Licensed to Green River High School Aquatic Center - Site License
                                                      HY-TEK's MEET MANAGER 7.0
              HS Boys Invite  01/19/19 - 12/15/2018 to 1/19/2019               
                                    Results                                    
 
Event 1  Boys 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                                        Finals        
===============================================================================
  1 Green River High School  'A'                                1:49.40        
     1) Richmond, Michael               2) Richmond, Jason                
     3) Lyon, Dean                      4) Davis, Gabe                    
       28.30    29.80    26.64    24.66                                    
  2 Kemmerer High School  'A'                                   1:56.68        
     1) Wergin, Benjamin                2) Runnion, Aiden                 
     3) Dearden, Brayden                4) Killian, Grady                 
       29.42    32.17    28.69    26.40                                    
  3 Rock Springs High School-WY  'A'                            1:56.75        
     1) Spicer, Jeran                   2) Thomas, Talon                  
     3) Erramouspe, Anthony             4) Whitman, Everett               
       30.78    33.98    26.20    25.79                                    
  4 Green River High School  'B'                               x2:00.13        
     1) Clark, Johnathan                2) Bobbitt, Devin                 
     3) Lucero, Dade                    4) Strange, Dylan                 
       31.05    31.10    31.28    26.70                                    
  5 Lyman High School Boys  'A'                                 2:04.05        
     1) Walker, Carson                  2) Peacock, Jaxon                 
     3) Bradshaw, Hansen                4) Mecham, Rho                    
       28.99    38.95    26.57    29.54                                    
  6 Sublette County Swimming & Div-WY  'A'                      2:05.97        
     1) Boespflug, Tanner               2) Jessen, Corbin                 
     3) Ness, Carson                    4) Roberts, Ty                    
       32.42    33.74    30.82    28.99                                    
  7 Evanston High School  'B'                                   2:15.55        
       34.87    37.36    34.40    28.92                                    
  8 Sublette County Swimming & Div-WY  'B'                     x2:16.15        
     1) King, Conner                    2) Gudino, Ed                     
     3) Covill, Toby                    4) Hymas, Brayden                 
       36.22    38.07    33.70    28.16                                    
  9 Green River High School  'C'                               x2:20.01        
     1) Gilmore, Cole                   2) Gilmore, Garrett               
     3) McGee, Jaxson                   4) Bracken, Macen                 
       35.57    42.47    33.51    28.46                                    
 10 Rock Springs High School-WY  'B'                           x2:21.45        
     1) Maedche, Kyler 14               2) Smith, Sam                     
     3) Nauenburg, Aiden 14             4) Gasaway, Quinten 14            
       34.30    37.48    37.91    31.76                                    
 -- Evanston High School  'A'                                        DQ        
       28.80    33.71    29.96    24.83                                    
 -- Kemmerer High School  'B'                                        DQ        
     1) Clarke, Michael                 2) Brown, Tanner                  
     3) Hankin, Noah                    4) Rydstrom, Easton               
       33.10    41.76    33.54    25.82                                    
 
