Licensed to Green River High School Aquatic Center - Site License
                                  HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 10/31/2017 08:56 AM
          GRHS Girls Last Chance Meet 2017 - 10/25/2017 to 10/26/2017          
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Green River High School  'A'                1:54.01    2:06.21        
       29.51    39.47    30.58    26.65                                    
  2 Sublette  'A'                               2:05.12    2:09.02        
     1) Wheeler, Jennifer               2) Rogers, Emma                   
     3) Hunt, Natalie                   4) Davison, McKenzi               
       36.24    37.18    28.78    26.82                                    
  3 Lyman  'A'                                  2:06.43    2:15.78        
     1) Flake, Maura                    2) Williams, Avilee               
     3) Stephens, Caitlin               4) Garner, Nikayla                
       33.78    38.17    35.08    28.75                                    
  4 Green River High School  'B'                     NT    2:17.89        
       38.51    39.19    30.51    29.68                                    
  5 Lyman  'B'                                  2:08.26    2:33.59        
     1) Williams, Leona                 2) Busskohl, Brynlee              
     3) Anson, Kaitlyn                  4) Weston, Samantha               
       54.45    35.19    35.06    28.89                                    
  6 Lyman  'C'                                  2:13.13   x2:33.77        
     1) Nelson, Amoree                  2) Crook, Sara                    
     3) Olguin, Zoie                    4) Beck, Emma                     
       38.27    45.44    40.46    29.60                                    
  7 Sublette  'B'                                    NT    2:35.61        
     1) Young, Olivia                   2) Rutsch, Haley                  
     3) Noble, Reese                    4) Wilson, Dana                   
       41.68    48.29    33.28    32.36                                    
  8 Kem Girls 2017  'A'                         2:50.00    2:44.53        
     1) Peck, Victoria                  2) Failoni, Sophie                
     3) Julander, Sydnie                4) Krall, Alexis                  
       41.39    38.37    43.51    41.26                                    
 
Event 2  Girls 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        2:15.00  Q4A
        2:23.50  Q3A
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Jensen, Ashley         GRV                  2:11.77    2:12.37 Q4A    
      29.44   34.72   36.22   31.99                                
  2 Seeman, Israel         SUB                  2:20.10    2:17.96 Q3A    
      29.75   35.31   36.72   36.18                                
  3 Foerster, Emily        GRV                  2:22.55    2:22.04 Q3A    
      32.48   35.78   36.82   36.96                                
  4 Caves, Jade         18 EVN                  2:20.92    2:22.82 Q3A    
      31.99   36.83   37.59   36.41                                
  5 Thoman, Hayden         SUB                  2:26.23    2:24.74        
      32.22   36.56   38.86   37.10                                
  6 Beachell, Annellie     EVN                  2:24.12    2:26.23        
      33.88   37.45   36.99   37.91                                
  7 Busskohl, Brooklyn     LYM                  2:24.67    2:27.46        
      30.84   37.46   40.53   38.63                                
  8 Jensen, Lauren         GRV                       NT    2:27.56        
      32.00   38.67   37.53   39.36                                
  9 Porter, Paytan         LYM                  2:28.79    2:29.18        
      32.31   37.05   40.36   39.46                                
 10 Phillips, Brooke       EVN                  2:30.39    2:32.91        
      35.85   39.86   40.51   36.69                                
 11 Gomez, Cassidy         GRV                  2:33.82   x2:34.01        
      33.86   38.49   40.92   40.74                                
 12 Tyler, Demi            GRV                  2:32.40   x2:35.05        
      33.94   39.26   40.96   40.89                                
 13 Jones, Muriel          SUB                  2:40.63    2:35.08        
      34.01   38.30   41.93   40.84                                
 14 Covill, Meleah         SUB                  2:38.22   x2:37.52        
      35.06   39.56   41.77   41.13                                
