Licensed to Casper Swim Club       HY-TEK's MEET MANAGER 4.0 9/11/2017 07:57 AM
                        CHS Girls Cody Quad - 9/8/2017                         
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lander  'A'                                       2:03.00    2:02.77  
     1) Kulow, Maria                    2) Lilygren, McKenzie             
     3) Cox, Avery                      4) Hamilton, Abby                 
       30.33  1:05.60  1:36.37  2:02.77                                    
  2 Rhs Girls' Swimming and Diving-WY  'A'            2:05.72    2:03.71  
     1) Gopp, Kaylie                    2) Lewis, Jordan                  
     3) Dike, Josie                     4) Treber, Aspen                  
       31.69  1:06.27  1:35.22  2:03.71                                    
  3 Jackson Hole High School-WY  'A'                  2:05.07    2:10.62  
       33.97  1:13.27  1:44.58  2:10.62                                    
  4 Lander  'B'                                       2:10.00    2:12.04  
     1) Cecrle, Becky                   2) Stigers, McKella               
     3) Platz, Li                       4) Gose, Lily                     
       34.39  1:12.00  1:44.07  2:12.04                                    
  5 Cody High School  'A'                             2:11.12    2:14.39  
     1) Boysen, Megan                   2) Allred, Brylee                 
     3) Morgenweck, Holly               4) Rosenbaum, Marissa             
       33.36  1:14.11  1:46.56  2:14.39                                    
  6 Lander  'C'                                       2:10.34   x2:14.56  
     1) McPherson, Kristen              2) Bautz, Jenny                   
     3) McPherson, Makayla              4) Fehringer, Molly               
       35.98  1:14.09  1:46.74  2:14.56                                    
  7 Jackson Hole High School-WY  'B'                  2:20.23    2:25.10  
       35.96  1:20.75  1:52.88  2:25.10                                    
  8 Lander  'D'                                            NT   x2:40.02  
     1) Baron, Anne                     2) Firth, Sierra                  
     3) Cole, Stasja                    4) Flint, Grace                   
       39.10  1:21.25  2:03.43  2:40.02                                    
  9 Jackson Hole High School-WY  'C'                  2:35.23   x2:49.85  
       49.51  1:27.10  2:13.15  2:49.85                                    
 10 Cody High School  'C'                                  NT    3:06.70  
     1) Selby, Accalia                  2) Cook, Emma                     
     3) Kight, Sarah                    4) Hollingshead, Kaitlyn          
       44.47  1:26.53  2:23.16  3:06.70                                    
 -- Cody High School  'B'                                  NT         DQ  
     1) Regester, Shelby                2) Sndyer, Maya                   
     3) Vaughn, Cassidy                 4) Dominick, Marie                
       42.79  1:22.67  2:16.20       DQ                                    
 
Event 2  Girls 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kulow, Maria                 LAN                  2:07.93    2:09.56  
       30.26  1:02.83  1:36.33  2:09.56                                    
  2 Dunlop, Hannah Jane          JAC-WY               2:33.71    2:16.53  
       30.98  1:05.11  1:41.05  2:16.53                                    
  3 Rosenbaum, Marissa           COD                  2:15.76    2:18.53  
       30.53  1:05.32  1:42.26  2:18.53                                    
  4 Burke, McKayla               JAC-WY               2:29.12    2:18.68  
       31.24  1:05.91  1:42.96  2:18.68                                    
  5 Nolan, Sofia                 JAC-WY               2:34.53    2:21.02  
       30.61  1:06.93  1:43.60  2:21.02                                    
  6 McConnell, Kiley             LAN                  2:38.32    2:28.19  
       32.43  1:09.61  1:49.71  2:28.19                                    
  7 Hamilton, Abby               LAN                  2:28.97    2:35.70  
       33.98  1:12.07  1:54.06  2:35.70                                    
  8 Bedard, Caitlin              Rhs Girls-WY         2:35.64    2:36.29  
       35.54  1:55.42  2:36.29                                             
  9 Allred, Brylee               COD                       NT    2:44.81  
       37.79  1:19.67  2:45.10  2:44.81                                    
 10 Vaughn, Cassidy              COD                  3:05.21    2:48.29  
       42.63  1:32.84  2:27.08  2:48.29                                    
 11 Bryan, Cheyenne              Rhs Girls-WY         2:51.96    2:52.44  
       38.96  1:22.45  2:07.73  2:52.44                                    
 12 Hollingshead, Kaitlyn        COD                  3:46.22   x3:36.98  
       47.83  1:41.54  2:39.78  3:36.98                                    
 
