Licensed to Campbell County High School Camels
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 10/7/2017 11:38 AM
                           CAM vs THB  & CAM vs SHE                            
                           Gillette, WY     10/07/17                           
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sheridan High School  'A'                         1:55.55    1:54.94        
     1) Green, Molly SR                 2) Robison, Zoe SO                
     3) Robison, Pippin SR              4) Carroll, Piper JR              
       29.86    32.09    27.58    25.41                                    
  2 Thunder Basin High School  'A'                    1:55.27    1:58.65        
     1) Porter, Alaysa SO               2) Ochsner, Shaylee JR            
     3) Knottnerus, Delaney SO          4) Knez, Trae SR                  
       30.99    31.89    28.61    27.16                                    
  3 Campbell  County High School  'A'                 1:59.39    2:03.65        
     1) Rehard, Klaire SO               2) Holwell, Jenny JR              
     3) Hauber, Mckenna JR              4) Post, Alize SO                 
       32.04    30.90    30.05    30.66                                    
  4 Sheridan High School  'B'                         2:08.26    2:09.21        
     1) Mullikin, Jadyn JR              2) Frederickson, Jenna JR         
     3) Green, Libby FR                 4) Alsup, Kate SO                 
       29.61    35.97    45.85    17.78                                    
  5 Thunder Basin High School  'B'                    2:20.56    2:27.47        
     1) Clyde, Olivia SR                2) Danko, Madylin SR              
     3) Talbott, Anna FR                4) Kilian, Amayah JR              
       37.89    44.90    34.10    30.58                                    
  6 Thunder Basin High School  'C'                         NT   x2:51.00        
     1) Liston, Shiann FR               2) Hoff, Maggie SO                
     3)                                 4) Crain, Katalina SO             
 
Event 2  Girls 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        4A Q: # 2:15.00                                                        
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Carsrud, Sani             SR THB                  1:56.21    2:00.48        
      26.87   30.64   31.30   31.67                                
  2 Baldacci, Taylor          JR SHE                  2:05.48    2:07.77        
      28.61   32.62   33.73   32.81                                
  3 Mullikin, Jadyn           JR SHE                  2:08.87    2:15.13        
      30.69   34.53   35.27   34.64                                
  4 Bydlon, Grace             SO CAM                  2:20.83    2:20.75        
      31.20   36.29   37.45   35.81                                
  5 Danko, Madylin            SR THB                  2:32.19    2:27.09        
      35.68   37.12   37.41   36.88                                
  6 Maxwell, Taylin           FR SHE                  2:35.68    2:34.19        
  7 Eby, Bry                  FR CAM                  2:37.61    2:35.29        
      33.45   39.46   41.65   40.73                                
 
Event 3  Girls 200 Yard IM
===============================================================================
        4A Q: # 2:34.00                                                        
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hauber, Mckenna           JR CAM                  2:20.01    2:22.81        
      30.83   36.97   42.88   32.13                                
  2 Pikula, Lauren            JR THB                  2:23.91    2:23.35        
      31.16   36.30   42.64   33.25                                
  3 Porter, Alaysa            SO THB                  2:25.68    2:24.63        
      31.50   37.60   42.24   33.29                                
  4 Green, Libby              FR SHE                       NT    2:47.33        
      36.49   41.49   50.64   38.71                                
  5 Liston, Shiann            FR THB                  3:02.50    2:56.71        
      44.36   42.38   50.65   39.32                                
 
Event 4  Girls 50 Yard Freestyle
===============================================================================
        4A Q: # 28.00                                                          
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Robison, Zoe              SO SHE                    26.43      25.96        
  2 Ochsner, Shaylee          JR THB                    26.20      26.28        
  3 Poley, Libby              SO THB                    26.64      26.47        
  4 Knez, Trae                SR THB                    29.20      27.10        
  5 Knottnerus, Delaney       SO THB                    29.06     x27.28        
  6 Rehard, Klaire            SO CAM                    28.91      28.39        
  7 Frederickson, Jenna       JR SHE                    28.25      28.74        
  8 Alsup, Kate               SO SHE                    29.67      29.70        
  9 Kilian, Amayah            JR THB                    30.36     x30.74        
 10 Clyde, Olivia             SR THB                    30.62     x30.87        
 11 Talbott, Anna             FR THB                    31.89     x31.52        
 12 Post, Alize               SO CAM                    32.55      32.71        
 13 Porter, Aubrey            JR THB                    34.11     x33.66        
 14 Hoff, Maggie              SO THB                    34.54     x35.02        
 15 Licking, Dakotta          SO CAM                    35.30      36.37        
 16 Crain, Katalina           SO THB                    39.52     x38.62        
 17 Duca, Larqin              FR SHE                    56.01     x54.89        
 -- Wood, Alice               SR THB                    33.33         NS        
 
