Licensed to Rock Springs High School
                                    HY-TEK's MEET MANAGER 4.0 9/7/2017 07:45 PM
                             RS Invite - 9/7/2017                              
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sublette  'A'                                     2:09.53    2:06.70        
     1) Hunt, Natalie                   2) Rogers, Emma                   
     3) Davison, McKenzi                4) Seeman, Israel                 
       33.49  1:09.63  1:38.88  2:06.70                                    
  2 Rock Springs High School-WY  'A'                  2:08.00    2:09.78        
     1) Anderson, Whitney               2) Miller, Tanner                 
     3) Fernandez, Addy                 4) Aldred, Shelby                 
       32.78  1:09.39  1:40.48  2:09.78                                    
  3 Kem Girls 2017  'A'                               2:10.27    2:13.96        
     1) Moyles, Stevie                  2) Hagler, Brooklynn              
     3) Morgan, Skylar                  4) Krall, Alexis                  
       33.68  1:13.75  1:45.04  2:13.96                                    
  4 Evanston High School  'A'                         2:18.89    2:18.76        
     1) Buzarde, Rachel                 2) Banry, Aedin 17                
     3) Davis, Marie                    4) Fadden, Charli 18              
       34.20  1:14.21  1:47.57  2:18.76                                    
  5 Rock Springs High School-WY  'B'                       NT   x2:29.82        
     1) Adams, Morgan                   2) Brown, Kadynce                 
     3) Shauers, Mikayla                4) Hill, Kadence                  
       41.83  1:22.93  1:58.86  2:29.82                                    
  6 Sublette  'D'                                          NT   x2:30.38        
     1) Day, Kaylee                     2) Wilson, Dana                   
     3) Bennett, Adalyn                 4) Covill, Meleah                 
       35.99  1:21.12  1:58.70  2:30.38                                    
  7 Evanston High School  'B'                         2:30.89   x2:32.27        
     1) Fackrell, Hannah                2) Buzarde, Heather               
     3) Williams, Kathryn               4) Potter, Kori                   
       37.73  1:18.57  2:03.69  2:32.27                                    
  8 Sublette  'C'                                          NT   x2:33.20        
     1) Wheeler, Jennifer               2) Espenscheid, Cassidy           
     3) Noble, Reese                    4) Deeds, Madelynn                
       37.00  1:18.12  1:58.74  2:33.20                                    
  9 Rawlins High School-WY  'A'                       2:15.89    2:34.57        
     1) McMullen, Baley 17              2) Schoel, DeNae 16               
     3) Skinner, Sierra Jo 15           4) Arnold, Alyssa 14              
       42.44  1:22.19  2:00.76  2:34.57                                    
 10 Sublette  'E'                                          NT   x2:57.46        
     1) Young, Olivia                   2) Green, Kinlee                  
     3) Winkelkotter, Loveena           4) Jones, Muriel                  
       45.07  1:33.93  2:20.53  2:57.46                                    
 11 Sublette  'F'                                          NT   x3:05.55        
     1) Stone, Amberlen                 2) Hunter, Jocelynn               
     3) Hill, Britty                    4) Ruby, Adrianna                 
       45.44  1:39.86  2:32.04  3:05.55                                    
 12 Sublette  'B'                                          NT   x3:09.51        
     1) Paulson, Darbie                 2) Nielson, Paige                 
     3) Thoman, Hayden                  4) Noble, Hailey                  
       40.83  1:31.74  2:32.99  3:09.51                                    
 -- Evanston High School  'C'                         2:50.89         DQ        
     1) Lyman, Sydney                   2) Phillips, Brooke               
     3) White, Rebeca 17                4) Jones, Emma                    
       41.89  1:30.41  2:09.24       DQ                                    
 
Event 2  Girls 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Miller, Payton               Rshs Girls-WY        2:17.19    2:17.95        