 15 Shereda, Cynthia       GRV                  2:42.29   x2:40.61        
      35.78   42.23   42.98   39.62                                
 16 Lyman, Sydney          EVN                  2:40.42   x2:40.93        
      35.35   41.69   42.35   41.54                                
 17 Young, Madison         GRV                       NT   x2:42.26        
      33.52   41.85   44.34   42.55                                
 18 Young, Olivia          SUB                  2:59.58   x2:52.41        
      37.60   45.44   47.63   41.74                                
 
Event 3  Girls 200 Yard IM
===============================================================================
        2:34.00  Q4A
        2:44.00  Q3A
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Hunt, Natalie          SUB                  2:41.62    2:34.73 Q3A    
      30.95   40.31   47.69   35.78                                
  2 Hewitt, Harper         LYM                  2:38.50    2:37.57 Q3A    
      35.00   39.77   48.01   34.79                                
  3 Buzarde, Heather       EVN                  2:35.78    2:38.15 Q3A    
      33.68   39.69   49.12   35.66                                
  4 Davison, McKenzi       SUB                  2:46.39    2:38.91 Q3A    
      32.76   42.28   48.22   35.65                                
  5 Walk, Kira             LYM                  2:48.01    2:42.80 Q3A    
      35.10   42.55   48.20   36.95                                
  6 Day, Kaylee            SUB                  2:44.98    2:45.52        
      36.28   42.42   50.89   35.93                                
  7 Flake, Maura           LYM                  2:50.82    2:47.21        
      34.96   41.56   53.54   37.15                                
  8 Ross, Ozzy          17 EVN                  3:00.94    2:56.48        
      40.83   45.07   50.91   39.67                                
 -- Reyes, Emily           GRV                       NT         DQ        
      38.28   42.68   49.98   36.22                                
 
Event 4  Girls 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          28.00  Q4A
          28.50  Q3A
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Otto, Avery            GRV                    24.77      26.64 Q4A    
  2 Merrick, Adrienne      GRV                    28.78      27.66 Q4A    
  3 Olsen, Kaycee          GRV                    26.93      27.67 Q4A    
  4 Thatcher, Teryn        KEM                    28.77      27.98 Q4A    
  5 Moyles, Stevie         KEM                    28.63      28.38 Q3A    
  6 Espenscheid, Cassi     SUB                    29.91      28.40 Q3A    
  7 Fadden, Charli      18 EVN                    27.47      28.45 Q3A    
  8 Morgan, Skylar         KEM                    28.85      28.58        
  9 Aldred, Shelby         Rshs Girls-WY          28.00      28.63        
  9 Fernandez, Addy        Rshs Girls-WY          28.62      28.63        
 11 Davis, Marie           EVN                    28.64      28.79        
 12 Weston, Samantha       LYM                    28.02      28.81        
 13 Garner, Nikayla        LYM                    28.64      28.87        
 14 Beck, Emma             LYM                    27.66      28.90        
 15 Martinez, Aubrie       Rshs Girls-WY          27.95      29.04        
 16 Moffatt, Merika        GRV                    29.60     x29.11        
 17 Busskohl, Brooklyn     LYM                    29.58     x29.18        
 18 Anderson, Whitney      Rshs Girls-WY          28.94     x29.23        
 19 Busskohl, Brynlee      LYM                    28.67     x29.37        
 20 Demander, Lexi         EVN                    29.53      29.39        
 21 Bennett, Adalyn        SUB                    29.42      29.48        
 22 Hardin, Samantha       GRV                    29.49     x29.64        
 23 Williams, Avilee       LYM                    31.74     x29.78        
 24 Porter, Paytan         LYM                    29.17     x29.92        
 25 Miller, Payton         Rshs Girls-WY             NT     x29.94        
 26 Anson, Kaitlyn         LYM                    29.00     x30.24        
 27 Wheeler, Jennifer      SUB                    30.92      30.53        
 28 Julander, Sydnie       KEM                    31.48     x30.69        
 29 Mathis, Brixen         Rshs Girls-WY          32.78     x30.86        
 30 Bybee, Alexis          GRV                    32.74     x30.87        
 31 Peck, Victoria         KEM                    31.76     x30.88        