Event 5  Girls 1 mtr Diving
===============================================================================
        4A Q: # 170.00                                                         
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jones, Brenna             SO THB                   289.50     175.10        
  2 Thoney, Alicia            SO SHE                   177.70     163.35        
  3 Harkins, Phaezia          SO CAM                   241.50     143.00        
  4 Zukowski, Johnnie         SO SHE                   135.65     134.80        
 
Event 6  Girls 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        4A Q: # 1:12.00                                                        
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Holwell, Jenny            JR CAM                  1:00.15    1:01.89        
      29.22   32.67                                                
  2 Green, Molly              SR SHE                  1:01.10    1:03.66        
      29.69   33.97                                                
  3 Pikula, Lauren            JR THB                  1:06.84    1:06.52        
      30.56   35.96                                                
  4 Porter, Alaysa            SO THB                  1:07.57    1:06.97        
      31.10   35.87                                                
  5 Mullikin, Jadyn           JR SHE                  1:08.39    1:11.32        
      33.07   38.25                                                
  6 Talbott, Anna             FR THB                  1:17.94    1:15.86        
      34.71   41.15                                                
  7 Duca, Larqin              FR SHE                       NT    1:28.79        
 
Event 7  Girls 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        4A Q: # 1:01.00                                                        
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Baldacci, Taylor          JR SHE                    57.47      56.30        
      26.79   29.51                                                
  2 Robison, Pippin           SR SHE                    54.93      56.95        
      27.87   29.08                                                
  3 Knottnerus, Delaney       SO THB                  1:03.77    1:00.04        
      28.94   31.10                                                
  4 Knez, Trae                SR THB                  1:04.94    1:00.35        
      29.10   31.25                                                
  5 Rehard, Klaire            SO CAM                  1:02.15    1:01.11        
      28.99   32.12                                                
  6 Bydlon, Grace             SO CAM                  1:02.07    1:02.40        
      29.46   32.94                                                
  7 Maxwell, Taylin           FR SHE                  1:08.00    1:07.09        
      31.52   35.57                                                
  8 Post, Alize               SO CAM                  1:11.67    1:11.62        
      34.26   37.36                                                
  9 Porter, Aubrey            JR THB                  1:16.10    1:13.76        
      35.78   37.98                                                
 10 Crain, Katalina           SO THB                  1:27.17   x1:23.67        
      41.43   42.24                                                
 
Event 8  Girls 500 Yard Freestyle
===============================================================================
        4A Q: # 6:10.00                                                        
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Carsrud, Sani             SR THB                  5:14.75    5:23.17        
      27.89   31.36   32.12   33.04   33.10   33.27   33.14   33.67
      33.11   32.47                                                
  2 Carroll, Piper            JR SHE                  5:49.67    5:43.29        
      28.46   31.90   33.18   34.42   35.28   36.15   36.55   36.55
      36.18   34.62                                                
  3 Kilian, Amayah            JR THB                  6:58.69    6:13.24        
      37.43   40.58   41.22   41.22   42.24   42.28   42.47   42.73
      43.07                                                        
  4 Alsup, Kate               SO SHE                  6:30.88    6:35.92        
      34.25   39.15   40.47   40.48   40.81   40.62   40.97   40.40
      39.59   39.18                                                
  5 Clyde, Olivia             SR THB                  6:44.78    6:38.56        
      34.41   39.18   40.64   41.26   41.16   40.62   41.09   41.94
      40.60   37.66                                                
  6 Danko, Madylin            SR THB                  6:55.23   x6:40.52        
      37.25   39.57   39.95   40.68   40.51   41.57   41.04   40.72
      40.42   38.81                                                
  7 Eby, Bry                  FR CAM                  7:03.90    7:02.43        
      35.95   41.65   43.01   43.79   43.73   44.27   43.76   43.40
      41.82   41.05                                                
 
