Licensed to Newcastle Stingray Swim Team
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 5.0 9/16/2017 02:57 PM
                         Newcastle Invite - 9/15/2017                          
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Worland High School  'A'                    2:03.49    2:08.70         32  
     1) Stanek, Ella                    2) Aguilar, Felicia               
     3) Warren, Juli                    4) Russell, Ellyse                
       34.95    38.64    29.00    26.11                                    
  2 Cody High School  'A'                       2:11.34    2:12.88         26  
     1) Boysen, Megan                   2) Allred, Brylee                 
     3) Morgenweck, Holly               4) Rosenbaum, Marissa             
       33.14    39.41    31.95    28.38                                    
  3 Cheyenne South-WY  'A'                      2:08.02    2:14.12         24  
     1) Gilliland, Cayla                2) Near, Kendyl                   
     3) Mirich, Jakobi                  4) Phillips, Dillen               
       35.82    34.98    32.54    30.78                                    
  4 Buffalo High School  'A'                    2:11.58    2:17.22         22  
       35.92    39.94    33.19    28.17                                    
  5 Worland High School  'B'                    2:23.00   x2:30.10        
     1) Klinghagen, Kyra                2) Warren, Kylie                  
     3) Newell, Annalise                4) Wrage, Skyler                  
       39.47    38.56    37.82    34.25                                    
  6 Cheyenne South-WY  'B'                           NT   x2:36.30        
     1) Graham, Rebekah                 2) Bassett, Keyarra               
     3) Hunt, Connie                    4) Bryant, Tallyn                 
       35.68                      41.10                                    
  7 Newcaslte Dogies  'A'                       2:05.23    2:43.10         20  
     1) Henkle, Becca                   2) Townsend, Madison              
     3) Henkle, Sarah                   4) Pearson, Emily                 
       47.02    47.26    33.23    35.59                                    
  8 Cody High School  'B'                            NT   x2:46.08        
     1) Regester, Shelby                2) Sndyer, Maya                   
     3) Vaughn, Cassidy                 4) Selby, Accalia                 
       41.16                               34.50                           
  9 Buffalo High School  'B'                         NT   x2:46.49        
       43.83    43.44    48.75    30.47                                    
 -- Cody High School  'C'                            NT         DQ        
     1) Dominick, ME                    2) Cook, Emma                     
     3) Kight, Sarah                    4) Hollingshead, Kaitlyn          
       48.77    40.70    47.69    45.51                                    
 
Event 2  Girls 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        2:15.00  4A
        2:23.50  3AQ
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Rosenbaum, Marissa     COD                  2:15.76    2:14.13 4A      16  
                                                      34.18        
  2 Collingwood, Krist     WOR                  2:19.84    2:16.57 3AQ     13  
                                                      35.24        
  3 Bentley, Kaci          WOR                  2:19.91    2:18.41 3AQ     12  
                                                      34.08        
  4 Trombley, Macy         WOR                  2:28.95    2:18.78 3AQ     11  
  5 Johnson, Macy          BUF                  2:19.03    2:22.61 3AQ     10  
                                                      36.22        
  6 Kennedy, Quynn         BUF                  2:19.22    2:22.82 3AQ      9  
                                                      37.67        
  7 Townsend, Madison      NEW                  2:27.60    2:31.11          7  
                                                      39.52        
  8 Johnson, Sidney        COD                  2:30.55    2:31.40          5  
                                                      38.43        
  9 Selby, Bethany         COD                  2:45.67    2:34.66          4  
 10 Gilliland, Cayla       South-WY             2:32.75    2:42.51          3  
      34.29                                   41.33                
 11 Selby, Accalia         COD                  2:57.73    2:56.93          2  
      38.04                                   46.46                
 12 Bills, River        14 BUF                  2:59.84    3:03.86          1  
      40.00 2:23.86                                                
 13 Coburn, Riley          NEW                  3:14.16    3:11.31        
      38.79                                   51.71                
 