Event 3  Girls 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fowler, Olivia               LAN                  2:31.38    2:27.42  
       32.07  1:06.31  1:54.07  2:27.42                                    
  2 Zarate, Andrea               JAC-WY               2:33.04    2:28.70  
       32.17  1:09.78  1:55.87  2:28.70                                    
  3 Lilygren, McKenzie           LAN                  2:23.84    2:29.11  
       32.19  1:09.28  1:53.12  2:29.11                                    
  4 Dike, Josie                  Rhs Girls-WY         2:35.00    2:29.57  
       30.20  1:06.87  1:54.57  2:29.57                                    
  5 Cox, Avery                   LAN                  2:38.25    2:40.25  
       34.08  1:13.59  2:02.34  2:40.25                                    
  6 Lewis, Jordan                Rhs Girls-WY         2:37.00    2:42.24  
       34.41  1:17.25  2:02.27  2:42.24                                    
  7 Mahood, Emily                JAC-WY               3:01.68    2:46.36  
       34.66  1:16.38  2:08.73  2:46.36                                    
  8 Mason, Lily                  JAC-WY               3:17.99    3:04.65  
       43.38  1:33.19  2:22.20  3:04.65                                    
  9 Morgenweck, Holly            COD                  3:21.38    3:04.69  
       39.09  1:26.08  2:28.39  3:04.69                                    
 10 Selby, Bethany               COD                  3:16.20    3:11.91  
       42.71  1:33.24  2:32.05  3:11.91                                    
 11 Garcia, Lesly                JAC-WY               3:34.36   x3:27.55  
       39.23  2:22.56  3:04.31  3:27.55                                    
 -- Selby, Accalia               COD                       NT         DQ  
       46.38  1:40.84  2:40.68       DQ                                    
 
Event 4  Girls 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jenkins, Maddy               JAC-WY                 27.44      27.05  
  2 Fehringer, Molly             LAN                    27.54      27.93  
  3 Harms, Anja                  LAN                    28.83      28.58  
  4 Gose, Lily                   LAN                    28.19      28.64  
  5 Treber, Aspen                Rhs Girls-WY           29.14      29.05  
  6 McPherson, Makayla           LAN                    29.47     x29.41  
  7 Johnson, Sidney              COD                    30.99      29.77  
  8 Platz, Li                    LAN                    29.61     x29.96  
  9 Garcia, Lucia                JAC-WY                 28.53      30.05  
 10 Stigers, Andrea              LAN                    28.73     x30.33  
 11 Macleod, KC                  JAC-WY                    NT      30.35  
 12 Ridgley, Winter              Rhs Girls-WY              NT      31.65  
 13 Firth, Sierra                LAN                    32.50     x31.98  
 14 McPherson, Kristen           LAN                    30.61     x31.99  
 15 Stigers, McKella             LAN                    31.44     x32.41  
 16 Pierson, Elizabeth           Rhs Girls-WY           32.23      32.52  
 17 Allred, Brylee               COD                    34.76      33.18  
 18 Healy, Meeghan               Rhs Girls-WY           32.54     x33.56  
 19 Bald Eagle, Shaylissa        LAN                    32.49     x33.73  
 20 Smith, Sheridan              Rhs Girls-WY           33.94     x34.15  
 21 Bookless, Ashlyn             Rhs Girls-WY           36.22     x35.10  
 22 Vinson, Alisha               JAC-WY                 33.51     x35.17  
 23 Wildcat, Jazmine             Rhs Girls-WY              NT     x36.15  
 24 Padilla, Maya                Rhs Girls-WY              NT     x36.28  
 25 Sisneros, Quirinita          Rhs Girls-WY              NT     x36.85  
 26 Sanchez, Emely               JAC-WY                 41.86     x37.01  
 27 Flint, Grace                 LAN                    37.31     x37.07  
 28 Rossetti, Tilli              JAC-WY                 44.50     x37.29  
 29 Smith, Cheyenne              Rhs Girls-WY           38.17     x37.69  
 30 Remer, Mikayla               LAN                    36.03     x38.26  
 31 Kight, Sarah                 COD                    35.06      38.81  
 32 Dominick, Marie              COD                       NT     x39.59  
 33 Vroman, Dacey                Rhs Girls-WY           45.64     x41.60  
 34 Hiatt, Mary                  Rhs Girls-WY           44.60     x43.00  
 35 Hiatt, Betty                 Rhs Girls-WY           46.55     x44.26  
 -- Girling, Fussy               JAC-WY                 34.23         DQ  
 