       31.61  1:06.44  1:42.51  2:17.95                                    
  2 Johansson, Kysa           17 Lady Outlaws-WY           NT    2:24.87        
       38.93  1:22.95  2:06.26  2:24.87                                    
  3 Day, Kaylee                  SUB                  2:26.98    2:26.10        
       32.48  1:08.71  1:48.08  2:26.10                                    
  4 McDaniel, Kaitlin         17 Lady Outlaws-WY           NT    2:26.72        
       32.59  1:09.49  1:46.76  2:26.72                                    
  5 Moyles, Stevie               KEM                  2:23.80    2:28.59        
       32.83  1:10.54  1:49.94  2:28.59                                    
  6 Bennett, Adalyn              SUB                  2:30.30    2:28.96        
       34.74  1:11.50  1:50.58  2:28.96                                    
  7 Fackrell, Hannah             EVN                  2:44.45    2:35.88        
       36.13  1:15.51  1:56.76  2:35.88                                    
  8 Morgan, Skylar               KEM                  2:36.14    2:37.07        
       34.79  1:13.69  1:56.06  2:37.07                                    
  9 Banry, Aedin              17 EVN                  2:40.11    2:39.46        
       35.96  1:16.77  1:59.27  2:39.46                                    
 10 Espenscheid, Cassidy         SUB                       NT    2:40.07        
       36.64  1:16.62  2:00.83  2:40.07                                    
 11 Hunter, Jocelynn             SUB                       NT    2:43.50        
       38.50  1:22.12  2:07.14  2:43.50                                    
 12 Thoman, Hayden               SUB                       NT   x2:45.85        
       38.79  1:21.27  2:04.64  2:45.85                                    
 13 Covill, Meleah               SUB                       NT   x2:48.24        
       37.45  1:20.31  2:04.71  2:48.24                                    
 14 White, Rebeca             17 EVN                  2:49.34    2:48.58        
       38.10  1:19.97  2:05.16  2:48.58                                    
 15 Wheeler, Jennifer            SUB                  2:39.87   x2:50.31        
       33.64  1:16.05  2:03.00  2:50.31                                    
 16 Skinner, Sierra Jo        15 Lady Outlaws-WY      2:55.88    2:52.03        
       37.75  1:21.52  2:07.88  2:52.03                                    
 17 Arnold, Alyssa            14 Lady Outlaws-WY      2:56.64    2:54.97        
       39.80  1:25.83  2:11.46  2:54.97                                    
 18 Mathis, Brixen               Rshs Girls-WY             NT    2:55.40        
       31.87  1:07.86  1:46.21  2:55.40                                    
 19 Green, Kinlee                SUB                       NT   x2:57.65        
       42.18           1:27.88  2:57.65                                    
 20 Peck, Victoria               KEM                  3:10.04    3:03.73        
     1:25.40           2:14.43  3:03.73                                    
 21 Jones, Muriel                SUB                       NT   x3:04.52        
       39.89  1:26.62  2:17.15  3:04.52                                    
 22 Failoni, Sophie              KEM                  3:02.78    3:06.24        
       39.69  1:24.97  2:16.85  3:06.24                                    
 23 Russell, Cheyenne         14 Lady Outlaws-WY      3:19.02   x3:07.65        
       37.27  1:21.81  2:14.27  3:07.65                                    
 24 Keelin, Celeste              Rshs Girls-WY        3:16.28    3:11.04        
       42.67  1:32.37  2:23.13  3:11.04                                    
 25 Hill, Britty                 SUB                  3:44.56   x3:37.96        
       51.36  3:37.96                                                      
 26 Swann, Shelby                KEM                       NT   x3:59.60        
     1:53.38  2:58.13  3:59.66  3:59.60                                    
 27 Williams, Kathryn            EVN                       NT    4:39.86        
       51.92  2:01.55  4:39.86                                             
 
Event 3  Girls 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Miller, Tanner               Rshs Girls-WY        2:22.27    2:32.81        
       33.47  1:13.60  1:57.13  2:32.81                                    
  2 Seeman, Israel               SUB                       NT    2:39.07        