Event 3  Girls 200 Yard IM
===============================================================================
        2:34.00  4A
        2:45.50  3AQ
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Warren, Juli           WOR                  2:22.67    2:23.31 4A      16  
      32.29   38.11   39.99   32.92                                
  2 Near, Kendyl           South-WY             2:26.92    2:28.12 4A      13  
      34.07   36.94   42.69   34.42                                
  3 Gross, Hannah          NEW                  2:40.00    2:28.75 4A      12  
      32.31   36.17   49.40   30.87                                
  4 Boysen, Megan          COD                  2:45.34    2:41.77 3AQ     11  
      32.83   38.92   54.01   36.01                                
  5 Aguilar, Felicia       WOR                  2:47.92    2:44.21 3AQ     10  
      36.77   41.33   47.77   38.34                                
  6 Cahhal, Natalie        BUF                  2:42.87    2:47.30          9  
      35.12   44.36   46.57   41.25                                
  7 Webber, Ashlee      14 BUF                  2:55.14    2:57.47          7  
      37.84   47.17   51.92   40.54                                
  8 Sndyer, Maya           COD                  2:59.58    2:58.54          5  
      39.99   45.67   52.90   39.98                                
  9 Rozema, Laurel      14 BUF                  3:01.52    3:02.64          4  
      41.50   46.40   55.19   39.55                                
 10 Harris, Kaila          WOR                  3:14.23    3:09.61          3  
      43.36   47.96   55.15   43.14                                
 11 Pearson, Emily         NEW                       NT    3:13.57          2  
      42.90   48.65   59.26   42.76                                
 12 Cook, Emma             COD                  3:35.67    3:15.27          1  
      45.37   54.49   48.91   46.50                                
 13 Brown, Emily           WOR                  3:36.31    3:20.05        
      46.51   54.36   54.61   44.57                                
 
Event 4  Girls 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          28.00  4A
          28.90  3AQ
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Russell, Ellyse        WOR                    25.95      26.34 4A      16  
  2 Henkle, Sarah          NEW                    27.07      28.03 3AQ     13  
  3 Riddle, Luci        14 BUF                    27.84      28.17 3AQ     12  
  4 Morgenweck, Holly      COD                    27.93      28.62 3AQ     11  
  5 Mirich, Jakobi         South-WY               28.18      28.88 3AQ     10  
  6 Johnson, Maddi         BUF                    29.20      29.26          9  
  7 Aghbashian, Ainsle     South-WY               30.43      30.69          7  
  8 Hunt, Connie           South-WY               30.76      31.96          5  
  9 Vaughn, Cassidy        COD                    34.67      33.79          4  
 10 Rice, Alejandra        WOR                    34.22      34.01          3  
 11 Bassett, Keyarra       South-WY               33.70      34.51          2  
 12 Bryant, Tallyn         South-WY               36.37     x35.81        
 13 Coburn, Riley          NEW                    35.86      35.90          1  
 14 Kight, Sarah           COD                    35.06      37.46        
 15 Dominick, ME           COD                    38.48      37.67        
 16 Krog, Morgan           South-WY               37.00     x38.83        
 17 Emmitt, Gracie         NEW                       NT      40.14        
 18 Gonzalez, Hannah    14 BUF                    40.52      40.38        
 19 Anderson, Stephani     South-WY                  NT     x40.99        
 20 Hollingshead, Kait     COD                    43.15     x45.64        
 -- Toelle, Lydia          South-WY               40.96         DQ        
 
Event 5  Girls 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Burns, Stephanie       South-WY              155.55     180.85         16  
  2 Wagner, Miranda        BUF                   175.15     163.25         13  
  3 Vasco, Kyera           BUF                   196.00     155.70         12  
  4 Henkle, Sarah          NEW                   139.05     147.50         11  
  5 Klinghagen, Kyra       WOR                   163.80     133.60         10  
  6 Pflughoeft, Jennif     South-WY              145.95     131.30          9  
  7 Fallas, Mallory        South-WY               89.95     118.75          7  
  8 Wrage, Skyler          WOR                       NP      97.85          5  
  9 Graham, Rebekah        South-WY               84.55      97.40          4  
 10 Jacoby, Adrianna       South-WY              128.55     x83.30        
 
Event 6  Girls 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:12.00  4A
        1:17.50  3AQ
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Collingwood, Krist     WOR                  1:11.13    1:10.37 4A      16  
      33.09   37.28                                                
  2 Johnson, Maddi         BUF                       NT    1:21.22         13  
      36.61   44.61                                                
  3 Webber, Ashlee      14 BUF                  1:18.29    1:23.22         12  
      37.87   45.35                                                
  4 Newell, Annalise       WOR                  1:37.44    1:34.56         11  
      42.51   52.05                                                
  5 Allred, Brylee         COD                  1:31.87    1:35.34         10  
      39.68   55.66                                                
  6 Harris, Kaila          WOR                  1:41.47    1:35.78          9  
      44.32   51.46                                                
 