Event 9  Girls 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sheridan High School  'A'                         1:42.76    1:43.27        
     1) Carroll, Piper JR               2) Green, Molly SR                
     3) Baldacci, Taylor JR             4) Robison, Zoe SO                
       26.49    25.98    26.32    24.48                                    
  2 Thunder Basin High School  'A'                    1:43.62    1:44.29        
     1) Poley, Libby SO                 2) Ochsner, Shaylee JR            
     3) Pikula, Lauren JR               4) Carsrud, Sani SR               
       26.62    26.17    27.11    24.39                                    
  3 Campbell  County High School  'A'                 1:47.51    2:02.69        
     1) Hauber, Mckenna JR              2) Bydlon, Grace SO               
     3) Eby, Bry FR                     4) Post, Alize SO                 
       56.34                               33.20                           
  4 Thunder Basin High School  'B'                    2:04.87    2:05.04        
     1) Knez, Trae SR                   2) Clyde, Olivia SR               
     3) Talbott, Anna FR                4) Liston, Shiann FR              
       28.03    31.76    32.46    32.79                                    
  5 Thunder Basin High School  'C'                         NT   x2:28.32        
     1) Crain, Katalina SO              2) Porter, Aubrey JR              
     3) Hoff, Maggie SO                 4) Jones, Brenna SO               
       39.01    35.11    36.42    37.78                                    
 
Event 10  Girls 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        4A Q: # 1:09.00                                                        
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Holwell, Jenny            JR CAM                  1:06.20    1:05.17        
      31.19   33.98                                                
  2 Poley, Libby              SO THB                  1:05.10    1:06.87        
      32.61   34.26                                                
  3 Scheuber, Teal            SR SHE                  1:01.02    1:08.84        
      32.74   36.10                                                
  4 Robison, Pippin           SR SHE                  1:07.48    1:10.14        
      35.01   35.13                                                
  5 Green, Libby              FR SHE                  1:14.05    1:14.10        
      36.61   37.49                                                
  6 Liston, Shiann            FR THB                  1:22.57    1:20.43        
      39.57   40.86                                                
  7 Hoff, Maggie              SO THB                  1:26.32    1:22.40        
      40.95   41.45                                                
 
Event 11  Girls 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        4A Q: # 1:19.00                                                        
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ochsner, Shaylee          JR THB                  1:09.99    1:10.79        
      33.79   37.00                                                
  2 Robison, Zoe              SO SHE                  1:09.68    1:11.48        
      33.48   38.00                                                
  3 Carroll, Piper            JR SHE                  1:12.14    1:14.25        
      36.01   38.24                                                
  4 Hauber, Mckenna           JR CAM                  1:16.81    1:17.88        
      36.41   41.47                                                
  5 Green, Molly              SR SHE                  1:18.67    1:20.22        
      37.54   42.68                                                
  6 Licking, Dakotta          SO CAM                  1:45.38    1:42.65        
      46.85   55.80                                                
 -- Wood, Alice               SR THB                  1:47.62         NS        
 
Event 12  Girls 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thunder Basin High School  'A'                    3:48.70    3:52.49        
     1) Poley, Libby SO                 2) Pikula, Lauren JR              
     3) Porter, Alaysa SO               4) Carsrud, Sani SR               
       28.70    59.73    28.62    59.54    27.52    58.53    25.71    54.69
  2 Sheridan High School  'A'                         3:54.24    4:02.04        
     1) Robison, Pippin SR              2) Mullikin, Jadyn JR             
     3) Frederickson, Jenna JR          4) Baldacci, Taylor JR            
       28.86    59.15    29.62  1:01.63    29.67  1:02.71    27.36    58.55
  3 Campbell  County High School  'A'                 3:54.38    4:16.04        
     1) Rehard, Klaire SO               2) Eby, Bry FR                    
     3) Bydlon, Grace SO                4) Holwell, Jenny JR              
       29.49  1:00.93    33.98  1:12.83    29.93  1:03.66    27.82    58.62
  4 Sheridan High School  'B'                              NT    4:48.40        
     1) Alsup, Kate SO                  2) Green, Libby FR                
     3) Maxwell, Taylin FR              4) Thoney, Alicia SO              
       32.04  1:08.14    34.76  1:12.73    31.62  1:07.93    33.94  1:19.60
 -- Thunder Basin High School  'B'                    4:24.44         DQ        
     1) Knottnerus, Delaney SO          2) Danko, Madylin SR              
     3)                                 4) Kilian, Amayah JR              
       29.36  1:00.67    34.01  1:11.51    37.81  1:19.09    34.29  1:11.27