Event 2  Boys 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        2:01.00  4A
        2:16.00  3A
    Name                     Age School                           Finals        
===============================================================================
  1 Lyon, Dean                   GRV                            1:59.67 4A     
      27.64   29.53   31.91   30.59                                
  2 Camphouse, Colter            EVN                            2:00.70 4A     
      28.98   30.53   31.96   29.23                                
  3 Kraft, Elijah                GRV                            2:02.57 3A     
      28.95   30.80   31.98   30.84                                
  4 Mahaffey, Marcus             Sublette-WY                    2:06.00 3A     
      29.33   31.10   34.25   31.32                                
  5 Legault, Kyler               Lyman Boys                     2:06.46 3A     
      29.57   31.08   33.15   32.66                                
  6 Finley, Araya                GRV                            2:06.48 3A     
      28.42   29.92   32.75   35.39                                
  7 Searle, Conley               Rshs-WY                        2:07.00 3A     
      30.33   32.15   33.52   31.00                                
  8 Huntsman, Carter             Lyman Boys                     2:08.36 3A     
      27.44   31.91   34.40   34.61                                
  9 Bloomfield, Timmy            EVN                            2:12.98 3A     
      30.98   33.89   35.03   33.08                                
 10 Westburg, Levi               GRV                            2:14.84 3A     
      30.01   34.92   35.60   34.31                                
 11 Boespflug, Tanner            Sublette-WY                    2:17.09        
      32.87   34.11   35.01   35.10                                
 12 Smith, Collin                KEM                            2:19.47        
      29.12   34.86   38.35   37.14                                
 13 Croff, Evan                  Rshs-WY                        2:20.15        
      30.85   35.83   36.48   36.99                                
 14 Jensen, Hunter               EVN                            2:22.96        
      29.92   35.76   38.62   38.66                                
 15 Hankin, Noah                 KEM                            2:23.27        
      30.55   35.36   37.88   39.48                                
 16 Mecham, Rho                  Lyman Boys                     2:24.15        
      30.27   34.86   39.38   39.64                                
 17 Lyon, Jordan                 Sublette-WY                    2:24.53        
      31.31   35.76   39.79   37.67                                
 18 Hacklin, Tyler               Sublette-WY                    2:26.08        
      29.80   37.05 1:19.23                                        
 19 Nate, Ryan                14 Rshs-WY                        2:28.87        
      32.61   37.86   39.28   39.12                                
 20 Peacock, Jaxon               Lyman Boys                     2:30.22        
      32.01   38.72   40.21   39.28                                
 21 Luth, Tyler                  GRV                           x2:31.73        
      33.79   39.40   42.04   36.50                                
 22 Robinson, Cash               EVN                            2:35.79        
      32.52   40.23   42.38   40.66                                
 23 Scigliano, Raydin            KEM                            2:38.86        
      33.98   40.73   42.63   41.52                                
 24 Bing, Logan                  Sublette-WY                   x2:45.36        
      34.95 2:10.41                                                
 25 Atkinson, Landon          14 Rshs-WY                        2:51.88        
                      47.70   47.51                                
 26 Vozakis, McKoy               EVN                           x3:13.45        
      41.09   49.69   52.60   50.07                                
 
Event 3  Boys 200 Yard IM
===============================================================================
        2:20.00  4A
        2:35.00  3A
    Name                     Age School                           Finals        
===============================================================================
  1 Walker, Carson               Lyman Boys                     2:13.31 4A     
      26.41   32.88   43.20   30.82                                
  2 Bobbitt, Devin               GRV                            2:21.53 3A     
      31.09   36.21   39.96   34.27                                
  3 Nicholls, Jaxon              EVN                            2:21.61 3A     
      29.22   35.60   45.11   31.68                                
  4 Cook, Ben                    EVN                            2:23.96 3A     
      29.26   37.40   42.36   34.94                                
  5 Spicer, Jeran                Rshs-WY                        2:28.25 3A     
      30.75   37.22   46.48   33.80                                
  6 Lucero, Dade                 GRV                            2:29.05 3A     
      30.77   40.28   43.62   34.38                                
  7 Runnion, Aiden               KEM                            2:34.28 3A     
      32.24   37.95   43.93   40.16                                
  8 Jessen, Corbin               Sublette-WY                    2:38.09        
      34.50   40.59   46.68   36.32                                
  9 Clark, Johnathan             GRV                            2:38.87        
      31.02   38.17   50.79   38.89                                
 10 Strange, Dylan               GRV                            2:39.59        
      33.89   39.14   51.31   35.25                                
 11 Maedche, Kyler            14 Rshs-WY                        2:47.14        
      38.59   40.16   53.45   34.94                                
 12 Smith, Sam                   Rshs-WY                        2:50.87        
      40.44   41.48   47.84   41.11                                
 13 Stahl, Jarod                 EVN                            2:52.03        
      38.30   43.73   50.86   39.14                                
 14 Roberts, Ty                  Sublette-WY                    2:58.00        
      41.59   45.56   52.41   38.44                                
 15 Covill, Toby                 Sublette-WY                    3:01.00        
      37.02   47.81   58.61   37.56                                
 16 Nauenburg, Aiden          14 Rshs-WY                        3:08.96        
      42.74   45.36   58.73   42.13                                
 