Event 7  Girls 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:01.00  4A
        1:04.90  3AQ
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Russell, Ellyse        WOR                    56.35      57.21 4A      16  
      27.59   29.62                                                
  2 Mirich, Jakobi         South-WY             1:01.80    1:04.56 3AQ     13  
      30.89   33.67                                                
  3 Riddle, Luci        14 BUF                  1:04.70    1:05.25         12  
      31.29   33.96                                                
  4 Stanek, Ella           WOR                  1:10.56    1:07.89         11  
      32.98   34.91                                                
  5 Warren, Kylie          WOR                  1:09.88    1:09.84         10  
      33.95   35.89                                                
  6 Phillips, Dillen       South-WY             1:10.34    1:10.52          9  
      33.53   36.99                                                
  7 Regester, Shelby       COD                  1:14.65    1:13.31          7  
      34.95   38.36                                                
  8 Rozema, Laurel      14 BUF                  1:12.20    1:13.87          5  
      35.18   38.69                                                
  9 Rice, Alejandra        WOR                  1:19.61    1:20.39          4  
      38.54   41.85                                                
 10 Selby, Accalia         COD                  1:18.91    1:20.70          3  
      38.90   41.80                                                
 11 Vaughn, Cassidy        COD                  1:21.28    1:21.15          2  
      40.01   41.14                                                
 12 Henkle, Becca          NEW                  1:41.66    1:22.62          1  
      39.95   42.67                                                
 13 Bryant, Tallyn         South-WY             1:30.01    1:23.18        
      41.41   41.77                                                
 14 Kight, Sarah           COD                  1:16.88    1:30.12        
      42.69   47.43                                                
 15 Kessler, Mckinley   14 BUF                  1:32.72    1:30.39        
      42.84   47.55                                                
 16 Gonzalez, Hannah    14 BUF                  1:32.54    1:34.35        
      44.93   49.42                                                
 17 Anderson, Stephani     South-WY                  NT    1:34.78        
      42.24   52.54                                                
 18 Toelle, Lydia          South-WY             1:32.46   x1:36.50        
      46.99   49.51                                                
 
Event 8  Girls 500 Yard Freestyle
===============================================================================
        6:10.00  4A
        6:42.50  3AQ
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Rosenbaum, Marissa     COD                  6:17.01    6:10.23 3AQ     16  
      32.22                                                        
              38.07                                                
      35.35                                                        
  2 Bentley, Kaci          WOR                  6:22.17    6:13.12 3AQ     13  
      32.43                                                        
              38.99                                                
      33.96                                                        
  3 Johnson, Macy          BUF                  6:20.72    6:29.31 3AQ     12  
      34.52                                                        
              39.85                                                
      37.16                                                        
  4 Kennedy, Quynn         BUF                  6:31.94    6:32.70 3AQ     11  
      35.07                                                        
              40.70                                                
      37.70                                                        
  5 Aghbashian, Ainsle     South-WY             6:44.98    6:49.43         10  
      34.56                                                        
              42.15                                                
      41.56                                                        
  6 Johnson, Sidney        COD                  6:58.06    6:59.89          9  
      36.63                                                        
              43.86                                                
      38.99                                                        
  7 Wrage, Skyler          WOR                  7:05.72    7:07.06          7  
      36.74   41.44   42.89   43.87   44.16   44.44   44.59   44.04
      43.23   41.66                                                
  8 Selby, Bethany         COD                  7:00.89    7:08.03          5  
              40.84                                                
  9 Townsend, Madison      NEW                  6:51.00    7:08.44          4  
      37.64                                                        
              44.43                                                
      39.96                                                        
 10 Brown, Emily           WOR                  8:04.58    7:50.66          3  
      40.83   46.88   47.64   48.78   47.88   48.07   49.62   48.70
      47.13   45.13                                                
 11 Blaney, Morgan         BUF                  7:52.99    7:56.22          2  
      41.15   47.69   47.99   48.31   47.44   48.46   49.35   48.86
      48.73   48.24                                                
 