       30.75  1:10.92  2:01.53  2:39.07                                    
  3 Anderson, Whitney            Rshs Girls-WY        2:33.79    2:39.30        
       34.07  1:12.02  2:02.10  2:39.30                                    
  4 Nielson, Paige               SUB                       NT    2:49.88        
       36.35  1:19.78  2:14.51  2:49.88                                    
  5 Brown, Kadynce               Rshs Girls-WY             NT    2:58.80        
       36.46  1:23.88  2:20.19  2:58.80                                    
  6 Ruby, Adrianna               SUB                       NT    2:59.28        
       38.22  1:27.54  2:17.34  2:59.28                                    
  7 Ross, Ozzy                17 EVN                  3:08.37    3:02.71        
       40.49  1:26.83  2:20.16  3:02.71                                    
  8 Paulsen, Whitney          16 Lady Outlaws-WY      3:09.80    3:03.11        
       44.11  1:32.35  2:25.30  3:03.11                                    
  9 Lyman, Sydney                EVN                  3:09.64    3:06.69        
       39.96  1:29.45  2:21.90  3:06.69                                    
 10 Shauers, Mikayla             Rshs Girls-WY        3:20.97    3:21.24        
       46.67  1:37.75  2:35.96  3:21.24                                    
 11 Jones, Emma                  EVN                       NT    3:27.51        
       43.99  1:38.85  2:40.23  3:27.51                                    
 12 Fadden, Charli            18 EVN                       NT    3:29.21        
       44.62  1:37.36  2:41.50  3:29.21                                    
 -- Hunt, Natalie                SUB                       NT         DQ        
       38.53  1:27.36  2:34.56       DQ                                    
 
Event 4  Girls 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rogers, Emma                 SUB                    28.57      27.92        
  2 Camphouse, McKinzey          EVN                    28.06      28.30        
  3 Davis, Marie                 EVN                    28.73      28.65        
  4 Gardner, Katelynn         14 Lady Outlaws-WY           NT      28.83        
  5 Hagler, Brooklynn            KEM                    28.33      28.84        
  6 Shepard, Haili            17 Lady Outlaws-WY        28.94      28.85        
  7 Johansson, Kysa           17 Lady Outlaws-WY        28.79      28.93        
  8 Krall, Alexis                KEM                    29.23      29.80        
  9 Aldred, Shelby               Rshs Girls-WY          27.47      30.15        
 10 Martinez, Aubrie             Rshs Girls-WY          28.51      30.48        
 11 Pierce, Tianna               EVN                    30.05      30.52        
 12 Paulsen, Whitney          16 Lady Outlaws-WY        32.20      31.46        
 13 McMullen, Baley           17 Lady Outlaws-WY        31.01     x31.67        
 14 Noble, Reese                 SUB                    32.14      32.26        
 15 Schoel, DeNae             16 Lady Outlaws-WY        33.52     x32.61        
 16 Roper, Jocelyn               EVN                    33.78      33.17        
 17 Wilson, Dana                 SUB                    33.66      34.28        
 18 Winkelkotter, Loveena        SUB                    38.41      34.45        
 19 Deeds, Madelynn              SUB                    36.61     x34.92        
 19 Arnold, Alyssa            14 Lady Outlaws-WY        32.90     x34.92        
 21 Noble, Hailey                SUB                    35.21     x35.02        
 22 Wuolle, Alexis               Rshs Girls-WY          36.67      35.59        
 23 Liggett, Chevelle            Rshs Girls-WY          37.21      36.16        
 24 Russell, Cheyenne         14 Lady Outlaws-WY        37.36     x36.93        
 25 Stone, Amberlen              SUB                    39.29     x37.46        
 26 Hill, Kadence                Rshs Girls-WY          39.66     x38.22        
 27 Young, Olivia                SUB                    38.71     x39.40        
 28 Romero, Alexandrea        16 Lady Outlaws-WY        40.30     x39.50        
 29 Bauman, Julia                Rshs Girls-WY          40.54     x39.76        
 30 Norwick, Mersaydez           Rshs Girls-WY          42.93     x39.99        
 31 Buzarde, Rachel              EVN                       NT     x41.82        