Event 5  Girls 1 mtr Diving 3A Q 1454A Q 170
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wolf, Tori                   JAC-WY                312.60     176.85  
  2 Dike, Josie                  Rhs Girls-WY          198.95     164.40  
  3 Cox, Avery                   LAN                   257.50     154.80  
  4 Baron, Anne                  LAN                   151.95     150.45  
  5 Roberts, Olivia              JAC-WY                226.30     150.20  
  6 Mahood, Julia                JAC-WY                186.25     138.20  
  7 Budge, Heather               JAC-WY                185.95    x136.35  
  8 Flint, Grace                 LAN                   126.45     126.75  
  9 Pierson, Elizabeth           Rhs Girls-WY          157.25     123.55  
 10 Cecrle, Becky                LAN                   137.30    x120.30  
 11 Vroman, Dacey                Rhs Girls-WY          122.90     118.40  
 12 Morgenweck, Holly            COD                   104.65     117.85  
 13 Cole, Stasja                 LAN                   135.40    x111.60  
 
Event 6  Girls 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gopp, Kaylie                 Rhs Girls-WY         1:07.40    1:07.64  
       30.77  1:07.64                                                      
  2 Zarate, Andrea               JAC-WY               1:11.19    1:09.73  
       32.43  1:09.73                                                      
  3 Boysen, Megan                COD                  1:18.11    1:14.10  
       33.74  1:14.10                                                      
  4 Jordan, Syonia               Rhs Girls-WY         1:19.24    1:18.17  
       34.28  1:18.17                                                      
  5 Burke, McKayla               JAC-WY               1:25.64    1:19.90  
       35.53  1:19.90                                                      
  6 Wheeler, Maya                JAC-WY               1:31.44    1:22.91  
       38.40  1:22.91                                                      
  7 Cole, Stasja                 LAN                  1:31.94    1:37.43  
       43.72  1:37.43                                                      
  8 Selby, Bethany               COD                  1:39.06    1:39.31  
       46.46  1:39.31                                                      
  9 Remer, Mikayla               LAN                  1:29.34    1:43.05  
       42.87  1:43.05                                                      
 10 Kight, Sarah                 COD                  1:45.68    1:58.96  
       56.94  1:58.96                                                      
 