Event 9  Girls 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Worland High School  'A'                    1:47.38    1:50.84         32  
     1) Collingwood, Kristen            2) Trombley, Macy                 
     3) Warren, Juli                    4) Russell, Ellyse                
       29.19    27.52    27.74    26.39                                    
  2 Buffalo High School  'A'                    1:58.74    1:58.77         26  
     1) Johnson, Maddi                  2) Johnson, Macy                  
     3) Kennedy, Quynn                  4) Riddle, Luci 14                
       28.97    30.49    30.25    29.06                                    
  3 Worland High School  'B'                    2:03.30   x2:04.62        
     1) Aguilar, Felicia                2) Klinghagen, Kyra               
     3) Warren, Kylie                   4) Bentley, Kaci                  
       31.58    32.78    31.44    28.82                                    
  4 Cheyenne South-WY  'A'                      2:04.12    2:09.07         24  
     1) Hunt, Connie                    2) Gilliland, Cayla               
     3) Graham, Rebekah                 4) Aghbashian, Ainsley            
       31.66    32.19    33.19    32.03                                    
  5 Cody High School  'A'                       2:09.62    2:10.66         22  
     1) Allred, Brylee                  2) Sndyer, Maya                   
     3) Vaughn, Cassidy                 4) Johnson, Sidney                
       33.30    31.92    35.15    30.29                                    
  6 Buffalo High School  'B'                         NT   x2:17.26        
     1) Cahhal, Natalie                 2) Bills, River 14                
     3) Rozema, Laurel 14               4) Wagner, Miranda                
       33.69    38.93    34.27    30.37                                    
  7 Cody High School  'B'                       2:26.09   x2:28.75        
     1) Cook, Emma                      2) Kight, Sarah                   
     3) Dominick, ME                    4) Selby, Bethany                 
       39.55    38.32    38.11    32.77                                    
  8 Cheyenne South-WY  'B'                      2:28.03   x2:36.40        
     1) Bryant, Tallyn                  2) Toelle, Lydia                  
     3) Krog, Morgan                    4) Bassett, Keyarra               
       41.45    38.56    39.45    36.94                                    
  9 Cheyenne South-WY  'C'                           NT   x2:47.21        
     1) Fallas, Mallory                 2) Anderson, Stephanie            
     3) Burns, Stephanie                4) Pflughoeft, Jennifer           
       47.09    45.27    36.56    38.29                                    
 
Event 10  Girls 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:09.00  4A
        1:15.80  3AQ
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Gross, Hannah          NEW                  1:06.00    1:05.00 4A      16  
      32.14   32.86                                                
  2 Boysen, Megan          COD                  1:09.57    1:08.87 4A      13  
  3 Aguilar, Felicia       WOR                  1:13.89    1:13.55 3AQ     12  
      35.56   37.99                                                
  4 Stanek, Ella           WOR                  1:12.27    1:13.85 3AQ     11  
      36.08   37.77                                                
  5 Norman, Kate           BUF                  1:09.86    1:14.12 3AQ     10  
      35.95   38.17                                                
  6 Morgenweck, Holly      COD                  1:14.52    1:15.27 3AQ      9  
  7 Gilliland, Cayla       South-WY             1:15.05    1:20.93          7  
      38.92   42.01                                                
  8 Henkle, Becca          NEW                  1:29.09    1:26.56          5  
      43.47   43.09                                                
  9 Graham, Rebekah        South-WY             1:24.24    1:27.08          4  
      41.51   45.57                                                
 10 Kessler, Mckinley   14 BUF                  1:41.04    1:30.42          3  
      44.23   46.19                                                
 11 Newell, Annalise       WOR                  1:34.53    1:30.85          2  
      45.30   45.55                                                
 12 Regester, Shelby       COD                  1:31.85    1:31.67          1  
 13 Bills, River        14 BUF                  1:34.53    1:37.56        
      48.11   49.45                                                
 14 Emmitt, Gracie         NEW                       NT    1:49.17        
      50.29   58.88                                                
 15 Hollingshead, Kait     COD                  2:15.82    2:09.33        
    1:04.46 1:04.87                                                
 