 32 Thill, Destiny            14 Lady Outlaws-WY        45.48     x43.34        
 33 Pankowski, Madison           Rshs Girls-WY          45.25     x45.35        
 
Event 5  Girls 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lange, Ali                   Rshs Girls-WY         457.15     257.65        
  2 Rall, Enshawntae             Rshs Girls-WY             NP     149.80        
  3 Penman, Madison           17 Lady Outlaws-WY       132.55     139.70        
  4 Paulson, Darbie              SUB                       NP     135.20        
  5 Julander, Sydnie             KEM                       NP     126.75        
  6 Shepard, Haili            17 Lady Outlaws-WY       158.55     104.85        
  7 Kelley, Jordan            15 Lady Outlaws-WY           NP     100.80        
  8 Neubauer, Kylee              SUB                       NP      78.20        
 
Event 6  Girls 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fernandez, Addy              Rshs Girls-WY        1:08.60    1:08.42        
       32.19  1:08.42                                                      
  2 Camphouse, McKinzey          EVN                  1:08.77    1:10.09        
       32.16  1:10.09                                                      
  3 Hunt, Natalie                SUB                  1:12.52    1:14.53        
       32.93  1:14.53                                                      
  4 Thoman, Hayden               SUB                  1:19.89    1:15.66        
       35.71  1:15.66                                                      
  5 Day, Kaylee                  SUB                  1:23.29    1:25.20        
       39.46  1:25.20                                                      
  6 Paulson, Darbie              SUB                       NT    1:25.25        
       36.17  1:25.25                                                      
  7 Bennett, Adalyn              SUB                  1:25.93   x1:28.83        
       39.32  1:28.83                                                      
  8 Ruby, Adrianna               SUB                       NT   x1:30.05        
       40.97  1:30.05                                                      
  9 Beachell, Annellie           EVN                  1:40.56    1:33.06        
       42.40  1:33.06                                                      
 10 White, Rebeca             17 EVN                  1:38.64    1:34.81        
       43.86  1:34.81                                                      
 11 Wilson, Dana                 SUB                  1:36.72   x1:35.42        
       44.44  1:35.42                                                      
 12 Laird, Lillian            14 Lady Outlaws-WY      1:46.21    1:37.40        
       42.55  1:37.40                                                      
 13 Shauers, Mikayla             Rshs Girls-WY        1:45.20    1:41.84        
       48.75  1:41.84                                                      
 14 Keelin, Celeste              Rshs Girls-WY        1:40.53    1:42.07        
       44.98  1:42.07                                                      
 15 Fadden, Charli            18 EVN                       NT    1:46.58        
       43.85  1:46.58                                                      
 16 Bauman, Julia                Rshs Girls-WY        2:34.05    2:17.30        
     1:01.57  2:17.30                                                      
 
Event 7  Girls 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Davison, McKenzi             SUB                  1:00.15    1:01.55        
       29.01  1:01.55                                                      
  2 Rogers, Emma                 SUB                  1:04.83    1:03.19        
       30.03  1:03.19                                                      
  3 Caves, Jade               17 EVN                    59.91    1:03.31        
       29.70  1:03.31                                                      
  4 Buzarde, Heather             EVN                       NT    1:05.26        
       31.41  1:05.26                                                      
  5 Moyles, Stevie               KEM                  1:05.38    1:05.55        
       30.94  1:05.55                                                      
  6 Aldred, Shelby               Rshs Girls-WY        1:01.30    1:07.06        
