.66                                    
 20 Fugatt, Camden            SO Kelly Walsh-WY       2:53.94    2:46.73  
       31.55  1:13.42  2:08.97  2:46.73                                    
 21 McGee, Jaxson             FR GRV                  2:53.07    2:53.94  
       32.43  1:18.00  2:09.17  2:53.94                                    
 
Event 4  Boys 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals Points 
===============================================================================
A - Final
  1 Pfaff, Ian                JR Kelly Walsh-WY         21.89      21.70   16  
  2 Drury, Colton             JR LAR                    23.30      23.10   13  
  3 Billings, Hudson          SR Kelly Walsh-WY         23.14      23.19   12  
  4 Richardson, Jacob         JR LAR                    23.67      23.31   11  
  5 Davis, Gabe               SR GRV                    23.15      23.55   10  
  6 Mahoney, Carter           SO Kelly Walsh-WY         23.85      23.93    9  
B - Final
  7 Parker, Charlie           SR Kelly Walsh-WY         24.21      23.64    7  
  8 Spiker-Miller, Mace       FR LAR                    24.18      23.95    5  
  9 Whitman, Everett          SR Rshs-WY                24.31      24.04    4  
 10 Thomas, Talon             SO Rshs-WY                24.33      24.10    3  
 11 Syverson, Kyler           SO NCH                    24.65      24.42    2  
 12 Beachler, Gage            FR EVN                    24.62      24.68    1  
 
Event 4  Boys 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Pfaff, Ian                JR Kelly Walsh-WY         22.02      21.89  
  2 Billings, Hudson          SR Kelly Walsh-WY         23.86      23.14  
  3 Davis, Gabe               SR GRV                    23.93      23.15  
  4 Drury, Colton             JR LAR                    23.28      23.30  
  5 Richardson, Jacob         JR LAR                    23.96      23.67  
  6 Mahoney, Carter           SO Kelly Walsh-WY         23.80      23.85  
-------------------------------------------------------------------------
  7 Spiker-Miller, Mace       FR LAR                    25.01      24.18  
  8 Parker, Charlie           SR Kelly Walsh-WY            NT      24.21  
  9 Whitman, Everett          SR Rshs-WY                25.38      24.31  
 10 Thomas, Talon             SO Rshs-WY                24.41      24.33  
 11 Anderson, Koren           FR Kelly Walsh-WY         25.68      24.53  
 12 Beachler, Gage            FR EVN                    25.09      24.62  
-------------------------------------------------------------------------
 13 Syverson, Kyler           SO NCH                    24.56      24.65  
 14 Bloomfield, Vince         SO EVN                    25.18      24.70  
-------------------------------------------------------------------------
 15 Axt, Sam                  JR Kelly Walsh-WY         25.73      25.01  
 16 Probst, Jake              SO GRV                    25.48      25.17  
 17 Punteney, Payton          FR Kelly Walsh-WY         25.67      25.36  
 18 Ouellet, Caleb            SO Kelly Walsh-WY         26.36      25.46  
 19 Bracken, Macen            JR GRV                    26.82      25.72  
 20 Asper, Anden              FR Rshs-WY                26.54      25.94  
 21 Taff, Lincoln             FR LAR                    26.74      26.06  
 22 Sherwood, Darrien         FR Rshs-WY                27.57      26.58  
 23 Strange, Dylan            SR GRV                    26.51      26.78  
 24 Stephen, George           FR EVN                    27.05      26.95  
 25 Worden, Chord             SR LAR                    28.79      27.61  
 26 Mathews, Jacob            SO Kelly Walsh-WY         28.80      27.74  
 27 Smith, Sam                JR Rshs-WY                28.44      27.93  
 28 Milewski, Parker          SO EVN                    28.39      27.94  
 29 Wicks, Bodie              SO EVN                    28.83      28.05  
 30 Luth, Tyler               FR GRV                    27.57      28.06  
 31 Whitten, Devon            SO NCH                    34.79      28.18  
 32 Kaszuba, Matthew          SO LAR                    28.24      28.23  
 33 Bernard, Alastair         JR LAR                    30.07      28.29  
 34 Jones, Alex               SO Kelly Walsh-WY         30.07      28.35  
 35 Pickard, Triston          JR LAR                    28.70      28.66  
 36 Nate, Ryan                FR Rshs-WY                30.34      28.75  
 37 Edmunds, Brandon          JR NCH                    29.71      28.86  
 38 Atkinson, Landon          FR Rshs-WY                32.18      31.11  
 39 Nauenburg, Aiden          FR Rshs-WY                32.98      31.21  
 40 Gasaway, Quinten          FR Rshs-WY                32.63      32.05  
 41 Hansen, Porter            SO Rshs-WY                28.80      32.76  
 42 Clark, Casey              FR GRV                    34.88      33.71  
 43 Pickard, Matt             SO LAR                    34.42      33.90  
 44 Roberts, Riley            SO GRV                    36.82      34.26  
 45 Chamberlain, Ethan        FR LAR                    41.96      37.28  
 46 Core, Britton             FR LAR                    39.80      40.62  
 47 Orunsolu, Ade             JR LAR                    49.51      43.89  
 48 Watkins, Vlad             SO LAR                    42.75      45.99  
 