 32 Paulson, Darbie        SUB                    31.16     x30.90        
 33 Sanders, Sydni         GRV                    26.94     x31.09        
 34 Roper, Jocelyn         EVN                    32.42     x31.13        
 35 Olguin, Zoie           LYM                    31.72     x31.36        
 36 Jensen, Lauren         GRV                    26.20     x31.37        
 37 Stephens, Caitlin      LYM                    32.69     x31.82        
 38 Avail, Miriam          SUB                    34.60     x32.04        
 39 Winkelkotter, Love     SUB                    31.84     x32.27        
 40 Green, Kinlee          SUB                    33.33     x32.45        
 41 Liggett, Chevelle      Rshs Girls-WY          34.03     x32.49        
 42 Lee, Lauren            GRV                    26.05     x32.63        
 43 Johansen, Taylor       Rshs Girls-WY          32.26     x33.05        
 44 Petri, Jessica         GRV                    33.75     x34.43        
 45 Miller, Tanner         Rshs Girls-WY             NT     x35.67        
 46 Brown, Kadynce         Rshs Girls-WY          38.28     x36.18        
 47 Failoni, Sophie        KEM                    34.54     x36.34        
 48 Hill, Kadence          Rshs Girls-WY          37.15     x36.44        
 49 Keelin, Celeste        Rshs Girls-WY          36.56     x36.82        
 50 Mandros, Emilee        GRV                    31.87     x37.69        
 51 France, Hailey         GRV                    38.55     x37.72        
 52 Souza, Selena          GRV                    29.33     x37.82        
 53 Hill, Britty           SUB                    37.26     x37.85        
 54 Shauers, Mikayla       Rshs Girls-WY          37.25     x38.12        
 55 Bauman, Julia          Rshs Girls-WY          38.46     x38.39        
 56 Clark, Bailee          GRV                    32.64     x38.92        
 57 Pankowski, Madison     Rshs Girls-WY          39.93     x40.13        
 58 Tollefson, Mya         GRV                    39.13     x40.36        
 59 Swann, Shelby          KEM                    45.27     x41.02        
 60 Hunter, Jocelynn       SUB                    44.18     x43.66        
 61 Williams, Leona        LYM                    46.63     x49.21        
 
Event 5  Girls 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Lange, Ali             Rshs Girls-WY             NP     262.30        
  2 Julander, Sydnie       KEM                       NP     166.05        
  3 Rall, Tae              Rshs Girls-WY             NP     156.95        
  4 Neubauer, Kylee        SUB                   118.35     148.60        
  5 Paulson, Darbie        SUB                   254.80     118.35        
 
Event 6  Girls 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:12.00  Q4A
        1:17.50  Q3A
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Young, Madison         GRV                  1:09.29    1:09.85 Q4A    
      32.15   37.70                                                
  2 Davis, Marie           EVN                  1:14.81    1:12.49 Q3A    
      33.28   39.21                                                
  3 Gardea, Delaney        GRV                  1:13.16    1:13.06 Q3A    
      33.42   39.64                                                
  4 Buzarde, Rachel        EVN                  1:16.47    1:16.20 Q3A    
      34.04   42.16                                                
  5 Noble, Reese           SUB                  1:21.63    1:16.37 Q3A    
      34.43   41.94                                                
  6 Stephens, Caitlin      LYM                  1:26.48    1:22.68        
      37.02   45.66                                                
  7 Walk, Kira             LYM                  1:29.57    1:22.97        
      36.29   46.68                                                
  8 Potter, Kori           EVN                  1:33.76    1:30.04        
      40.59   49.45                                                
 
Event 7  Girls 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:01.00  Q4A
        1:04.25  Q3A
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Otto, Avery            GRV                    56.85      57.99 Q4A    
      26.93   31.06                                                
  2 Camphouse, McKinze     EVN                  1:01.85    1:00.85 Q4A    
      28.86   31.99                                                
  3 Merrick, Adrienne      GRV                    59.78    1:01.71 Q3A    
      29.30   32.41                                                
