Licensed to Jackson Hole High School
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 10/6/2018 12:58 PM
                      Jackson/Lander Scramble - 10/6/2018                      
                                    Results                                    
 
Event 2  Girls 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lilygren, McKenzie           ORNG                 2:10.63    2:17.84    6  
  2 Gose, Lily                   GRN                  2:13.50    2:22.72    4  
  3 Harris, Noelle               ORNG                 2:18.85    2:24.48    3  
  4 Burke, McKayla               ORNG                 2:27.41    2:29.70    2  
  5 Fehringer, Molly             GRN                  2:25.60    2:29.77    1  
  6 Luna-Ramos, Dany             ORNG                 2:49.88    2:44.67  
  7 Mendoza, Marisol             GRN                  2:40.17    2:44.84  
  8 Rossetti, Tilli              GRN                  2:46.59    2:49.27  
  9 Bald Eagle, Shaylissa        GRN                  2:40.11    2:52.19  
 10 Carrillo, Natasha            ORNG                 2:52.30    2:55.49  
 
Event 3  Girls 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Koch, Ashlon                 GRN                  2:23.71    2:30.71    6  
  2 Wilson, Kahlan               ORNG                 2:38.12    2:39.83    4  
  3 Nolan, Sofia                 GRN                  2:43.61    2:43.24    3  
  4 Girling, Caroline            ORNG                 2:48.00    2:48.38    2  
  5 Dunne, Madi                  ORNG                 2:55.41    2:53.00    1  
  6 Platz, Li                    ORNG                 2:47.14    2:53.09  
  7 McPherson, Kristen           GRN                  2:48.58    2:53.71  
  8 Brown, Leah                  ORNG                 2:55.28    2:54.10  
  9 Nava, Taisha                 GRN                  3:11.32    3:11.28  
 10 Stitt, Jensey                ORNG                 3:15.84    3:14.88  
 11 Baron, Jessica               ORNG                 3:21.08    3:18.29  
 12 Logan, Madeline              ORNG                 3:11.60    3:19.57  
 
Event 4  Girls 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cornale, Anastasia           ORNG                   26.36      25.93    6  
  2 Zarate, Andrea               GRN                    26.13      26.75    4  
  3 Fowler, Olivia               GRN                    26.51      27.53    3  
  4 Macleod, KC                  ORNG                   28.16      28.20    2  
  5 Koch, Ashlon                 GRN                    27.87      28.50    1  
  6 Harms, Anja                  GRN                    27.51      28.82  
  7 Brimeyer, Ashley             GRN                    28.22      29.18  
  8 Garcia, Lucia                ORNG                   28.23      29.43  
  9 Stigers, McKella             ORNG                   29.57      29.53  
 10 Wheeler, Maya                GRN                    30.21      29.86  
 11 McPherson, Makayla           ORNG                   28.88      30.10  
 12 Cabrera, Lupe                ORNG                   31.45      31.38  
 13 Firth, Sierra                ORNG                   30.71      32.31  
 14 Sanchez, Emely               GRN                    35.60      35.38  
 15 Ratliff, Karah               GRN                    40.83      38.68  
 
Event 5  Girls 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Budge, Heather               ORNG                  250.85     257.70    6  
 
Event 6  Girls 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Harris, Noelle               ORNG                 1:10.38    1:12.85    6  
  2 Brown, Leah                  ORNG                 1:27.52    1:21.36    4  
  3 Mendoza, Marisol             GRN                  1:30.15    1:33.75    3  
  4 Nava, Taisha                 GRN                  1:37.03    1:34.48    2  
  5 Luna-Ramos, Dany             ORNG                 1:39.63    1:35.26    1  
  6 Bald Eagle, Shaylissa        GRN                  1:33.42    1:37.28  
  7 Baron, Jessica               ORNG                 1:49.41    1:43.70  
  8 Stitt, Jensey                ORNG                 1:35.35    1:49.68  
  9 Enriquez, Bethany            GRN                  2:05.62    1:57.72  
 
Event 7  Girls 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Zarate, Andrea               GRN                    58.04      59.62    6  
  2 Nolan, Sofia                 GRN                  1:01.63    1:02.22    4  
  3 Lilygren, McKenzie           ORNG                   59.39    1:02.53    3  
  4 Harms, Anja                  GRN                  1:02.46    1:04.56    2  
  5 Girling, Elizabeth           GRN                  1:05.54    1:04.64    1  
  6 Wheeler, Maya                GRN                  1:09.19    1:06.17  
  7 Burke, McKayla               ORNG                 1:07.22    1:07.92  
  8 Platz, Li                    ORNG                 1:06.38    1:08.55  
  9 Vinson, Alisha               ORNG                 1:12.99    1:15.44  
 10 Bautz, Jenny                 GRN                  1:15.26    1:15.81  
 11 Baron, Anne                  GRN                  1:14.69    1:17.39  
 12 Carrillo, Natasha            ORNG                 1:18.40    1:21.72  
 13 Ratliff, Karah               GRN                  1:35.83    1:31.69  
 
Event 8  Girls 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cornale, Anastasia           ORNG                 5:46.17    5:41.75    6  
  2 Brimeyer, Ashley             GRN                  6:12.92    6:24.11    4  
  3 Macleod, KC                  ORNG                 6:55.71    6:31.23    3  
  4 Firth, Sierra                ORNG                 6:28.29    6:46.87    2  
  5 Dunne, Madi                  ORNG                 6:51.70    6:47.72    1  
  6 Baron, Anne                  GRN                  7:23.39    7:30.56  
  7 Logan, Madeline              ORNG                      NT    8:08.64  
 
Event 10  Girls 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fowler, Olivia               GRN                  1:02.88    1:05.29    6  
  2 Girling, Elizabeth           GRN                  1:13.59    1:14.20    4  
  3 Garcia, Lucia                ORNG                 1:12.13    1:14.46    3  
  4 Gose, Lily                   GRN                  1:14.10    1:15.34    2  
  5 Wilson, Kahlan               ORNG                 1:18.35    1:17.77    1  
  6 Stigers, McKella             ORNG                 1:20.79    1:20.59  
  7 Cabrera, Lupe                ORNG                 1:24.77    1:23.73  
  8 Chandler, Lillian            GRN                  1:23.20    1:27.21  
  9 Sanchez, Emely               GRN                  1:45.30    1:43.09  
 
Event 11  Girls 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McPherson, Makayla           ORNG                 1:27.75    1:23.49    6  
  2 Girling, Caroline            ORNG                 1:27.78    1:24.76    4  
  3 Bautz, Jenny                 GRN                  1:22.03    1:26.47    3  
  4 Fehringer, Molly             GRN                  1:24.94    1:26.62    2  
  5 McPherson, Kristen           GRN                  1:43.40    1:33.88    1  
  6 Rossetti, Tilli              GRN                  1:37.47    1:39.29  
  7 Vinson, Alisha               ORNG                 1:51.99    1:47.64  
  8 Enriquez, Bethany            GRN                  2:06.61    2:03.90  
 
Event 13  Girls 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hamilton, Eoin             6 GRN                       NP     261.60    6  
  2 Chandler, Lillian            GRN                   134.00     145.60    4  
  3 Jensen, Sophie               GRN                    63.50     105.80    3  
 
                   Women - Team Rankings - Through Event 13                    
 
  1. Green                                75   2. Orange                               72