Event 5  Boys 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                    Year School                 Semis     Finals Points 
===============================================================================
Finals
  1 Bury, Chris               SR LAR                   322.20     451.60   16  
  2 Hamel, Trenton            JR LAR                   265.70     394.05   13  
  3 Matney, Josiah            JR Kelly Walsh-WY        277.70     390.15   12  
  4 Bressler, Dylan           FR LAR                   267.75     379.45   11  
  5 White, Seth               SR Kelly Walsh-WY        244.50     354.40   10  
  6 Larson, Cayden            FR Kelly Walsh-WY        210.60     306.80    8  
  6 Duncan, Matt              SO LAR                   206.90     306.80    8  
  8 Snow, Kayson              FR GRV                   206.20     295.10    5  
  9 Graham, Zion              JR Kelly Walsh-WY        195.80     284.85    4  
 -- Gibson, Ian               FR Kelly Walsh-WY        158.70    X223.60  
 
Event 5  Boys 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                    Year School               Prelims      Semis        
===============================================================================
Semi-Finals
  1 Bury, Chris               SR LAR                   201.80     322.20  
  2 Matney, Josiah            JR Kelly Walsh-WY        177.80     277.70  
  3 Bressler, Dylan           FR LAR                   160.90     267.75  
  4 Hamel, Trenton            JR LAR                   158.45     265.70  
  5 White, Seth               SR Kelly Walsh-WY        155.85     244.50  
  6 Larson, Cayden            FR Kelly Walsh-WY        134.10     210.60  
  7 Duncan, Matt              SO LAR                   127.40     206.90  
  8 Snow, Kayson              FR GRV                   126.40     206.20  
  9 Graham, Zion              JR Kelly Walsh-WY        111.05     195.80  
 10 Gibson, Ian               FR Kelly Walsh-WY        100.95     158.70  
 
Event 5  Boys 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Bury, Chris               SR LAR                   428.90     201.80  
  2 Matney, Josiah            JR Kelly Walsh-WY            NP     177.80  
  3 Bressler, Dylan           FR LAR                   378.55     160.90  
  4 Hamel, Trenton            JR LAR                   344.50     158.45  
  5 White, Seth               SR Kelly Walsh-WY            NP     155.85  
  6 Larson, Cayden            FR Kelly Walsh-WY            NP     134.10  
  7 Duncan, Matt              SO LAR                   293.70     127.40  
  8 Snow, Kayson              FR GRV                   273.00     126.40  
  9 Graham, Zion              JR Kelly Walsh-WY            NP     111.05  
 10 Gibson, Ian               FR Kelly Walsh-WY            NP     100.95  
 
Event 6  Boys 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals Points 
===============================================================================
A - Final
  1 Richmond, Michael         SR GRV                    53.72      52.14   16  
       23.90    52.14                                                      
  2 Armstrong, Jonas          SO Kelly Walsh-WY         55.50      55.28   13  
       25.27    55.28                                                      
  3 Moser, Trevor             JR GRV                  1:00.41    1:00.33   12  
       27.45  1:00.33                                                      
  4 Richardson, Noah          SR LAR                    59.60    1:00.84   11  
       27.05  1:00.84                                                      
  5 Searle, Conley            JR Rshs-WY              1:02.20    1:02.71   10  
       28.29  1:02.71                                                      
  6 Billings, Hudson          SR Kelly Walsh-WY       1:01.00    1:02.79    9  
       27.97  1:02.79                                                      
B - Final
  7 Clark, Johnathan          SO GRV                  1:02.59    1:01.70    7  
       28.24  1:01.70                                                      
  8 Smith, Thomas             FR LAR                  1:02.22    1:02.13    5  
       28.34  1:02.13                                                      
  9 Quick, Sam                SO GRV                  1:03.59    1:02.70    4  
       28.11  1:02.70                                                      
 10 Bloomfield, Timmy         FR EVN                  1:04.79    1:03.85    3  
       29.36  1:03.85                                                      
 11 Blackburn, Christopher    FR LAR                  1:02.89    1:03.95    2  
       28.74  1:03.95                                                      
 12 Cornell, Jayden           SO EVN                  1:02.46    1:05.02    1  
       28.61  1:05.02                                                      
 
Event 6  Boys 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Richmond, Michael         SR GRV                    52.40      53.72  
       24.75    53.72                                                      
  2 Armstrong, Jonas          SO Kelly Walsh-WY         55.81      55.50  
       25.18    55.50                                                      
  3 Richardson, Noah          SR LAR                    57.50      59.60  
       26.44    59.60                                                      
  4 Moser, Trevor             JR GRV                  1:03.03    1:00.41  
       27.25  1:00.41                                                      
  5 Billings, Hudson          SR Kelly Walsh-WY       1:00.30    1:01.00  
       27.84  1:01.00                                                      
  6 Searle, Conley            JR Rshs-WY              1:03.86    1:02.20  
       28.39  1:02.20                                                      
-------------------------------------------------------------------------
  7 Smith, Thomas             FR LAR                  1:03.46    1:02.22  
       28.28  1:02.22                                                      
  8 Cornell, Jayden           SO EVN                  1:06.67    1:02.46  
       28.10  1:02.46                                                      
  9 Clark, Johnathan          SO GRV                  1:02.45    1:02.59  
       28.68  1:02.59                                                      
 10 Blackburn, Christopher    FR LAR                  1:04.88    1:02.89  
       29.17  1:02.89                                                      
 11 Quick, Sam                SO GRV                  1:04.37    1:03.59  
       27.69  1:03.59                                                      
 12 Bloomfield, Timmy         FR EVN                  1:05.19    1:04.79  
       29.91  1:04.79                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 13 Price, David              SR Kelly Walsh-WY       1:13.17    1:04.87  
 14 Spiker-Miller, Mace       FR LAR                  1:03.39    1:05.62  
       29.23  1:05.62                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 15 Fugatt, Camden            SO Kelly Walsh-WY       1:12.95    1:08.81  
       30.95  1:08.81                                                      
 16 Jensen, Hunter            FR EVN                  1:13.50    1:11.17  
       32.60  1:11.17                                                      
 17 Fleetwood, Trever         JR Kelly Walsh-WY       1:06.87    1:11.74  
       28.86  1:11.74                                                      
 18 Punteney, Payton          FR Kelly Walsh-WY       1:16.21    1:23.95  
       33.19  1:23.95                                                      
 19 Sanchez, Mario            FR EVN                  1:30.87    1:26.30  
       38.58  1:26.30                                                      
 