  4 Lauze, Alexa           GRV                  1:02.92    1:01.91 Q3A    
      29.85   32.06                                                
  5 Miller, Tanner         Rshs Girls-WY             NT    1:02.26 Q3A    
      29.92   32.34                                                
  6 Fadden, Charli      18 EVN                  1:03.27    1:02.80 Q3A    
      30.13   32.67                                                
  7 Flake, Maura           LYM                  1:06.46    1:03.04 Q3A    
      30.71   32.33                                                
  8 Aldred, Shelby         Rshs Girls-WY        1:02.91    1:03.18 Q3A    
      29.68   33.50                                                
  9 Moritz, Cherylann      GRV                  1:06.04   x1:03.37 Q3A    
      30.50   32.87                                                
 10 Thatcher, Teryn        KEM                  1:05.67    1:03.67 Q3A    
      30.01   33.66                                                
 11 Moyles, Stevie         KEM                  1:03.60    1:03.72 Q3A    
      29.88   33.84                                                
 12 Olsen, Kaycee          GRV                    59.97   x1:03.86 Q3A    
      29.99   33.87                                                
 13 Anderson, Whitney      Rshs Girls-WY        1:01.73    1:04.07 Q3A    
      30.84   33.23                                                
 14 Bennett, Adalyn        SUB                  1:05.49    1:04.14 Q3A    
      30.49   33.65                                                
 15 Foerster, Sarah        GRV                  1:03.20   x1:04.34        
      30.47   33.87                                                
 16 Caves, Jade         18 EVN                  1:01.89    1:04.49        
      29.85   34.64                                                
 17 Foerster, Emily        GRV                  1:04.65   x1:05.16        
      31.35   33.81                                                
 18 Hardin, Samantha       GRV                  1:07.17   x1:05.95        
      31.45   34.50                                                
 19 Miller, Payton         Rshs Girls-WY             NT   x1:05.99        
      31.02   34.97                                                
 20 Fernandez, Addy        Rshs Girls-WY        1:03.81   x1:06.54        
      31.93   34.61                                                
 21 Martinez, Aubrie       Rshs Girls-WY        1:03.08   x1:06.56        
      31.74   34.82                                                
 22 Demander, Lexi         EVN                  1:05.26   x1:07.84        
      32.65   35.19                                                
 23 Ross, Ozzy          17 EVN                  1:10.91   x1:09.19        
      34.01   35.18                                                
 24 White, Rebeca       18 EVN                  1:09.96   x1:09.23        
      33.40   35.83                                                
 25 Gomez, Cassidy         GRV                  1:09.53   x1:10.61        
      33.48   37.13                                                
 26 Tyler, Demi            GRV                  1:09.91   x1:10.94        
      33.01   37.93                                                
 27 Peck, Victoria         KEM                  1:14.29    1:12.40        
      31.80   40.60                                                
 28 Winkelkotter, Love     SUB                  1:14.26    1:13.09        
 29 Mathis, Brixen         Rshs Girls-WY        1:12.41   x1:13.29        
      34.79   38.50                                                
 30 Noble, Hailey          SUB                  1:13.33    1:13.35        
      33.61   39.74                                                
 31 Wilson, Dana           SUB                  1:20.48   x1:14.30        
      36.28   38.02                                                
 32 Lloyd, Kamilyn         GRV                  1:17.58   x1:15.17        
      36.39   38.78                                                
 33 Crook, Sara            LYM                  1:26.84    1:16.10        
      38.01   38.09                                                
 34 Neubauer, Kylee        SUB                  1:16.54   x1:17.43        
      36.77   40.66                                                
 35 Rutsch, Haley          SUB                  1:22.21   x1:17.71        
      37.29   40.42                                                
 36 Liggett, Chevelle      Rshs Girls-WY        1:19.17   x1:18.57        