Event 7  Girls 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fowler, Olivia               LAN                    58.61      59.29  
       28.32    59.29                                                      
  2 Dunlop, Hannah Jane          JAC-WY               1:05.57    1:01.47  
       29.55  1:01.47                                                      
  3 Treber, Aspen                Rhs Girls-WY         1:04.98    1:04.82  
       31.36  1:04.82                                                      
  4 Harris, Noelle               LAN                  1:04.71    1:06.89  
       32.20  1:06.89                                                      
  5 McConnell, Kiley             LAN                  1:06.97    1:07.31  
       32.00  1:07.31                                                      
  6 Girling, Fussy               JAC-WY               1:08.23    1:08.25  
       32.52  1:08.25                                                      
  7 Bedard, Caitlin              Rhs Girls-WY         1:10.44    1:08.31  
       32.70  1:08.31                                                      
  8 Sndyer, Maya                 COD                  1:08.45    1:09.51  
       32.40  1:09.51                                                      
  9 Cabrera, Lupe                JAC-WY               1:14.04    1:10.32  
       33.80  1:10.32                                                      
 10 Stigers, Andrea              LAN                  1:06.24   x1:10.43  
       33.04  1:10.43                                                      
 11 Ridgley, Winter              Rhs Girls-WY              NT    1:12.59  
 12 Healy, Meeghan               Rhs Girls-WY         1:14.45   x1:15.39  
       35.56  1:15.39                                                      
 13 Bautz, Jenny                 LAN                  1:15.91   x1:17.48  
       36.53  1:17.48                                                      
 14 Regester, Shelby             COD                  1:29.96    1:18.26  
 15 Vinson, Alisha               JAC-WY               1:19.67   x1:18.38  
       38.42  1:18.38                                                      
 16 Baron, Anne                  LAN                  1:18.11   x1:18.48  
       37.02  1:18.48                                                      
 17 Selby, Accalia               COD                  1:21.39    1:18.91  
       37.49  1:18.91                                                      
 18 Smith, Sheridan              Rhs Girls-WY         1:18.14   x1:20.11  
       38.84  1:20.11                                                      
 19 Padilla, Maya                Rhs Girls-WY              NT   x1:24.08  
       38.11  1:24.08                                                      
 20 Sisneros, Quirinita          Rhs Girls-WY              NT   x1:26.41  
 21 Cook, Emma                   COD                       NT   x1:26.56  
 22 Vaughn, Cassidy              COD                  1:21.28   x1:28.52  
       41.46  1:28.52                                                      
 23 Dominick, Marie              COD                       NT   x1:36.16  
       43.49  1:36.16                                                      
 24 Walker, Sarah                LAN                  1:36.76   x1:41.82  
       46.43  1:41.82                                                      
 
Event 8  Girls 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jenkins, Maddy               JAC-WY               6:37.24    6:06.06  
       31.06  1:06.44  1:42.46  2:19.29  2:56.95  3:35.27  4:12.57  4:50.59
     5:29.15  6:06.06                                                      
  2 Garcia, Lucia                JAC-WY               6:14.16    6:33.28  
       33.55  1:10.90  1:50.66  2:30.82  3:10.80  3:49.99  4:30.58  5:11.38
     5:52.90  6:33.28                                                      
  3 Boysen, Megan                COD                  6:45.87    6:35.60  
       33.46  1:11.51  1:51.37  2:32.04  3:13.27  3:54.28  4:34.95  5:16.41
     5:56.47  6:35.60                                                      
  4 Nolan, Sofia                 JAC-WY               7:18.86    6:51.74  
       35.43  1:17.03  1:59.97  2:41.85  3:23.96  4:06.61  4:49.41  5:31.75
     6:13.01  6:51.74                                                      
  5 Firth, Sierra                LAN                  7:16.84    6:52.91  
       33.88  1:14.37  1:56.90  2:40.04  3:22.96  4:06.44  4:49.17  5:32.21
     6:14.14  6:52.91                                                      
  6 Johnson, Sidney              COD                  7:50.46    6:58.06  
       36.28  1:17.38  2:00.49  2:43.90  3:27.27  4:10.57  4:54.30  5:36.84
     6:19.07  6:58.06                                                      
  7 Bryan, Cheyenne              Rhs Girls-WY         7:51.81    7:46.19  
       41.63  1:26.66  2:13.87  3:00.98  3:48.81  4:36.77  5:24.91  6:13.61
     7:00.47  7:46.19                                                      
  8 Mason, Lily                  JAC-WY               7:51.67   x7:57.16  
       40.44  1:25.75  2:15.85  3:04.63  3:54.55  4:44.62  5:34.53  6:24.25
     7:13.42  7:57.16                                                      
 