Event 7  Boys 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals Points 
===============================================================================
A - Final
  1 DeYoung, Max              JR LAR                    48.01      46.96   16  
       21.72    46.96                                                      
  2 Pfaff, Ian                JR Kelly Walsh-WY         49.68      48.75   13  
       22.56    48.75                                                      
  3 Fontana, Connor           SR LAR                    50.16      50.49   12  
       23.59    50.49                                                      
  4 Drury, Colton             JR LAR                    51.15      51.03   11  
       23.80    51.03                                                      
  5 Davis, Gabe               SR GRV                    52.36      53.53   10  
       25.55    53.53                                                      
  6 Stone, Painter            SR Kelly Walsh-WY         53.01      53.67    9  
       25.20    53.67                                                      
B - Final
  7 Bienz, Bryce              SR LAR                    54.49      54.36    7  
       25.18    54.36                                                      
  8 Bloomfield, Vince         SO EVN                    55.88      54.55    5  
       25.64    54.55                                                      
  9 Lougee, Braden            SO Kelly Walsh-WY         54.94      54.57    4  
       25.71    54.57                                                      
 10 Mahoney, Carter           SO Kelly Walsh-WY         54.77      55.04    3  
       25.79    55.04                                                      
 11 Probst, Jake              SO GRV                    55.44      55.37    2  
       25.97    55.37                                                      
 12 Beachler, Gage            FR EVN                    55.97      56.73    1  
       26.76    56.73                                                      
 
Event 7  Boys 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 DeYoung, Max              JR LAR                    47.70      48.01  
       21.78    48.01                                                      
  2 Pfaff, Ian                JR Kelly Walsh-WY         48.72      49.68  
       23.15    49.68                                                      
  3 Fontana, Connor           SR LAR                    51.00      50.16  
       23.63    50.16                                                      
  4 Drury, Colton             JR LAR                    51.32      51.15  
       24.00    51.15                                                      
  5 Davis, Gabe               SR GRV                    52.84      52.36  
       24.43    52.36                                                      
  6 Stone, Painter            SR Kelly Walsh-WY         52.92      53.01  
       24.72    53.01                                                      
-------------------------------------------------------------------------
  7 Bienz, Bryce              SR LAR                    55.13      54.49  
       24.93    54.49                                                      
  8 Mahoney, Carter           SO Kelly Walsh-WY         55.50      54.77  
  9 Lougee, Braden            SO Kelly Walsh-WY         54.42      54.94  
       25.69    54.94                                                      
 10 Probst, Jake              SO GRV                    56.61      55.44  
       25.70    55.44                                                      
 11 Bloomfield, Vince         SO EVN                    55.96      55.88  
       26.23    55.88                                                      
 12 Beachler, Gage            FR EVN                    57.79      55.97  
       26.49    55.97                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 13 Asper, Erral              SO Rshs-WY                58.14      56.46  
       27.06    56.46                                                      
 14 Whitman, Everett          SR Rshs-WY                58.34      57.56  
       25.92    57.56                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 15 Anderson, Koren           FR Kelly Walsh-WY       1:01.12      57.58  
       26.56    57.58                                                      
 16 Finley, Araya             SO GRV                    57.10      58.12  
       27.22    58.12                                                      
 17 Ouellet, Caleb            SO Kelly Walsh-WY       1:01.29      58.22  
       27.16    58.22                                                      
 18 Bracken, Macen            JR GRV                  1:03.61    1:00.56  
       27.68  1:00.56                                                      
 19 Tobin, Michael            FR EVN                  1:05.41    1:00.70  
       28.02  1:00.70                                                      
 20 Hoffard, Grant            FR Kelly Walsh-WY       1:03.86    1:01.45  
       28.81  1:01.45                                                      
 21 Gilmore, Cole             FR GRV                  1:03.40    1:01.54  
       29.06  1:01.54                                                      
 22 Ellison, Matt             JR NCH                  1:02.92    1:01.68  
       28.76  1:01.68                                                      
 23 Faxon, Gillen             JR NCH                  1:03.99    1:02.66  
       28.99  1:02.66                                                      
 24 Asper, Anden              FR Rshs-WY              1:01.92    1:02.83  
       28.32  1:02.83                                                      
 25 Sherwood, Darrien         FR Rshs-WY              1:03.14    1:03.05  
       28.38  1:03.05                                                      
 26 Milewski, Parker          SO EVN                  1:05.50    1:04.04  
       30.19  1:04.04                                                      
 27 Pickard, Triston          JR LAR                  1:06.64    1:04.10  
       29.83  1:04.10                                                      
 28 Luth, Tyler               FR GRV                  1:05.55    1:05.91  
       31.50  1:05.91                                                      
 29 Bernard, Alastair         JR LAR                  1:13.18    1:06.17  
       33.25  1:06.17                                                      
 30 Edmunds, Brandon          JR NCH                  1:07.42    1:06.19  
       31.77  1:06.19                                                      
 31 Mathews, Jacob            SO Kelly Walsh-WY       1:09.31    1:06.75  
       31.84  1:06.75                                                      
 32 Canchola, Andrew          SO NCH                  1:05.49    1:06.93  
       31.46  1:06.93                                                      
 33 Atkinson, Landon          FR Rshs-WY              1:11.82    1:11.68  
       33.41  1:11.68                                                      
 34 Harvey, Matthew           FR Kelly Walsh-WY       1:17.70    1:12.33  
       33.33  1:12.33                                                      
 35 Nauenburg, Aiden          FR Rshs-WY              1:13.96    1:12.75  
       32.75  1:12.75                                                      
 36 Robertson, Sam            FR LAR                  1:13.03    1:12.81  
       34.76  1:12.81                                                      
 37 Gasaway, Quinten          FR Rshs-WY              1:15.41    1:16.29  
       34.20  1:16.29                                                      
 38 Hansen, Porter            SO Rshs-WY              1:15.32    1:21.28  
 39 Vozakis, McKoy            FR EVN                  1:22.74    1:22.76  
       38.17  1:22.76                                                      
 40 Pickard, Matt             SO LAR                  1:27.22    1:23.88  
       38.41  1:23.88                                                      
 41 Wilson, Austin            FR Kelly Walsh-WY       1:42.50    1:34.81  
       44.68  1:34.81                                                      
 42 Core, Britton             FR LAR                  1:33.33    1:46.35  
       47.82  1:46.35                                                      
 