      36.15   42.42                                                
 37 Petri, Jessica         GRV                  1:17.89   x1:19.11        
      37.43   41.68                                                
 38 Keelin, Celeste        Rshs Girls-WY        1:24.11   x1:22.88        
      40.41   42.47                                                
 39 Brown, Kadynce         Rshs Girls-WY        1:28.03   x1:22.97        
      39.87   43.10                                                
 40 Johansen, Taylor       Rshs Girls-WY        1:20.24   x1:22.99        
 41 France, Hailey         GRV                  1:24.51   x1:24.98        
      39.94   45.04                                                
 42 Shauers, Mikayla       Rshs Girls-WY        1:25.89   x1:25.22        
      41.93   43.29                                                
 43 Bauman, Julia          Rshs Girls-WY        1:27.95   x1:25.32        
      41.72   43.60                                                
 44 Hill, Britty           SUB                  1:36.02   x1:26.44        
 45 Hill, Kadence          Rshs Girls-WY        1:28.90   x1:27.17        
      42.94   44.23                                                
 46 Pankowski, Madison     Rshs Girls-WY        1:29.13   x1:31.87        
      42.84   49.03                                                
 47 Swann, Shelby          KEM                  1:38.00   x1:38.63        
      43.57   55.06                                                
 48 Williams, Leona        LYM                       NT    1:43.79        
      52.46   51.33                                                
 49 Hunter, Jocelynn       SUB                  1:41.39   x1:44.02        
      49.94   54.08                                                
 -- Nelson, Amoree         LYM                  1:11.41         DQ        
    1:09.38                                                        
 
Event 8  Girls 500 Yard Freestyle
===============================================================================
        6:10.00  Q4A
        6:41.00  Q3A
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Buzarde, Rachel        EVN                  5:54.86    6:00.92 Q4A    
      31.75   36.33   37.69   36.20   36.37   37.08   38.36   37.13
      35.57   34.44                                                
  2 Haselhuhn, Holly       Rshs Girls-WY        6:25.87    6:22.15 Q3A    
      33.31   37.39   39.22   39.01   39.38   39.97   39.11   39.79
      38.67   36.30                                                
  3 Mandros, Jarin         GRV                  6:13.87    6:25.85 Q3A    
      32.91   36.72   38.62   39.75   40.45   39.95   39.45   40.21
      39.32   38.47                                                
  4 Hunt, Natalie          SUB                  6:33.26    6:35.81 Q3A    
      33.93   38.10   39.73   40.06   41.44   41.33   41.11   41.04
      40.75   38.32                                                
  5 Beachell, Annellie     EVN                  6:35.20    6:37.29 Q3A    
      34.44   37.80   39.78   40.44   41.25   41.92   41.10   41.52
      40.67   38.37                                                
  6 Phillips, Brooke       EVN                  6:52.27    6:41.52        
      36.72   40.13                   41.45                   41.26
      40.59   37.22                                                
  7 Roper, Jocelyn         EVN                  6:57.54   x6:53.97        
      34.46   39.14   41.42   42.19   42.59   43.00   43.60   43.67
      42.04   41.86                                                
  8 Morgan, Skylar         KEM                  7:15.27    6:54.91        
      34.75   41.02   42.89   44.01   43.71   42.60   41.00   43.32
      43.07   38.54                                                
  9 Olguin, Zoie           LYM                  6:59.05    6:55.17        
      33.54   39.22   41.69   42.46   43.05   43.71   43.69   43.11
      42.89   41.81                                                
 10 Fryer, Sierra          GRV                  6:46.72    7:01.49        
      36.37   40.12   43.42   43.96   44.74   43.31   44.16   42.80
    1:22.61                                                        
 11 Jones, Muriel          SUB                  7:13.20    7:04.00        
      33.21   38.85   41.02   43.42   43.51   45.93   44.96   47.14
      44.35   41.61                                                
 12 Shereda, Cynthia       GRV                  7:12.51    7:21.13        
      36.13   43.44   44.18   45.95   44.61   45.00   45.95   45.91