       32.21  1:07.06                                                      
  7 Pierce, Tianna               EVN                  1:07.40    1:08.00        
       32.45  1:08.00                                                      
  8 Morgan, Skylar               KEM                  1:06.30    1:08.17        
       33.33  1:08.17                                                      
  9 Martinez, Aubrie             Rshs Girls-WY        1:05.95    1:09.09        
       33.61  1:09.09                                                      
 10 Noble, Reese                 SUB                  1:17.94    1:12.34        
       35.09  1:12.34                                                      
 11 Skinner, Sierra Jo        15 Lady Outlaws-WY      1:15.47    1:12.53        
       35.28  1:12.53                                                      
 12 Ross, Ozzy                17 EVN                  1:11.73    1:13.83        
       35.29  1:13.83                                                      
 13 Julander, Sydnie             KEM                  1:15.15    1:14.70        
     1:14.68  1:14.70                                                      
 14 Winkelkotter, Loveena        SUB                       NT    1:17.67        
       37.26  1:17.67                                                      
 15 Jones, Muriel                SUB                  1:21.64   x1:20.75        
       38.03  1:20.75                                                      
 16 Noble, Hailey                SUB                  1:21.83   x1:20.78        
       37.84  1:20.78                                                      
 17 Neubauer, Kylee              SUB                  1:22.54   x1:21.41        
       39.57  1:21.41                                                      
 18 Swann, Shelby                KEM                       NT    1:22.70        
       38.90  1:22.70                                                      
 19 Stone, Amberlen              SUB                  1:25.98   x1:24.22        
       40.06  1:24.22                                                      
 20 Wuolle, Alexis               Rshs Girls-WY        1:24.95    1:24.23        
       39.45  1:24.23                                                      
 21 Jones, Emma                  EVN                       NT   x1:25.14        
       38.39  1:25.14                                                      
 22 Liggett, Chevelle            Rshs Girls-WY        1:29.06    1:25.35        
       39.33  1:25.35                                                      
 23 Baldwin, Brooke           15 Lady Outlaws-WY      1:33.09    1:30.05        
       42.00  1:30.05                                                      
 24 Phillips, Brooke             EVN                       NT   x1:30.28        
       42.66  1:30.28                                                      
 25 Young, Olivia                SUB                  1:31.31   x1:31.15        
       42.15  1:31.15                                                      
 26 Norwick, Mersaydez           Rshs Girls-WY        1:49.92   x1:34.70        
       42.05  1:34.70                                                      
 27 Hill, Britty                 SUB                  1:42.55   x1:41.20        
       48.62  1:41.20                                                      
 28 Hunter, Jocelynn             SUB                  1:47.20   x1:52.63        
       52.27  1:52.63                                                      
 29 Gardner, Katelynn         14 Lady Outlaws-WY           NT    2:02.98        
       55.23  2:02.98                                                      
 
Event 8  Girls 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Miller, Payton               Rshs Girls-WY        5:51.75    6:01.23        
       32.39  1:08.27  1:44.57  2:21.29  2:57.69  3:34.26  4:11.43  4:48.37
     5:25.71  6:01.23                                                      
  2 Buzarde, Rachel              EVN                  6:22.15    6:05.71        
       32.94  1:09.24  1:46.68  2:23.97  3:01.05  3:38.81  4:15.87  4:53.84
     5:31.23  6:05.71                                                      
  3 Banry, Aedin              17 EVN                  7:04.30    7:17.78        
       37.46  1:19.67  2:03.44  2:48.40  3:33.94  4:19.76  5:06.11  5:52.63
     6:37.08  7:17.78                                                      