Event 4  Boys 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          24.50  4A
          26.00  3A
    Name                     Age School                           Finals        
===============================================================================
  1 Richmond, Michael            GRV                              22.68 4A     
  2 Bradshaw, Hansen             Lyman Boys                       24.05 4A     
  3 Wergin, Benjamin             KEM                              24.39 4A     
  4 Thomas, Talon                Rshs-WY                          25.25 3A     
  5 Whitman, Everett             Rshs-WY                          25.97 3A     
  6 Probst, Jake                 GRV                              26.19        
  7 Rydstrom, Easton             KEM                              26.32        
  8 Garver, Matt                 KEM                              26.67        
  9 Bracken, Macen               GRV                              26.90        
 10 Cornell, Jayden              EVN                              26.92        
 10 Robinson, Reed               EVN                              26.92        
 12 Killian, Grady               KEM                              26.96        
 13 Stephen, George              EVN                              27.39        
 14 McAffee, Declan              Sublette-WY                      27.40        
 15 Hymas, Brayden               Sublette-WY                      27.96        
 16 Sherwood, Darrien            Rshs-WY                          28.42        
 17 Clarke, Michael              KEM                             x28.44        
 18 Wicks, Bodie                 EVN                              28.83        
 19 Gilmore, Garrett             GRV                              30.25        
 20 McGee, Jaxson                GRV                             x30.99        
 21 King, Conner                 Sublette-WY                      31.26        
 22 Gasaway, Quinten          14 Rshs-WY                          32.80        
 23 Taylor, Trenton              Sublette-WY                      33.49        
 24 Hansen, Porter               Rshs-WY                         x34.70        
 25 Roberts, Riley               GRV                             x36.82        
 
Event 6  Boys 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:02.50  4A
        1:13.00  3A
    Name                     Age School                           Finals        
===============================================================================
  1 Walker, Carson               Lyman Boys                       58.42 4A     
      27.68   30.74                                                
  2 Richmond, Jason              GRV                            1:00.46 4A     
      28.66   31.80                                                
  3 Lyon, Dean                   GRV                            1:01.25 4A     
      28.92   32.33                                                
  4 Erramouspe, Anthony          Rshs-WY                        1:02.84 3A     
      29.59   33.25                                                
  5 Moser, Trevor                GRV                            1:04.09 3A     
      29.35   34.74                                                
  6 Nicholls, Jaxon              EVN                            1:04.48 3A     
      30.34   34.14                                                
  7 Cornell, Jayden              EVN                            1:06.75 3A     
      30.07   36.68                                                
  8 Bloomfield, Timmy            EVN                            1:06.93 3A     
      30.86   36.07                                                
  9 Searle, Conley               Rshs-WY                        1:07.87 3A     
      31.60   36.27                                                
 10 Dearden, Brayden             KEM                            1:08.87 3A     
      32.12   36.75                                                
 11 Strange, Dylan               GRV                            1:17.38        
      33.10   44.28                                                
 12 Covill, Toby                 Sublette-WY                    1:18.59        
      35.52   43.07                                                
 13 Gudino, Ed                   Sublette-WY                    1:20.16        
      37.23   42.93                                                
 14 Mitchell, Kobbe              Sublette-WY                    1:23.60        
      36.17   47.43                                                
 -- Hankin, Noah                 KEM                                 DQ        
      34.72   46.70                                                
 -- Stewart, Alex                EVN                                 DQ        
      53.05 1:06.48                                                
 