      45.86   44.10                                                
 13 Covill, Meleah         SUB                  7:34.91    7:33.59        
      38.54   43.75                   46.80   47.88   47.87        
              44.81                                                
 14 Avail, Miriam          SUB                  8:22.47   x8:05.08        
      38.34   47.31   50.37                                        
              42.89                                                
 15 Bowen, Josephine       GRV                       NT   x8:07.20        
      39.09                   50.67   50.67   50.52   49.61   52.38
      50.95   46.81                                                
 
Event 9  Girls 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Green River High School  'A'                1:45.66    1:50.45        
       29.62    28.38    26.21    26.24                                    
  2 Kem Girls 2017  'A'                         1:54.24    1:51.90        
     1) Morgan, Skylar                  2) Moyles, Stevie                 
     3) Thatcher, Teryn                 4) Krall, Alexis                  
       28.42    27.94    27.82    27.72                                    
  3 Lyman  'A'                                  1:54.93    1:55.41        
     1) Hewitt, Harper                  2) Flake, Maura                   
     3) Beck, Emma                      4) Garner, Nikayla                
       29.01    28.44    28.71    29.25                                    
  4 Evanston High School  'A'                   1:57.51    2:00.91        
     1) Demander, Lexi                  2) Camphouse, McKinzey            
     3) Potter, Kori                    4) Davis, Marie                   
       29.69    28.63    33.34    29.25                                    
  5 Evanston High School  'C'                   2:01.66    2:00.93        
     1) Buzarde, Heather                2) Phillips, Brooke               
     3) Ross, Ozzy 17                   4) Buzarde, Rachel                
       29.40    32.46    31.66    27.41                                    
  6 Lyman  'B'                                  1:58.03    2:02.95        
     1) Walk, Kira                      2) Nelson, Amoree                 
     3) Williams, Avilee                4) Busskohl, Brooklyn             
       31.26    31.89    30.67    29.13                                    
  7 Evanston High School  'B'                   1:59.15   x2:03.26        
     1) Fadden, Charli 18               2) Caves, Jade 18                 
     3) Roper, Jocelyn                  4)                                
       28.65    31.38    33.09    30.14                                    
  8 Green River High School  'B'                     NT    2:09.73        
       28.73    32.81    35.38    32.81                                    
  9 Green River High School  'D'                     NT   x2:13.24        
       31.97    33.03    38.81    29.43                                    
 10 Sublette  'A'                               1:47.72    2:15.76        
     1) Thoman, Hayden                  2) Winkelkotter, Loveena          
     3) Noble, Hailey                   4) Rutsch, Haley                  
       31.90    32.51    33.32    38.03                                    
 11 Rock Springs High School-WY  'A'            1:57.46    2:17.90        
       44.01    31.52    31.70    30.67                                    
 12 Sublette  'B'                                    NT    2:18.06        
     1) Hunter, Jocelynn                2) Noble, Reese                   
     3) Green, Kinlee                   4) Hunt, Natalie                  
       30.75    33.21    28.56    45.54                                    
 13 Green River High School  'C'                     NT   x2:18.37        
       39.80    37.28    30.81    30.48                                    
 14 Rock Springs High School-WY  'B'                 NT    2:30.25        
       36.15    39.67    39.26    35.17                                    
 
Event 10  Girls 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:09.00  Q4A
        1:14.00  Q3A
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Lee, Lauren            GRV                  1:11.40    1:09.52 Q3A    
      34.17   35.35                                                
  2 Hewitt, Harper         LYM                  1:08.34    1:11.30 Q3A    
      34.61   36.69                                                
  3 Camphouse, McKinze     EVN                  1:11.60    1:12.04 Q3A    