Event 8  Boys 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals Points 
===============================================================================
A - Final
  1 Fontana, Collin           FR LAR                  5:25.99    5:12.12   16  
       26.85    57.22  1:28.89  2:00.73  2:33.18  3:05.80  3:38.06  4:10.55
     4:42.03  5:12.12                                                      
  2 Lyon, Dean                SR GRV                  5:19.80    5:14.49   13  
       26.93    57.29  1:28.68  2:00.98  2:33.63  3:06.25  3:38.55  4:10.84
     4:41.99  5:14.49                                                      
  3 Erramouspe, Anthony       SR Rshs-WY              5:25.13    5:23.31   12  
       27.99    58.96  1:30.99  2:04.19  2:37.92  3:11.05  3:44.66  4:18.33
     4:51.33  5:23.31                                                      
  4 Kelly, Rowan              JR LAR                  5:28.85    5:23.43   11  
       27.94    59.85  1:32.51  2:05.60  2:38.90  3:12.56  3:46.08  4:19.53
     4:52.24  5:23.43                                                      
  5 Camphouse, Colter         JR EVN                  5:28.72    5:32.24   10  
       27.96    59.93  1:32.63  2:06.63  2:41.70  3:16.10  3:50.45  4:25.50
     5:00.06  5:32.24                                                      
  6 Clerkin, Sean             JR LAR                  5:39.73    5:39.20    9  
       28.28  1:01.22  1:35.06  2:09.42  2:43.98  3:18.77  3:54.24  4:29.48
     5:05.07  5:39.20                                                      
B - Final
  7 Fackrell, Connor          SO EVN                  5:42.24    5:34.82    7  
       28.81  1:01.28  1:35.56  2:10.33  2:44.93  3:19.58  3:53.93  4:28.53
     5:03.32  5:34.82                                                      
  8 Moser, Trevor             JR GRV                  5:42.94    5:39.94    5  
       28.06  1:00.63  1:34.26  2:09.00  2:44.28  3:19.56  3:54.53  4:29.80
     5:05.20  5:39.94                                                      
  9 Wolfe, Chris              JR Kelly Walsh-WY       5:53.75    5:45.45    4  
       28.63  1:01.41  1:35.62  2:10.61  2:45.88  3:21.80  3:58.28  4:34.88
     5:11.17  5:45.45                                                      
 10 Strange, Dylan            SR GRV                  6:02.93    5:52.40    3  
       28.97  1:01.75  1:36.52  2:12.55  2:49.01  3:26.23  4:03.91  4:41.08
     5:18.51  5:52.40                                                      
 11 Westburg, Levi            SO GRV                  5:53.32    5:59.15    2  
       29.35  1:03.48  1:39.52  2:18.21  2:55.28  3:32.63  4:10.26  4:47.06
     5:24.45  5:59.15                                                      
 12 Robinson, Reed            SR EVN                  6:04.95    6:04.75    1  
       29.27  1:03.60  1:39.74  2:17.27  2:55.18  3:32.63  4:11.72  4:50.23
     5:28.20  6:04.75                                                      
 