Event 7  Boys 100 Yard Freestyle
===============================================================================
          54.00  4A
          59.50  3A
    Name                     Age School                           Finals        
===============================================================================
  1 Bradshaw, Hansen             Lyman Boys                       53.09 4A     
      25.30   27.79                                                
  2 Wergin, Benjamin             KEM                              54.30 3A     
      25.67   28.63                                                
  3 Davis, Gabe                  GRV                              54.43 3A     
      26.15   28.28                                                
  4 Mahaffey, Marcus             Sublette-WY                      55.72 3A     
      26.16   29.56                                                
  5 Ness, Carson                 Sublette-WY                      56.35 3A     
      27.27   29.08                                                
  6 Finley, Araya                GRV                              57.68 3A     
      27.39   30.29                                                
  7 Beachler, Gage               EVN                              58.17 3A     
      27.67   30.50                                                
  8 Probst, Jake                 GRV                              58.57 3A     
      27.44   31.13                                                
  9 Smith, Collin                KEM                              58.77 3A     
      28.22   30.55                                                
 10 Asper, Erral                 Rshs-WY                        1:00.00        
      28.66   31.34                                                
 11 Fackrell, Connor             EVN                            1:00.15        
      29.02   31.13                                                
 12 Rydstrom, Easton             KEM                            1:02.22        
      30.03   32.19                                                
 13 Whitman, Everett             Rshs-WY                        1:03.39        
      28.55   34.84                                                
 14 Bracken, Macen               GRV                            1:03.61        
 15 Sherwood, Darrien            Rshs-WY                        1:03.69        
      29.41   34.28                                                
 16 Gilmore, Cole                GRV                           x1:04.05        
      30.32   33.73                                                
 17 Asper, Anden              14 Rshs-WY                        1:04.11        
      29.99   34.12                                                
 18 Robinson, Cash               EVN                            1:08.68        
      31.85   36.83                                                
 19 Roberts, Ty                  Sublette-WY                    1:08.76        
      32.29   36.47                                                
 20 McGee, Jaxson                GRV                           x1:11.06        
      33.17   37.89                                                
 21 Bing, Logan                  Sublette-WY                    1:12.08        
 22 Gasaway, Quinten          14 Rshs-WY                       x1:16.26        
      34.37   41.89                                                
 23 Hansen, Porter               Rshs-WY                       x1:19.23        
      36.04   43.19                                                
 24 Brown, Tanner                KEM                            1:20.77        
      36.68   44.09                                                
 25 Vozakis, McKoy               EVN                            1:24.84        
      38.72   46.12                                                
 
Event 8  Boys 500 Yard Freestyle
===============================================================================
        5:35.00  4A
        6:24.00  3A
    Name                     Age School                           Finals        
===============================================================================
  1 Richmond, Michael            GRV                            5:06.50 4A     
      26.53   29.67   30.88   31.43   31.53   31.95   31.77   32.03
      30.65   30.06                                                
  2 Erramouspe, Anthony          Rshs-WY                        5:28.95 4A     
      28.63   32.20   33.15   33.49   33.85   33.75   33.74   33.54
      33.85   32.75                                                
  3 Moser, Trevor                GRV                            6:02.45 3A     
      31.04   35.46   37.40   37.72   39.02   37.41   37.90   37.09
      36.08   33.33                                                
  4 Spicer, Jeran                Rshs-WY                        6:03.03 3A     
      31.42   36.23   37.61   38.40   36.94   36.78   36.99        
              33.66                                                
  5 Westburg, Levi               GRV                            6:03.82 3A     
      30.71   35.96   37.14   37.05   37.56   37.58   37.55   38.28
      38.00   33.99                                                
  6 Robinson, Reed               EVN                            6:07.09 3A     
      29.67   33.38   35.29   37.42   37.74   38.20   39.05   38.91
      40.08   37.35                                                
  7 Clark, Johnathan             GRV                            6:20.71 3A     
      32.72   37.16   38.84   38.49   39.23   39.23   39.65   40.12
      38.99   36.28                                                
  8 Stephen, George              EVN                            6:23.73 3A     
      31.45   36.64   38.66   39.54   39.78   39.45   39.94   40.92
      39.82   37.53                                                
  9 Boespflug, Tanner            Sublette-WY                    6:28.76        
      32.63   38.09   39.37   40.30   39.94   40.64   40.59   39.91
      39.74   37.55                                                
 10 Wicks, Bodie                 EVN                            6:36.26        
      32.71 1:20.34   40.98   41.16   41.21   40.75   41.20   40.87
      37.33                                                        
 11 Mecham, Rho                  Lyman Boys                     6:49.88        
      33.46   39.06   41.21   41.97 1:25.99   42.70                
      40.09                                                        
 12 Nate, Ryan                14 Rshs-WY                        6:51.06        
      33.61   38.48   40.68   41.91   42.71   43.22   43.64   43.66
      44.66   38.49                                                
 13 Sanchez, Mario               EVN                            6:51.58        
      37.09   41.09   42.02   40.88   42.41   43.31   42.19   41.89
      43.28   37.42                                                
 14 Garver, Matt                 KEM                            6:56.10        
      34.28   39.91   43.54   43.37   42.26   44.19   43.07   43.07
      43.68   38.73                                                
 15 Luth, Tyler                  GRV                           x7:16.81        
      37.23   43.39   45.00   45.66   46.50   45.91   46.54   46.53
      41.41   38.64                                                
 16 McAffee, Declan              Sublette-WY                    8:03.17        
      37.98   43.73   46.59   48.93   50.18   51.21   52.01   52.38
      53.69   46.47                                                
 