      35.32   36.72                                                
  4 Jensen, Ashley         GRV                  1:08.49    1:12.19 Q3A    
      34.56   37.63                                                
  5 Reyes, Emily           GRV                  1:09.07    1:12.72 Q3A    
      35.03   37.69                                                
  6 Busskohl, Brynlee      LYM                  1:14.53    1:13.02 Q3A    
      35.37   37.65                                                
  7 Seeman, Israel         SUB                  1:13.84    1:13.13 Q3A    
  8 Foerster, Sarah        GRV                  1:13.39   x1:13.29 Q3A    
      35.75   37.54                                                
  9 Wheeler, Jennifer      SUB                  1:13.10    1:13.78 Q3A    
      35.02   38.76                                                
 10 Weston, Samantha       LYM                  1:15.50    1:14.10        
      36.25   37.85                                                
 11 White, Rebeca       18 EVN                  1:15.33    1:15.08        
      36.59   38.49                                                
 12 Day, Kaylee            SUB                  1:16.10    1:15.27        
      36.80   38.47                                                
 13 Anson, Kaitlyn         LYM                  1:22.28   x1:18.04        
      38.18   39.86                                                
 14 Beck, Emma             LYM                  1:12.56   x1:19.24        
      37.57   41.67                                                
 15 Lloyd, Kamilyn         GRV                  1:18.06   x1:23.60        
      40.35   43.25                                                
 16 Failoni, Sophie        KEM                  1:26.79    1:24.21        
      40.54   43.67                                                
 17 Fryer, Sierra          GRV                  1:30.35   x1:27.39        
      42.58   44.81                                                
 18 Green, Kinlee          SUB                  1:31.79   x1:28.06        
      43.22   44.84                                                
 19 Potter, Kori           EVN                  1:27.73    1:28.70        
      43.31   45.39                                                
 20 Young, Olivia          SUB                  1:38.99   x1:35.15        
      44.64   50.51                                                
 
Event 11  Girls 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:19.00  Q4A
        1:22.65  Q3A
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Davison, McKenzi       SUB                  1:22.59    1:19.25 Q3A    
      36.97   42.28                                                
  2 Espenscheid, Cassi     SUB                  1:23.90    1:21.33 Q3A    
      37.65   43.68                                                
  3 Lauze, Alexa           GRV                  1:21.40    1:22.94        
      39.36   43.58                                                
  4 Souza, Selena          GRV                  1:18.66    1:22.99        
      39.26   43.73                                                
  5 Mandros, Emilee        GRV                  1:19.28    1:23.05        
      38.66   44.39                                                
  6 Williams, Avilee       LYM                  1:24.36    1:23.58        
      38.35   45.23                                                
  7 Buzarde, Heather       EVN                  1:23.53    1:24.08        
      39.12   44.96                                                
  8 Moffatt, Merika        GRV                  1:25.39   x1:25.65        
      40.62   45.03                                                
  9 Sanders, Sydni         GRV                  1:24.93   x1:27.56        
      40.58   46.98                                                
 10 Moritz, Cherylann      GRV                  1:27.65   x1:28.56        
      42.45   46.11                                                
 11 Lyman, Sydney          EVN                  1:28.92    1:29.49        
      42.51   46.98                                                
 12 Noble, Hailey          SUB                  1:32.50    1:33.03        
      44.22   48.81                                                
 13 Nelson, Amoree         LYM                  1:33.40    1:34.70        
      44.08   50.62                                                
 14 Crook, Sara            LYM                  1:35.78    1:35.23        