Event 8  Boys 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Lyon, Dean                SR GRV                  5:15.78    5:19.80  
       26.23    56.14  1:28.00  2:00.51  2:34.04  3:08.04  3:41.88  4:15.38
     4:48.39  5:19.80                                                      
  2 Erramouspe, Anthony       SR Rshs-WY              5:22.09    5:25.13  
       27.72    59.66  1:32.59  2:05.80  2:39.45  3:12.99  3:46.86  4:20.38
     4:53.34  5:25.13                                                      
  3 Fontana, Collin           FR LAR                  5:17.86    5:25.99  
       28.01  1:00.27  1:33.08  2:06.64  2:40.08  3:13.62  3:47.61  4:21.43
     4:55.30  5:25.99                                                      
  4 Camphouse, Colter         JR EVN                  5:34.66    5:28.72  
       27.87    59.65  1:32.80  2:06.23  2:40.02  3:13.60  3:47.53  4:21.48
     4:55.37  5:28.72                                                      
  5 Kelly, Rowan              JR LAR                  5:24.08    5:28.85  
       27.93    59.90  1:32.49  2:06.41  2:40.15  3:13.55  3:46.67  4:20.24
     4:54.82  5:28.85                                                      
  6 Clerkin, Sean             JR LAR                  5:34.55    5:39.73  
       29.36  1:03.39  1:37.57  2:11.94  2:45.90  3:19.68  3:54.92  4:30.68
     5:06.25  5:39.73                                                      
-------------------------------------------------------------------------
  7 Fackrell, Connor          SO EVN                  5:53.01    5:42.24  
       28.70  1:00.96  1:34.95  2:10.16  2:45.67  3:21.20  3:58.11  4:34.03
     5:09.48  5:42.24                                                      
  8 Moser, Trevor             JR GRV                  5:49.71    5:42.94  
       28.26  1:00.59  1:34.99  2:10.70  2:46.34  3:22.78  3:58.89  4:35.14
     5:09.89  5:42.94                                                      
  9 Westburg, Levi            SO GRV                  5:50.76    5:53.32  
       28.45  1:01.82  1:37.10  2:13.11  2:49.49  3:26.63  4:04.10  4:42.51
     5:19.52  5:53.32                                                      
 10 Wolfe, Chris              JR Kelly Walsh-WY       5:42.02    5:53.75  
       28.39  1:01.52  1:37.23  2:13.36  2:50.42  3:27.50  4:04.50  4:41.88
     5:18.38  5:53.75                                                      
 11 Strange, Dylan            SR GRV                  6:09.18    6:02.93  
       29.35  1:03.15  1:39.84  2:17.45  2:57.10  3:35.30  4:13.42  4:52.18
     5:28.56  6:02.93                                                      
 12 Robinson, Reed            SR EVN                  6:07.09    6:04.95  
       30.11  1:04.77  1:40.90  2:18.37  2:56.01  3:34.50  4:12.54  4:50.85
     5:28.66  6:04.95                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 13 Muller, Bryce             SO Kelly Walsh-WY       6:23.68    6:22.94  
       29.42  1:03.56  1:40.69  2:19.55  2:59.55  3:40.47  4:21.62  5:03.10
     5:43.64  6:22.94                                                      
 14 Nate, Ryan                FR Rshs-WY              6:32.49    6:28.81  
       32.79  1:10.49  1:50.23  2:30.22  3:10.83  3:52.28  4:33.51  5:14.52
     5:53.25  6:28.81                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 15 Crump, Devon              SO Kelly Walsh-WY       6:38.50    6:33.44  
       30.74  1:06.35  1:44.79  2:24.37  3:05.07  3:46.04  4:27.76  5:10.16
     5:53.06  6:33.44                                                      
 16 Price, David              SR Kelly Walsh-WY       7:01.09    6:34.98  
              1:08.62  1:49.22  2:30.46  3:11.08  3:53.34  4:34.25  5:14.27
     5:55.40  6:34.98                                                      
 17 Wicks, Bodie              SO EVN                  6:36.26    6:36.08  
       32.19  1:10.39  1:50.85                             4:35.79  5:16.95
     6:36.08                                                               
 18 Bacon, Ethan              SO LAR                  6:16.64    6:36.34  
       32.99  1:11.12  1:50.01  2:30.70  3:11.36  3:52.09  4:33.33  5:14.59
     5:56.03  6:36.34                                                      
 
Event 9  Boys 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                            Prelims     Finals Points 
===============================================================================
Finals
  1 Laramie High School  'A'                          1:31.34    1:30.58   32  
     1) DeYoung, Max JR                 2) Bury, Chris SR                 
     3) Drury, Colton JR                4) Fontana, Connor SR             
       20.41    44.34  1:07.39  1:30.58                                    
  2 Kelly Walsh High School-WY  'A'                   1:35.12    1:35.40   26  
     1) Parker, Charlie SR              2) Mahoney, Carter SO             
     3) Billings, Hudson SR             4) Stone, Painter SR              
       23.49    47.29  1:11.32  1:35.40                                    
  3 Evanston High School  'A'                         1:54.62    1:38.75   24  
     1) Bloomfield, Vince SO            2) Cook, Ben SO                   
     3) Cornell, Jayden SO              4) Camphouse, Colter JR           
       24.86    49.31  1:14.81  1:38.75                                    
  4 Green River High School  'A'                      1:42.28    1:38.83   22  
     1) Probst, Jake SO                 2) Kraft, Elijah SO               
     3) Moser, Trevor JR                4) Lyon, Dean SR                  
       25.23    49.63  1:14.83  1:38.83                                    
  5 Rock Springs High School-WY  'A'                  1:41.01    1:39.21   20  
     1) Thomas, Talon SO                2) Searle, Conley JR              
     3) Whitman, Everett SR             4) Erramouspe, Anthony SR         
       24.78    49.93  1:14.31  1:39.21                                    
 