Event 9  Boys 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                                        Finals        
===============================================================================
  1 Evanston High School  'A'                                   1:41.17        
       24.94    25.86    25.51    24.86                                    
  2 Green River High School  'A'                                1:41.74        
     1) Kraft, Elijah                   2) Richmond, Jason                
     3) Moser, Trevor                   4) Probst, Jake                   
       25.23    27.06    25.48    23.97                                    
  3 Kemmerer High School  'A'                                   1:44.80        
     1) Wergin, Benjamin                2) Dearden, Brayden               
     3) Runnion, Aiden                  4) Killian, Grady                 
       24.93    26.41    26.23    27.23                                    
  4 Sublette County Swimming & Div-WY  'A'                      1:47.83        
     1) Lyon, Jordan                    2) Hacklin, Tyler                 
     3) Jessen, Corbin                  4) Mahaffey, Marcus               
       28.99    27.91    25.90    25.03                                    
  5 Green River High School  'B'                               x1:48.49        
     1) Bobbitt, Devin                  2) Strange, Dylan                 
     3) Westburg, Levi                  4) Finley, Araya                  
       26.98    27.29    27.35    26.87                                    
  6 Rock Springs High School-WY  'A'                            1:49.92        
     1) Whitman, Everett                2) Asper, Anden 14                
     3) Sherwood, Darrien               4) Asper, Erral                   
       26.56    28.01    28.20    27.15                                    
  7 Lyman High School Boys  'A'                                 1:50.49        
     1) Huntsman, Carter                2) Peacock, Jaxon                 
     3) Legault, Kyler                  4) Mecham, Rho                    
       25.89    28.62    25.82    30.16                                    
  8 Evanston High School  'B'                                  x1:52.67        
       28.15    28.78    27.82    27.92                                    
  9 Kemmerer High School  'B'                                  x1:54.84        
     1) Clarke, Michael                 2) Garver, Matt                   
     3) Scigliano, Raydin               4) Smith, Collin                  
       29.07    28.89    29.06    27.82                                    
 10 Sublette County Swimming & Div-WY  'B'                     x2:04.07        
     1) Roberts, Ty                     2) Taylor, Trenton                
     3) McAffee, Declan                 4) Mitchell, Kobbe                
       30.09    34.34    28.29    31.35                                    
 11 Rock Springs High School-WY  'B'                           x2:05.32        
     1) Smith, Sam                      2) Hansen, Porter                 
     3) Gasaway, Quinten 14             4) Croff, Evan                    
       29.71    33.68    32.85    29.08                                    
 12 Green River High School  'C'                               x2:06.49        
     1) Luth, Tyler                     2) McGee, Jaxson                  
     3) Gilmore, Cole                   4) Roberts, Riley                 
       32.58    29.46    36.95    27.50                                    
 13 Evanston High School  'C'                                  x2:14.42        
       31.58    31.52    31.59    39.73                                    
 