      45.91   49.32                                                
 15 Gardea, Delaney        GRV                  1:34.91   x1:36.98        
      45.33   51.65                                                
 16 Garner, Nikayla        LYM                  1:36.16   x1:37.07        
      44.96   52.11                                                
 17 Wilson, Dana           SUB                  1:36.51   x1:38.69        
      46.62   52.07                                                
 18 Rutsch, Haley          SUB                  1:43.86   x1:45.83        
      50.30   55.53                                                
 19 Bybee, Alexis          GRV                  1:56.65   x1:46.51        
      50.52   55.99                                                
 20 Clark, Bailee          GRV                  1:33.35   x1:49.01        
      48.40 1:00.61                                                
 21 Bowen, Josephine       GRV                  1:53.73   x1:56.15        
      53.12 1:03.03                                                
 
Event 12  Girls 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Kem Girls 2017  'A'                         4:13.04    4:12.99        
     1) Krall, Alexis                   2) Moyles, Stevie                 
     3) Morgan, Skylar                  4) Thatcher, Teryn                
       29.66  1:02.29    29.62  1:03.16    29.89  1:03.61    29.40  1:03.93
  2 Evanston High School  'A'                   4:12.89    4:22.97        
     1) Caves, Jade 18                  2) Buzarde, Heather               
     3) Ross, Ozzy 17                   4) Buzarde, Rachel                
       31.49  1:07.33    30.48  1:04.14    33.84  1:10.52    28.99  1:00.98
  3 Lyman  'A'                                  4:08.81    4:28.61        
     1) Hewitt, Harper                  2) Porter, Paytan                 
     3) Busskohl, Brynlee               4) Weston, Samantha               
       31.28  1:05.33    31.01  1:06.68    32.97  1:12.59    28.86  1:04.01
  4 Green River High School  'B'                     NT    4:39.60        
       33.36  1:09.77    15.31  1:13.40    33.24  1:10.29    30.99  1:06.14
  5 Lyman  'B'                                  4:16.58    4:39.84        
     1) Anson, Kaitlyn                  2) Stephens, Caitlin              
     3) Walk, Kira                      4) Busskohl, Brooklyn             
       32.77  1:08.41    33.95  1:13.54    33.07  1:11.27    30.42  1:06.62
  6 Evanston High School  'B'                   4:34.34    4:41.37        
     1) Fadden, Charli 18               2) Roper, Jocelyn                 
     3) Lyman, Sydney                   4) Demander, Lexi                 
       30.46  1:03.03    34.65  1:12.75    36.75  1:24.84    23.31  1:00.75
  7 Evanston High School  'C'                   4:41.39   x4:45.65        
     1) Camphouse, McKinzey             2) White, Rebeca 18               
     3) Potter, Kori                    4) Beachell, Annellie             
       31.20  1:03.57    34.68  1:12.37    37.09  1:17.68    34.48  1:12.03
  8 Sublette  'C'                                    NT    4:53.81        
     1) Covill, Meleah                  2) Noble, Hailey                  
     3) Seeman, Israel                  4) Winkelkotter, Loveena          
       35.23  1:17.24    32.90  1:10.67    37.56  1:22.03    29.89  1:03.87
  9 Sublette  'A'                               3:58.52    5:00.85        
     1) Day, Kaylee                     2) Avail, Miriam                  
     3) Green, Kinlee                   4) Neubauer, Kylee                
       30.53  1:04.35    36.43  1:19.17    38.26  1:18.36    37.71  1:18.97
 10 Green River High School  'A'                3:50.00    5:05.27        
       36.40  1:19.02    38.58  1:21.19    31.26  1:07.22    36.21  1:17.84
 11 Sublette  'B'                                    NT   x5:31.11        
     1) Bennett, Adalyn                 2) Hunter, Jocelynn               
     3) Jones, Muriel                   4) Young, Olivia                  
       32.34  1:07.60    38.02  1:20.27    34.02  1:13.94  1:49.30         
 12 Green River High School  'C'                     NT   x5:31.64        
       36.99  1:18.75    38.40  1:23.31    40.88  1:30.30    37.32  1:19.28
 13 Rock Springs High School-WY  'A'            4:13.44    5:41.90        
       37.79  1:21.44    41.96  1:33.69    37.38  1:21.94    39.84  1:24.83
 14 Rock Springs High School-WY  'B'                 NT    5:43.23        
       39.62  1:23.70    40.70  1:26.88    42.82  1:28.01    40.16  1:24.64