Event 9  Boys 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Laramie High School  'A'                          1:31.83    1:31.34  
     1) DeYoung, Max JR                 2) Bury, Chris SR                 
     3) Drury, Colton JR                4) Fontana, Connor SR             
       21.11    44.97  1:08.46  1:31.34                                    
  2 Kelly Walsh High School-WY  'A'                   1:31.17    1:35.12  
     1) Mahoney, Carter SO              2) Lougee, Braden SO              
     3) Billings, Hudson SR             4) Stone, Painter SR              
       23.73    48.21  1:11.27  1:35.12                                    
  3 Rock Springs High School-WY  'A'                  1:42.77    1:41.01  
     1) Whitman, Everett SR             2) Searle, Conley JR              
     3) Thomas, Talon SO                4) Erramouspe, Anthony SR         
       24.78    51.01  1:16.15  1:41.01                                    
  4 Green River High School  'A'                      1:36.07    1:42.28  
     1) Probst, Jake SO                 2) Kraft, Elijah SO               
     3) Moser, Trevor JR                4) Lyon, Dean SR                  
       24.95    49.90  1:15.49  1:42.28                                    
  5 Evanston High School  'A'                         1:53.65    1:54.62  
     1) Bloomfield, Vince SO            2) Stahl, Jarod SO                
     3) Milewski, Parker SO             4) Sanchez, Mario FR              
       25.21    54.81  1:23.62  1:54.62                                    
 -- Natrona County High School  'A'                   1:51.00         DQ  
       24.19    51.97  1:20.87       DQ                                    
 
Event 10  Boys 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals Points 
===============================================================================
A - Final
  1 Nicholls, Jaxon           FR EVN                    59.01      56.72   16  
       27.60    56.72                                                      
  2 Bury, Chris               SR LAR                    57.94      57.31   13  
       27.02    57.31                                                      
  3 Lougee, Braden            SO Kelly Walsh-WY       1:01.16    1:00.85   12  
       28.72  1:00.85                                                      
  4 Richardson, Jacob         JR LAR                  1:01.47    1:01.17   11  
       28.18  1:01.17                                                      
  5 Clark, Johnathan          SO GRV                  1:03.07    1:02.09   10  
       30.17  1:02.09                                                      
  6 Quick, Sam                SO GRV                  1:03.99    1:03.94    9  
       30.21  1:03.94                                                      
B - Final
  7 Bienz, Bryce              SR LAR                  1:04.56    1:04.03    7  
       31.36  1:04.03                                                      
  8 Muller, Bryce             SO Kelly Walsh-WY       1:06.82    1:04.64    5  
       30.69  1:04.64                                                      
  9 Yakel, Paxton             SO Kelly Walsh-WY       1:06.96    1:05.08    4  
       30.78  1:05.08                                                      
 10 Fleetwood, Trever         JR Kelly Walsh-WY       1:05.79    1:06.93    3  
       30.87  1:06.93                                                      
 11 Asper, Erral              SO Rshs-WY              1:11.71    1:10.85    2  
       34.23  1:10.85                                                      
 12 Taff, Lincoln             FR LAR                  1:12.12    1:11.44    1  
       33.77  1:11.44                                                      
 
Event 10  Boys 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Bury, Chris               SR LAR                    59.35      57.94  
       27.46    57.94                                                      
  2 Nicholls, Jaxon           FR EVN                  1:01.79      59.01  
       28.16    59.01                                                      
  3 Lougee, Braden            SO Kelly Walsh-WY       1:01.07    1:01.16  
       29.40  1:01.16                                                      
  4 Richardson, Jacob         JR LAR                  1:01.87    1:01.47  
       28.19  1:01.47                                                      
  5 Clark, Johnathan          SO GRV                  1:02.24    1:03.07  
       30.34  1:03.07                                                      
  6 Quick, Sam                SO GRV                  1:04.59    1:03.99  
       30.71  1:03.99                                                      
-------------------------------------------------------------------------
  7 Bienz, Bryce              SR LAR                  1:15.13    1:04.56  
       31.42  1:04.56                                                      
  8 Fleetwood, Trever         JR Kelly Walsh-WY       1:06.69    1:05.79  
       30.02  1:05.79                                                      
  9 Muller, Bryce             SO Kelly Walsh-WY       1:06.67    1:06.82  
       32.24  1:06.82                                                      
 10 Yakel, Paxton             SO Kelly Walsh-WY       1:09.15    1:06.96  
       31.90  1:06.96                                                      
 11 Asper, Erral              SO Rshs-WY              1:11.14    1:11.71  
       35.63  1:11.71                                                      
 12 Taff, Lincoln             FR LAR                  1:23.12    1:12.12  
       35.29  1:12.12                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 13 Bloomfield, Timmy         FR EVN                  1:11.09    1:12.30  
       35.48  1:12.30                                                      
 14 Maedche, Kyler            FR Rshs-WY              1:13.71    1:13.38  
       35.61  1:13.38                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 15 Stahl, Jarod              SO EVN                  1:21.45    1:14.52  
       36.39  1:14.52                                                      
 16 Gilmore, Cole             FR GRV                  1:15.78    1:15.65  
       36.50  1:15.65                                                      
 17 Stephen, George           FR EVN                  1:14.81    1:16.30  
       36.64  1:16.30                                                      
 18 Faxon, Gillen             JR NCH                  1:14.96    1:17.45  
       36.05  1:17.45                                                      
 19 Gilmore, Garrett          JR GRV                  1:25.32    1:23.06  
 20 Chamberlain, Ethan        FR LAR                  1:41.92    1:36.03  
       44.26  1:36.03                                                      
 21 Orunsolu, Ade             JR LAR                  1:47.68    1:47.60  
       50.16  1:47.60                                                      
 22 Watkins, Vlad             SO LAR                  2:03.79    1:57.65  
       54.71  1:57.65                                                      
 