Event 10  Boys 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:03.00  4A
        1:12.00  3A
    Name                     Age School                           Finals        
===============================================================================
  1 Richmond, Jason              GRV                            1:02.05 4A     
      30.04   32.01                                                
  2 Camphouse, Colter            EVN                            1:03.36 3A     
      31.55   31.81                                                
  3 Huntsman, Carter             Lyman Boys                     1:06.98 3A     
      32.03   34.95                                                
  4 Davis, Gabe                  GRV                            1:10.23 3A     
      34.78   35.45                                                
  5 Asper, Erral                 Rshs-WY                        1:10.46 3A     
      34.93   35.53                                                
  6 Beachler, Gage               EVN                            1:12.13        
      35.40   36.73                                                
  7 Maedche, Kyler            14 Rshs-WY                        1:12.77        
      35.44   37.33                                                
  8 King, Conner                 Sublette-WY                    1:17.26        
  9 Hymas, Brayden               Sublette-WY                    1:17.40        
      37.73   39.67                                                
 10 Lyon, Jordan                 Sublette-WY                    1:17.51        
      36.87   40.64                                                
 11 Asper, Anden              14 Rshs-WY                        1:19.78        
      39.78   40.00                                                
 12 Jensen, Hunter               EVN                            1:20.64        
      39.34   41.30                                                
 13 Clarke, Michael              KEM                            1:21.09        
      37.33   43.76                                                
 14 Stahl, Jarod                 EVN                            1:22.11        
      40.23   41.88                                                
 15 Nauenburg, Aiden          14 Rshs-WY                        1:23.53        
 
Event 11  Boys 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:11.00  4A
        1:19.00  3A
    Name                     Age School                           Finals        
===============================================================================
  1 Bobbitt, Devin               GRV                            1:10.39 4A     
      32.55   37.84                                                
  2 Kraft, Elijah                GRV                            1:10.98 4A     
      33.22   37.76                                                
  3 Runnion, Aiden               KEM                            1:12.58 3A     
      33.97   38.61                                                
  4 Legault, Kyler               Lyman Boys                     1:13.88 3A     
      34.62   39.26                                                
  5 Cook, Ben                    EVN                            1:14.42 3A     
      35.20   39.22                                                
  6 Lucero, Dade                 GRV                            1:14.87 3A     
      35.07   39.80                                                
  7 Dearden, Brayden             KEM                            1:15.09 3A     
      35.32   39.77                                                
  8 Jessen, Corbin               Sublette-WY                    1:16.03 3A     
      35.58   40.45                                                
  9 Killian, Grady               KEM                            1:16.65 3A     
      35.46   41.19                                                
 10 Ness, Carson                 Sublette-WY                    1:17.64 3A     
      36.95   40.69                                                
 11 Thomas, Talon                Rshs-WY                        1:17.72 3A     
      36.22   41.50                                                
 12 Croff, Evan                  Rshs-WY                        1:22.18        
      37.52   44.66                                                
 13 Gudino, Ed                   Sublette-WY                    1:22.65        
      38.83   43.82                                                
 14 Peacock, Jaxon               Lyman Boys                     1:24.03        
      39.47   44.56                                                
 15 Gilmore, Cole                GRV                            1:24.41        
      39.59   44.82                                                
 16 Mitchell, Kobbe              Sublette-WY                    1:25.90        
      40.74   45.16                                                
 17 Smith, Sam                   Rshs-WY                        1:26.22        
      39.82   46.40                                                
 18 Fackrell, Connor             EVN                            1:28.22        
      40.73   47.49                                                
 19 Brown, Tanner                KEM                            1:32.34        
      42.06   50.28                                                
 20 Roberts, Riley               GRV                           x1:32.37        
      42.50   49.87                                                
 21 Atkinson, Landon          14 Rshs-WY                        1:33.85        
      44.26   49.59                                                
 22 Gilmore, Garrett             GRV                           x1:36.88        
      43.97   52.91                                                
 23 Sanchez, Mario               EVN                            1:44.32        
      49.46   54.86                                                
 -- Stewart, Alex                EVN                                 DQ        
      49.12   59.67                                                
 