Event 9  Girls 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lander  'A'                                       1:55.00    1:49.43  
     1) Fowler, Olivia                  2) Cox, Avery                     
     3) Fehringer, Molly                4) Hamilton, Abby                 
       28.04    55.24  1:22.27  1:49.43                                    
  2 Jackson Hole High School-WY  'A'                  1:52.83    1:50.51  
       28.04    55.76  1:24.34  1:50.51                                    
  3 Rhs Girls' Swimming and Diving-WY  'A'            2:05.00    1:51.40  
     1) Gopp, Kaylie                    2) Treber, Aspen                  
     3) Lewis, Jordan                   4) Dike, Josie                    
       28.21    56.88  1:25.46  1:51.40                                    
  4 Lander  'B'                                       2:00.00    1:57.33  
     1) Harms, Anja                     2) Cecrle, Becky                  
     3) McPherson, Makayla              4) Platz, Li                      
       37.22    57.60  1:27.52  1:57.33                                    
  5 Cody High School  'A'                             2:09.70    2:06.23  
     1) Johnson, Sidney                 2) Allred, Brylee                 
     3) Sndyer, Maya                    4) Selby, Bethany                 
       29.60  1:01.94  1:33.41  2:06.23                                    
  6 Jackson Hole High School-WY  'B'                  2:05.23    2:06.47  
       32.51  1:03.67  1:35.97  2:06.47                                    
  7 Lander  'C'                                       2:04.00   x2:07.24  
     1) Stigers, Andrea                 2) Harris, Noelle                 
     3) McConnell, Kiley                4) Bautz, Jenny                   
       31.19  1:02.78  1:34.40  2:07.24                                    
  8 Jackson Hole High School-WY  'C'                  2:20.23   x2:14.08  
       34.03  1:09.20  1:41.80  2:14.08                                    
  9 Rhs Girls' Swimming and Diving-WY  'C'                 NT    2:23.78  
     1) Wildcat, Jazmine                2) Bryan, Cheyenne                
     3) Pierson, Elizabeth              4) Smith, Sheridan                
       37.22  1:16.30  2:23.96  2:23.78                                    
 10 Lander  'D'                                            NT   x2:26.30  
     1) Bald Eagle, Shaylissa           2) Remer, Mikayla                 
     3) Baron, Anne                     4) Walker, Sarah                  
       35.59  1:18.34  1:51.74  2:26.30                                    
 11 Cody High School  'B'                             2:43.12    2:38.18  
     1) Vaughn, Cassidy                 2) Dominick, Marie                
     3) Selby, Accalia                  4) Hollingshead, Kaitlyn          
       38.44  1:18.97  1:54.17  2:38.18                                    
 -- Rhs Girls' Swimming and Diving-WY  'B'                 NT         DQ  
     1) Bedard, Caitlin                 2) Healy, Meeghan                 
     3) Ridgley, Winter                 4) Jordan, Syonia                 
       31.63  1:06.55  1:37.07       DQ                                    
 
Event 10  Girls 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gopp, Kaylie                 Rhs Girls-WY         1:06.11    1:06.38  
       32.12  1:06.38                                                      
  2 Lilygren, McKenzie           LAN                  1:07.24    1:08.05  
       32.98  1:08.05                                                      
  3 McPherson, Makayla           LAN                  1:10.96    1:12.87  
       36.14  1:12.87                                                      
  4 Gose, Lily                   LAN                  1:14.10    1:14.83  
       36.26  1:14.83                                                      
  5 McPherson, Kristen           LAN                  1:15.66   x1:15.32  
       35.96  1:15.32                                                      
  6 Cecrle, Becky                LAN                  1:10.16   x1:16.10  
       36.06  1:16.10                                                      
  7 Mahood, Emily                JAC-WY               1:16.52    1:17.09  
       36.87  1:17.09                                                      
  8 Platz, Li                    LAN                  1:14.95   x1:18.14  
       38.09  1:18.14                                                      
  9 Hamilton, Abby               LAN                  1:15.58   x1:19.52  
       38.69  1:19.52                                                      
 10 Stigers, McKella             LAN                  1:22.79   x1:21.92  
 11 Bald Eagle, Shaylissa        LAN                  1:26.47   x1:28.10  
       42.05  1:28.10                                                      
 12 Regester, Shelby             COD                       NT    1:31.85  
 13 Garcia, Lesly                JAC-WY               1:32.01    1:32.46  
       44.34  1:32.46                                                      
 14 Rossetti, Tilli              JAC-WY                    NT    1:42.73  
       47.61  1:42.73                                                      
 15 Hollingshead, Kaitlyn        COD                       NT    2:15.92  
     1:04.86  2:15.92                                                      
 