Event 11  Boys 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals Points 
===============================================================================
A - Final
  1 Richmond, Jason           SO GRV                  1:06.16    1:03.78   16  
       29.35  1:03.78                                                      
  2 Chadderdon, Kellen        JR Kelly Walsh-WY       1:03.62    1:03.93   13  
       29.04  1:03.93                                                      
  3 Bobbitt, Devin            SO GRV                  1:09.62    1:09.77   12  
       31.60  1:09.77                                                      
  4 Greene, Hardy             FR LAR                  1:10.00    1:10.04   11  
       33.14  1:10.04                                                      
  5 Kraft, Elijah             SO GRV                  1:10.53    1:10.18   10  
       32.57  1:10.18                                                      
  6 Syverson, Kyler           SO NCH                  1:10.46    1:11.42    9  
       32.90  1:11.42                                                      
B - Final
  7 Cook, Ben                 SO EVN                  1:12.55    1:10.41    7  
       32.71  1:10.41                                                      
  8 Byrnes, Ian               SO Kelly Walsh-WY       1:12.97    1:10.67    5  
       32.37  1:10.67                                                      
  9 Blackburn, Christopher    FR LAR                  1:11.76    1:10.82    4  
       32.97  1:10.82                                                      
 10 Lucero, Dade              JR GRV                  1:12.30    1:11.83    3  
       33.30  1:11.83                                                      
 11 Underwood, Tim            SR Kelly Walsh-WY       1:12.00    1:12.14    2  
       33.26  1:12.14                                                      
 12 Parker, Charlie           SR Kelly Walsh-WY       1:13.20    1:15.85    1  
       33.63  1:15.85                                                      
 
Event 11  Boys 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Chadderdon, Kellen        JR Kelly Walsh-WY       1:02.51    1:03.62  
       28.80  1:03.62                                                      
  2 Richmond, Jason           SO GRV                  1:05.14    1:06.16  
       30.23  1:06.16                                                      
  3 Bobbitt, Devin            SO GRV                  1:10.39    1:09.62  
       31.43  1:09.62                                                      
  4 Greene, Hardy             FR LAR                  1:12.26    1:10.00  
       33.01  1:10.00                                                      
  5 Syverson, Kyler           SO NCH                  1:11.95    1:10.46  
       32.30  1:10.46                                                      
  6 Kraft, Elijah             SO GRV                  1:10.63    1:10.53  
       32.59  1:10.53                                                      
-------------------------------------------------------------------------
  7 Blackburn, Christopher    FR LAR                  1:12.15    1:11.76  
       33.73  1:11.76                                                      
  8 Underwood, Tim            SR Kelly Walsh-WY       1:10.80    1:12.00  
       32.93  1:12.00                                                      
  9 Lucero, Dade              JR GRV                  1:14.87    1:12.30  
       33.54  1:12.30                                                      
 10 Cook, Ben                 SO EVN                  1:14.42    1:12.55  
       33.91  1:12.55                                                      
 11 Byrnes, Ian               SO Kelly Walsh-WY       1:14.35    1:12.97  
       33.03  1:12.97                                                      
 12 Parker, Charlie           SR Kelly Walsh-WY            NT    1:13.20  
       32.57  1:13.20                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 13 Thomas, Talon             SO Rshs-WY              1:11.77    1:13.71  
       33.86  1:13.71                                                      
 14 Croff, Evan               FR Rshs-WY              1:20.62    1:15.12  
       34.45  1:15.12                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 15 Axt, Sam                  JR Kelly Walsh-WY       1:20.30    1:15.16  
       34.32  1:15.16                                                      
 16 Worden, Chord             SR LAR                  1:18.53    1:15.78  
       35.04  1:15.78                                                      
 17 Reimann, Curtis           SO Kelly Walsh-WY       1:21.79    1:18.64  
       36.78  1:18.64                                                      
 18 Jensen, Hunter            FR EVN                  1:18.42    1:19.34  
       36.24  1:19.34                                                      
 19 Whitten, Devon            SO NCH                  1:23.24    1:19.93  
       37.20  1:19.93                                                      
 20 Hoffard, Grant            FR Kelly Walsh-WY       1:21.92    1:20.14  
       36.86  1:20.14                                                      
 21 Smith, Sam                JR Rshs-WY              1:26.19    1:24.71  
       38.23  1:24.71                                                      
 22 McGee, Jaxson             FR GRV                  1:28.97    1:24.86  
       38.21  1:24.86                                                      
 23 Bacon, Ethan              SO LAR                  1:20.14    1:24.88  
       39.41  1:24.88                                                      
 24 Jones, Alex               SO Kelly Walsh-WY       1:25.26    1:25.32  
       38.72  1:25.32                                                      
 25 Robinson, Cash            FR EVN                  1:28.54    1:25.33  
       39.19  1:25.33                                                      
 26 Sanchez, Mario            FR EVN                  1:42.38    1:31.97  
       43.16  1:31.97                                                      
 27 Roberts, Riley            SO GRV                  1:32.37    1:33.07  
       42.76  1:33.07                                                      
 28 Vozakis, McKoy            FR EVN                  1:37.39    1:38.04  
       44.44  1:38.04                                                      
 -- Harvey, Matthew           FR Kelly Walsh-WY       1:31.26         DQ  
       40.19       DQ                                                      
 