Event 12  Boys 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                                        Finals        
===============================================================================
  1 Green River High School  'A'                                3:33.70        
     1) Davis, Gabe                     2) Kraft, Elijah                  
     3) Lyon, Dean                      4) Richmond, Michael              
       26.43    55.09    26.39    55.78    24.32    51.77    24.10    51.06
  2 Lyman High School Boys  'A'                                 3:44.80        
     1) Walker, Carson                  2) Bradshaw, Hansen               
     3) Huntsman, Carter                4) Legault, Kyler                 
       26.16    54.58    24.95    53.29    27.63    59.02    27.13    57.91
  3 Rock Springs High School-WY  'A'                            3:50.86        
     1) Erramouspe, Anthony             2) Asper, Erral                   
     3) Searle, Conley                  4) Thomas, Talon                  
       26.42    54.78    28.77  1:00.18    27.66    58.32    26.87    57.58
  4 Evanston High School  'A'                                   3:52.43        
       26.83    55.29    28.08    59.61    27.28    58.15    27.98    59.38
  5 Green River High School  'B'                               x4:02.26        
     1) Finley, Araya                   2) Clark, Johnathan               
     3) Moser, Trevor                   4) Probst, Jake                   
       28.12    59.96    29.51  1:02.76    28.43  1:00.51    27.94    59.03
  6 Sublette County Swimming & Div-WY  'A'                      4:06.44        
     1) Boespflug, Tanner               2) Mahaffey, Marcus               
     3) Ness, Carson                    4) Lyon, Jordan                   
       29.29  1:02.97    31.99  1:07.92    59.02  1:25.90    29.65    29.65
  7 Rock Springs High School-WY  'B'                           x4:15.75        
     1) Spicer, Jeran                   2) Sherwood, Darrien              
     3) Asper, Anden 14                 4) Maedche, Kyler 14              
       29.35  1:01.72    29.61  1:03.79    30.54  1:05.48    30.24  1:04.76
  8 Green River High School  'C'                               x4:20.12        
     1) Bracken, Macen                  2) Lucero, Dade                   
     3) Westburg, Levi                  4) Luth, Tyler                    
       29.05  1:04.23    28.92  1:03.31    29.76  1:03.76    32.78  1:08.82
  9 Kemmerer High School  'A'                                   4:24.09        
     1) Smith, Collin                   2) Hankin, Noah                   
     3) Garver, Matt                    4) Scigliano, Raydin              
       28.88  1:00.99    30.56  1:05.72    31.66  1:07.53    32.52  1:09.85
 10 Evanston High School  'B'                                  x4:32.45        
       29.94  1:04.23    33.11  1:10.77    31.42  1:05.56    34.69  1:11.89
 11 Sublette County Swimming & Div-WY  'B'                     x4:47.00        
     1) Gudino, Ed                      2) Bing, Logan                    
     3) McAffee, Declan                 4) Mitchell, Kobbe                
       30.67  1:11.25    34.89  1:13.30    33.48  1:12.16    32.15  1:10.29
 
Event 13  Boys 1 mtr Diving
===============================================================================
         280.00  4A
         240.00  3A
    Name                     Age School                           Finals        
===============================================================================
  1 Scigliano, Raydin            KEM                             276.25 3A     
  2 Snow, Kayson                 GRV                             273.00 3A     
  3 Taylor, Trenton              Sublette-WY                     261.80 3A     
 
                    Men - Team Rankings - Through Event 13                     
 
  1. Green River High School             374   2. Evanston High School                197
  3. Rock Springs High School            174   4. Lyman High School Boys              167
  5. Kemmerer High School                161   6. Sublette County Swimming & Div      138