  4 Green, Kinlee                SUB                       NT    7:33.19        
       42.43  1:29.32  2:17.24  3:04.45  3:50.89  4:38.37  5:25.38  6:10.84
     6:54.43  7:33.19                                                      
  5 Potter, Kori                 EVN                  7:50.80    7:34.99        
       38.44  1:21.15  2:06.33  2:51.71  3:39.27  4:27.41  5:15.56  6:03.31
     6:50.68  7:34.99                                                      
  6 Deeds, Madelynn              SUB                       NT    7:50.54        
       43.36  1:31.99  2:19.05  3:07.47  3:55.55  4:46.54  5:34.09  6:22.80
     7:10.49  7:50.54                                                      
  7 Lyman, Sydney                EVN                       NT    7:51.97        
       42.68  1:31.44  2:20.33  3:07.04  3:56.08  4:46.91  5:34.88  6:23.46
     7:10.70  7:51.97                                                      
  8 Covill, Meleah               SUB                  7:34.91    7:52.04        
       39.37  1:24.40  2:12.46  3:00.84  3:50.59  4:40.53  5:29.56  6:17.73
     7:06.16  7:52.04                                                      
  9 Brown, Kadynce               Rshs Girls-WY             NT    8:15.21        
       45.71  1:34.92  2:25.46  3:16.68  4:08.15  4:59.32  5:49.26  6:39.69
     7:29.45  8:15.21                                                      
 10 Porter, Emily             15 Lady Outlaws-WY      9:12.59    8:27.49        
       44.31  1:34.26  2:26.76  3:19.80  4:11.00  5:03.42  5:55.16  6:49.63
     7:41.09  8:27.49                                                      
 11 Espenscheid, Cassidy         SUB                       NT    8:31.82        
       42.72  1:32.29  2:24.18  3:17.44  4:10.12  5:03.86  5:58.51  6:50.83
     7:43.24  8:31.82                                                      
 
Event 9  Girls 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sublette  'A'                                     1:52.03    1:49.62        
     1) Hunt, Natalie                   2) Rogers, Emma                   
     3) Seeman, Israel                  4) Davison, McKenzi               
       26.93    54.72  1:23.14  1:49.62                                    
  2 Kem Girls 2017  'A'                               1:55.53    1:56.60        
     1) Moyles, Stevie                  2) Krall, Alexis                  
     3) Hagler, Brooklynn               4) Morgan, Skylar                 
       28.86    57.75  1:26.12  1:56.60                                    
  3 Rawlins High School-WY  'A'                       1:58.54    1:57.35        
     1) Johansson, Kysa 17              2) McDaniel, Kaitlin 17           
     3) Paulsen, Whitney 16             4) Shepard, Haili 17              
       28.95    58.77  1:29.28  1:57.35                                    
  4 Evanston High School  'A'                         2:00.16    1:58.80        
     1) Caves, Jade 17                  2) Fadden, Charli 18              
     3) Fackrell, Hannah                4) Camphouse, McKinzey            
       29.32    59.46  1:30.88  1:58.80                                    
  5 Sublette  'B'                                     2:01.08   x2:06.51        
     1) Espenscheid, Cassidy            2) Bennett, Adalyn                
     3) Thoman, Hayden                  4) Covill, Meleah                 
       31.91  1:02.36  1:40.51  2:06.51                                    
  6 Rock Springs High School-WY  'A'                  2:05.00    2:07.36        
     1) Aldred, Shelby                  2) Martinez, Aubrie               
     3) Mathis, Brixen                  4) Miller, Payton                 
       30.96  1:02.07  1:36.37  2:07.36                                    
  7 Sublette  'C'                                     2:05.94   x2:08.66        
     1) Day, Kaylee                     2) Noble, Reese                   
     3) Nielson, Paige                  4) Wheeler, Jennifer              
       31.15  1:03.88  1:37.24  2:08.66                                    
  8 Evanston High School  'B'                         2:15.89   x2:14.32        
     1) Pierce, Tianna                  2) Lyman, Sydney                  
     3) Ross, Ozzy 17                   4) Williams, Kathryn              
       31.94  1:06.55  1:40.29  2:14.32                                    