Event 12  Boys 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                            Prelims     Finals Points 
===============================================================================
Finals
  1 Laramie High School  'A'                          3:22.27    3:21.74   32  
     1) DeYoung, Max JR                 2) Drury, Colton JR               
     3) Fontana, Connor SR              4) Fontana, Collin FR             
       21.44    46.32  1:10.07  1:36.96  2:00.95  2:28.09  2:53.26  3:21.74
  2 Kelly Walsh High School-WY  'A'                   3:23.65    3:25.56   26  
     1) Pfaff, Ian JR                   2) Armstrong, Jonas SO            
     3) Stone, Painter SR               4) Chadderdon, Kellen JR          
       22.43    48.99  1:13.66  1:41.71  2:06.81  2:35.51  2:59.18  3:25.56
  3 Green River High School  'A'                      3:33.93    3:28.69   24  
     1) Davis, Gabe SR                  2) Lyon, Dean SR                  
     3) Richmond, Jason SO              4) Richmond, Michael SR           
       25.24    53.58  1:18.94  1:47.88  2:13.08  2:41.68  3:03.87  3:28.69
  4 Evanston High School  'A'                         4:13.51    3:44.40   22  
     1) Bloomfield, Vince SO            2) Cook, Ben SO                   
     3) Cornell, Jayden SO              4) Camphouse, Colter JR           
       25.49    53.97  1:19.83  1:50.08  2:17.14  2:47.86  3:14.93  3:44.40
  5 Rock Springs High School-WY  'A'                  3:48.57    3:48.95   20  
     1) Thomas, Talon SO                2) Searle, Conley JR              
     3) Asper, Erral SO                 4) Erramouspe, Anthony SR         
       26.24    56.00  1:23.74  1:54.25  2:22.68  2:52.94  3:19.78  3:48.95
  6 Natrona County High School  'A'                   4:39.34    4:22.15   18  
     1) Whitten, Devon SO               2) Edmunds, Brandon JR            
     3) Canchola, Andrew SO             4) Faxon, Gillen JR               
       30.77  1:06.07  1:37.53  2:12.51  2:43.87  3:18.79  3:48.62  4:22.15
 
Event 12  Boys 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Laramie High School  'A'                          3:21.24    3:22.27  
     1) DeYoung, Max JR                 2) Drury, Colton JR               
     3) Fontana, Connor SR              4) Kelly, Rowan JR                
       21.96    47.37  1:11.47  1:38.27  2:02.35  2:29.16  2:54.43  3:22.27
  2 Kelly Walsh High School-WY  'A'                   3:19.08    3:23.65  
     1) Pfaff, Ian JR                   2) Armstrong, Jonas SO            
     3) Stone, Painter SR               4) Chadderdon, Kellen JR          
       22.51    48.75  1:12.87  1:40.66  2:05.66  2:34.40  2:57.33  3:23.65
  3 Green River High School  'A'                      3:30.90    3:33.93  
     1) Davis, Gabe SR                  2) Lyon, Dean SR                  
     3) Richmond, Jason SO              4) Richmond, Michael SR           
       25.14    53.41  1:19.40  1:48.95  2:14.57  2:44.32  3:07.72  3:33.93
  4 Rock Springs High School-WY  'A'                  3:48.15    3:48.57  
     1) Searle, Conley JR               2) Erramouspe, Anthony SR         
     3) Asper, Erral SO                 4) Thomas, Talon SO               
       27.46    56.90  1:22.84  1:51.83  2:19.71  2:49.49  3:17.33  3:48.57
  5 Evanston High School  'A'                         4:13.17    4:13.51  
     1) Robinson, Reed SR               2) Fackrell, Connor SO            
     3) Tobin, Michael FR               4) Wicks, Bodie SO                
       28.84  1:02.65  1:30.65  2:02.55  2:33.23  3:08.04  3:38.87  4:13.51
  6 Natrona County High School  'A'                   5:00.00    4:39.34  
     1) Edmunds, Brandon JR             2) Canchola, Andrew SO            
     3) Faxon, Gillen JR                4) Whitten, Devon SO              
       32.27  1:08.22  1:41.13  2:19.23  2:49.91  3:29.11  4:02.47  4:39.34
 
                    Men - Team Rankings - Through Event 12                     
 
  1. Laramie High School                 373   2. Kelly Walsh High School             288
  3. Green River High School             277   4. Evanston High School                149
  5. Rock Springs High School            105   6. Natrona County High School           47