Event 11  Girls 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:19.00  4A
        1:24.30  3AQ
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Warren, Juli           WOR                  1:12.87    1:14.49 4A      16  
      35.51   38.98                                                
  2 Near, Kendyl           South-WY             1:13.92    1:14.68 4A      13  
      35.48   39.20                                                
  3 Warren, Kylie          WOR                  1:21.87    1:24.19 3AQ     12  
      39.51   44.68                                                
  4 Trombley, Macy         WOR                  1:24.25    1:24.36         11  
      40.83   43.53                                                
  5 Cahhal, Natalie        BUF                  1:23.99    1:25.28         10  
      41.65   43.63                                                
  6 Wagner, Miranda        BUF                  1:22.33    1:26.71          9  
      41.22   45.49                                                
  7 Allred, Brylee         COD                  1:26.78    1:27.91          7  
      42.20   45.71                                                
  8 Sndyer, Maya           COD                  1:27.86    1:28.23          5  
      42.67   45.56                                                
  9 Cook, Emma             COD                  1:30.88    1:29.66          4  
      42.96   46.70                                                
 10 Bassett, Keyarra       South-WY             1:25.50    1:30.67          3  
      43.20   47.47                                                
 11 Klinghagen, Kyra       WOR                  1:29.08    1:31.70          2  
      43.33   48.37                                                
 12 Hunt, Connie           South-WY             1:28.83    1:32.01          1  
      43.76   48.25                                                
 13 Blaney, Morgan         BUF                  1:37.56    1:37.94        
      45.51   52.43                                                
 14 Pearson, Emily         NEW                  1:38.60    1:42.14        
      47.90   54.24                                                
 15 Dominick, ME           COD                       NT    1:44.10        
 
Event 12  Girls 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Worland High School  'A'                    3:55.09    4:17.68         32  
     1) Bentley, Kaci                   2) Stanek, Ella                   
     3) Collingwood, Kristen            4) Trombley, Macy                 
       30.52  1:04.07    33.48  1:10.44    29.64  1:03.08    28.33  1:00.09
  2 Cody High School  'A'                       4:13.40    4:18.75         26  
     1) Johnson, Sidney                 2) Morgenweck, Holly              
     3) Boysen, Megan                   4) Rosenbaum, Marissa             
       32.68  1:07.83    31.43  1:07.15    29.59  1:02.26    28.66  1:01.51
  3 Buffalo High School  'A'                    4:31.90    4:27.45         24  
     1) Johnson, Maddi                  2) Johnson, Macy                  
     3) Webber, Ashlee 14               4) Kennedy, Quynn                 
       31.07  1:06.15    32.67  1:06.68    32.86  1:08.67    31.03  1:05.95
  4 Cheyenne South-WY  'A'                      4:18.29    4:28.42         22  
     1) Mirich, Jakobi                  2) Phillips, Dillen               
     3) Aghbashian, Ainsley             4) Near, Kendyl                   
       31.24  1:06.24    33.26  1:10.42    33.68  1:11.21    29.38  1:00.55
  5 Newcaslte Dogies  'A'                       4:20.90    4:58.46         20  
     1) Pearson, Emily                  2) Coburn, Riley                  
     3) Townsend, Madison               4) Gross, Hannah                  
       34.92  1:12.20    38.21  1:20.15    38.55  1:23.90    29.33  1:02.21
  6 Worland High School  'B'                    5:17.72   x5:23.14        
     1) Wrage, Skyler                   2) Newell, Annalise               
     3) Harris, Kaila                   4) Greek, Aspen                   
       37.82  1:16.62    39.46  1:23.38    37.87  1:23.27    37.31  1:19.87
  7 Buffalo High School  'B'                         NT   x5:28.40        
     1) Rozema, Laurel 14               2) Norman, Kate                   
     3) Kessler, Mckinley 14            4) Gonzalez, Hannah 14            
       35.58  1:14.51    34.15  1:12.16    41.62  1:27.10    44.56  1:34.63
  8 Cody High School  'B'                       5:25.82   x5:45.74        
     1) Selby, Bethany                  2) Regester, Shelby               
     3) Selby, Accalia                  4) Hollingshead, Kaitlyn          
                       1:16.64  1:53.73    41.86  1:20.71  2:05.19  2:54.11
       57.90                                                               
 
                   Women - Team Rankings - Through Event 12                    
 
  1. Worland High School                 361   2. Buffalo High School                 257
  3. Cody High School                    224   4. Cheyenne South                      206
  5. Newcaslte Dogies                    112