  9 Evanston High School  'C'                         2:16.99   x2:21.28        
     1) Beachell, Annellie              2) Roper, Jocelyn                 
     3) Phillips, Brooke                4) Potter, Kori                   
       34.15  1:07.67  1:46.36  2:21.28                                    
 10 Sublette  'F'                                          NT   x2:23.14        
     1) Neubauer, Kylee                 2) Paulson, Darbie                
     3) Ruby, Adrianna                  4) Winkelkotter, Loveena          
       34.66  1:09.60  1:46.65  2:23.14                                    
 11 Sublette  'D'                                     2:18.66   x2:27.50        
     1) Green, Kinlee                   2) Jones, Muriel                  
     3) Noble, Hailey                   4) Wilson, Dana                   
       36.12  1:16.54  1:52.28  2:27.50                                    
 12 Rock Springs High School-WY  'B'                       NT   x2:31.98        
     1) Wuolle, Alexis                  2) Shauers, Mikayla               
     3) Liggett, Chevelle               4) Keelin, Celeste                
       38.37  1:17.49  1:53.70  2:31.98                                    
 13 Rock Springs High School-WY  'C'                       NT   x2:35.21        
     1) Pankowski, Madison              2) Norwick, Mersaydez             
     3) Bauman, Julia                   4) Johansen, Taylor               
       34.96    51.81  1:28.36  2:35.21                                    
 14 Sublette  'E'                                     2:44.38   x2:54.56        
     1) Young, Olivia                   2) Hunter, Jocelynn               
     3) Hill, Britty                    4) Deeds, Madelynn                
       37.44  1:22.47  2:14.24  2:54.56                                    
 
Event 10  Girls 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Anderson, Whitney            Rshs Girls-WY        1:06.63    1:08.51        
       32.94  1:08.51                                                      
  2 Fernandez, Addy              Rshs Girls-WY        1:09.76    1:09.85        
       34.37  1:09.85                                                      
  3 Williams, Kathryn            EVN                       NT    1:18.05        
       38.43  1:18.05                                                      
  4 Wheeler, Jennifer            SUB                  1:21.64    1:20.71        
       38.72  1:20.71                                                      
  5 Beachell, Annellie           EVN                  1:32.47    1:29.46        
       43.63  1:29.46                                                      
  6 Potter, Kori                 EVN                  1:28.05    1:31.23        
       44.65  1:31.23                                                      
  7 Kelley, Jordan            15 Lady Outlaws-WY      1:33.91    1:31.50        
       42.18  1:31.50                                                      
  8 Laird, Lillian            14 Lady Outlaws-WY      1:34.63    1:32.70        
       44.37  1:32.70                                                      
  9 Peck, Victoria               KEM                  1:31.69    1:34.13        
       42.21  1:34.13                                                      
 10 Phillips, Brooke             EVN                  1:33.47    1:35.23        
       47.48  1:35.23                                                      
 11 Buzarde, Heather             EVN                       NT   x1:37.10        
     1:37.10  1:37.10                                                      
 12 Porter, Emily             15 Lady Outlaws-WY      1:42.02    1:39.80        
     1:39.85  1:39.80                                                      
 13 Hill, Kadence                Rshs Girls-WY        1:55.88    1:45.15        
       49.50  1:45.15                                                      
 14 Baldwin, Brooke           15 Lady Outlaws-WY      1:45.68    1:48.46        
 15 Romero, Alexandrea        16 Lady Outlaws-WY      1:56.87   x1:54.02        
       52.23  1:54.02                                                      
 16 Thill, Destiny            14 Lady Outlaws-WY      2:03.68   x2:00.47        
       56.30  2:00.47                                                      
 