Event 11  Girls 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lewis, Jordan                Rhs Girls-WY         1:16.83    1:18.96  
       37.81  1:18.96                                                      
  2 Kulow, Maria                 LAN                  1:19.26    1:22.84  
       39.93  1:22.84                                                      
  3 Bautz, Jenny                 LAN                  1:25.04    1:25.31  
       40.26  1:25.31                                                      
  4 Jordan, Syonia               Rhs Girls-WY         1:23.73    1:25.32  
       40.82  1:25.32                                                      
  5 Sndyer, Maya                 COD                  1:28.61    1:29.00  
       42.09  1:29.00                                                      
  6 Fehringer, Molly             LAN                  1:30.17    1:29.71  
       41.54  1:29.71                                                      
  7 Harris, Noelle               LAN                  1:25.14   x1:30.89  
       42.76  1:30.89                                                      
  8 Cook, Emma                   COD                       NT    1:31.29  
       43.26  1:31.29                                                      
  9 Rosenbaum, Marissa           COD                  1:23.54    1:32.65  
       40.14  1:32.65                                                      
 10 Macleod, KC                  JAC-WY                    NT    1:32.88  
       43.60  1:32.88                                                      
 11 Cabrera, Lupe                JAC-WY               1:35.48    1:33.37  
       43.82  1:33.37                                                      
 12 Harms, Anja                  LAN                  1:28.78   x1:34.13  
       44.13  1:34.13                                                      
 13 Wheeler, Maya                JAC-WY               1:37.49    1:36.92  
       45.72  1:36.92                                                      
 14 Wildcat, Jazmine             Rhs Girls-WY              NT    1:37.87  
       45.58  1:37.87                                                      
 15 Sanchez, Emely               JAC-WY               2:04.12   x1:55.91  
       52.90  1:55.91                                                      
 
Event 12  Girls 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lander  'A'                                       4:02.00    4:02.15  
     1) Fowler, Olivia                  2) Lilygren, McKenzie             
     3) Gose, Lily                      4) Kulow, Maria                   
       29.04  1:00.56  1:28.91  2:01.07  2:30.65  3:03.89  3:31.75  4:02.15
  2 Jackson Hole High School-WY  'A'                  4:07.03    4:08.58  
       29.21  1:01.37  1:30.81  2:05.59  2:36.47  3:13.97  3:37.49  4:08.58
  3 Cody High School  'A'                             4:18.85    4:23.08  
     1) Morgenweck, Holly               2) Johnson, Sidney                
     3) Boysen, Megan                   4) Rosenbaum, Marissa             
       31.52  1:05.28  1:37.91  2:13.32  2:43.42  3:17.90  3:47.97  4:23.08
  4 Lander  'B'                                       4:30.00    4:39.58  
     1) McConnell, Kiley                2) Stigers, Andrea                
     3) Harris, Noelle                  4) Harms, Anja                    
       33.54  1:12.48  1:43.14  2:20.77  2:54.27  3:31.42  4:02.73  4:39.58
  5 Rhs Girls' Swimming and Diving-WY  'A'            4:57.00    4:40.65  
     1) Ridgley, Winter                 2) Bedard, Caitlin                
     3) Healy, Meeghan                  4) Jordan, Syonia                 
       33.73  1:10.96  1:43.19  2:19.04  2:55.58  3:35.80  3:50.13  4:40.65
  6 Jackson Hole High School-WY  'B'                  4:30.23    4:50.26  
       29.34  1:01.63  1:36.24  2:14.95  2:49.14  3:29.15  4:06.60  4:50.26
  7 Jackson Hole High School-WY  'C'                  4:50.23   x5:26.45  
       43.66  1:31.32  2:13.44  3:01.45  3:35.69  4:16.33  4:48.99  5:26.45
  8 Rhs Girls' Swimming and Diving-WY  'B'                 NT    5:26.96  
     1) Bryan, Cheyenne                 2) Pierson, Elizabeth             
     3) Wildcat, Jazmine                4) Smith, Sheridan                
       39.00  1:23.31  2:00.28  2:42.52  3:22.41  4:07.74  4:45.72  5:26.96
  9 Cody High School  'B'                             5:36.32    5:37.87  
     1) Selby, Bethany                  2) Kight, Sarah                   
     3) Regester, Shelby                4) Cook, Emma                     
     1:14.01  1:58.24           2:46.00  3:25.03  4:08.55  4:51.20  5:37.87
 -- Rhs Girls' Swimming and Diving-WY  'C'                 NT         DQ