Event 11  Girls 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Miller, Tanner               Rshs Girls-WY        1:13.44    1:20.37        
       38.27  1:20.37                                                      
  2 Hagler, Brooklynn            KEM                  1:19.19    1:23.48        
       38.40  1:23.48                                                      
  3 Nielson, Paige               SUB                  1:26.03    1:26.38        
       40.88  1:26.38                                                      
  4 McDaniel, Kaitlin         17 Lady Outlaws-WY      1:27.13    1:26.98        
       41.00  1:26.98                                                      
  5 Davis, Marie                 EVN                  1:25.12    1:27.80        
       40.53  1:27.80                                                      
  6 Mathis, Brixen               Rshs Girls-WY        1:31.99    1:29.99        
       42.29  1:29.99                                                      
  7 Schoel, DeNae             16 Lady Outlaws-WY      1:32.89    1:32.72        
       42.50  1:32.72                                                      
  8 Fackrell, Hannah             EVN                  1:36.21    1:34.18        
       43.62  1:34.18                                                      
  9 Caves, Jade               17 EVN                  1:42.86    1:35.58        
       45.12  1:35.58                                                      
 10 Failoni, Sophie              KEM                  1:33.87    1:35.80        
       44.77  1:35.80                                                      
 11 Pankowski, Madison           Rshs Girls-WY        2:06.89    1:58.11        
       54.84  1:58.11                                                      
 -- Roper, Jocelyn               EVN                       NT         DQ        
       52.81       DQ                                                      
 
Event 12  Girls 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Evanston High School  'A'                         4:08.54    4:23.31        
     1) Buzarde, Rachel                 2) Davis, Marie                   
     3) Caves, Jade 17                  4) Camphouse, McKinzey            
       30.64  1:02.00  1:34.09  2:09.91  2:41.89  3:18.07  3:48.17  4:23.31
  2 Rock Springs High School-WY  'A'                  4:15.00    4:26.55        
     1) Anderson, Whitney               2) Fernandez, Addy                
     3) Miller, Payton                  4) Miller, Tanner                 
       31.08  1:05.04  1:37.87  2:12.09  2:45.13  3:21.27  3:52.61  4:26.55
  3 Rawlins High School-WY  'A'                       5:05.92    4:33.97        
     1) Johansson, Kysa 17              2) Paulsen, Whitney 16            
     3) McDaniel, Kaitlin 17            4) Shepard, Haili 17              
       30.88  1:04.27  1:38.44  2:16.25  2:49.57  3:27.03  3:44.53  4:33.97
  4 Evanston High School  'B'                         4:28.89   x4:58.33        
     1) Banry, Aedin 17                 2) Buzarde, Heather               
     3) White, Rebeca 17                4) Pierce, Tianna                 
       35.72  1:15.38  1:47.73  2:23.96  3:00.82  3:42.32  4:17.27  4:58.33
  5 Evanston High School  'C'                         5:00.89   x5:17.75        
     1) Jones, Emma                     2) Roper, Jocelyn                 
     3) Ross, Ozzy 17                   4) Beachell, Annellie             
       40.60  1:26.53  2:05.95  2:46.77  3:21.64  3:59.86  4:37.43  5:17.75
  6 Rock Springs High School-WY  'B'                       NT   x5:22.16        
     1) Martinez, Aubrie                2) Haselhuhn, Holly               
     3) Keelin, Celeste                 4) Mathis, Brixen                 
       33.56  1:11.50  1:53.23  2:36.72  3:17.93  4:01.65  4:39.91  5:22.16
  7 Kem Girls 2017  'A'                               5:00.00    6:03.81        
     1) Julander, Sydnie                2) Failoni, Sophie                
     3) Peck, Victoria                  4) Swann, Shelby                  
       35.48  1:14.20  1:52.69  2:37.54  3:15.34  4:00.70  4:16.09  6:03.81
 
                   Women - Team Rankings - Through Event 12                    
 
  1. Evanston High School                281   2. Sublette                            279
  3. Rock Springs High School            276   4. Rawlins High School                 194
  5. Kem Girls 2017                      147