Licensed to Rock Springs High School
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 4.0 9/18/2017 10:22 AM
                            RSHS Invite - 9/15/2017                            
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
  Pool Rec G: P 1:57.95        2017 Green River, GRHS                          
                         Jensen, Lauze, Otto, Jensen                       
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Green River High School  'A'                      1:56.46    1:57.95P       
     1) Jensen, Lauren                  2) Lauze, Jesse                   
     3) Otto, Avery                     4) Jensen, Ashley                 
       29.81  1:03.24  1:30.15  1:57.95                                    
  2 Thunder Basin High School-WY  'A'                 1:55.27    2:00.38        
     1) Poley, Libby 15                 2) Ochsner, Shaylee 17            
     3) Porter, Alaysa 15               4) Knez, Trae 17                  
       31.83  1:02.94  1:31.85  2:00.38                                    
  3 Rock Springs High School-WY  'A'                  2:08.99    2:09.67        
     1) Anderson, Whitney               2) Miller, Tanner                 
     3) Fernandez, Addy                 4) Aldred, Shelby                 
       32.56  1:09.61  1:40.07  2:09.67                                    
  4 Green River High School  'B'                      2:09.66   x2:14.19        
     1) Reyes, Emily                    2) Mandros, Emilee                
     3) Moritz, Cherylann               4) Olsen, Kaycee                  
       33.90  1:13.31  1:45.11  2:14.19                                    
  5 Green River High School  'C'                      2:15.88   x2:23.05        
     1) Foerster, Sarah                 2) Moffatt, Merika                
     3) Mandros, Jarin                  4) Gardea, Delaney                
       35.83  1:17.07  1:49.75  2:23.05                                    
  6 Thunder Basin High School-WY  'B'                 2:20.00   x2:28.69        
     1) Ramsdell, Jaida 16              2) Danko, Madylin 17              
     3) Talbott, Anna M 14              4) Kilian, Amayah 17              
       40.69  1:23.31  1:59.26  2:28.69                                    
  7 Rawlins High School-WY  'A'                       2:15.89    2:36.55        
     1) Kelley, Jordan 15               2) Schoel, DeNae 16               
     3) Skinner, Sierra Jo 15           4) Arnold, Alyssa 14              
       41.85  1:22.66  2:01.66  2:36.55                                    
  8 Rock Springs High School-WY  'B'                       NT   x2:44.79        
     1) Hill, Kadence                   2) Mathis, Brixen                 
     3) Shauers, Mikayla                4) Wuolle, Alexis                 
       45.20  1:23.87  2:08.33  2:44.79                                    
  9 Thunder Basin High School-WY  'C'                      NT   x2:56.72        
     1) Blare, Jadyn M 15               2) Hoff, Maggie K 15              
     3) Liston, Shiann 14               4) Crain, Katalina 15             
       47.65  1:38.90  2:18.82  2:56.72                                    
 -- Campbell County High School-WY  'A'               2:34.00         DQ        
     1) Bond, Sugar 14                  2) Post, Alize 15                 
     3) Eby, Bry 14                     4) Licking, Dakotta 15            
       40.02  1:22.94  1:58.63       DQ                                    
 
Event 2  Girls 200 Yard Freestyle
===============================================================================
  Pool Rec G: P 2:01.99        2016 S. Aguayo, RHS                             
  4A St Qual: Q 2:23.50        2017                                            
  3A St Qual: q 2:23.50        2017                                            
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Porter, Alaysa            15 Bolts-WY             2:08.02    2:05.97Q       
       29.89  1:02.03  1:34.11  2:05.97                                    
  2 Sanders, Sydni               GRV                  2:06.18    2:06.53Q       
       29.37  1:01.93  1:34.67  2:06.53                                    
  3 Anderson, Whitney            Rshs Girls-WY        2:13.11    2:18.17Q       
       31.18  1:06.26  1:42.29  2:18.17                                    
  4 Miller, Payton               Rshs Girls-WY        2:17.19    2:18.18Q       
       31.89  1:06.92  1:43.14  2:18.18                                    
  5 Knez, Trae                17 Bolts-WY             2:28.17    2:21.36Q       
       32.57  1:09.09  1:46.04  2:21.36                                    
  6 Knottnerus, Delaney       16 Bolts-WY             2:22.44    2:23.83        
       33.94  1:10.43  1:47.23  2:23.83                                    
  7 Mandros, Jarin               GRV                  2:23.14    2:28.55        
       32.53  1:09.41  1:48.75  2:28.55                                    
  8 Foerster, Emily              GRV                  2:32.45    2:33.45        
       33.92  1:11.74  1:52.63  2:33.45                                    
  9 Haselhuhn, Holly             Rshs Girls-WY        2:41.01    2:39.51        
       34.67  1:13.99  1:53.39  2:39.51                                    
 10 Gomez, Cassidy               GRV                  2:42.79    2:40.17        
       35.54  1:15.94  1:58.25  2:40.17                                    
 11 Bond, Sugar               14 CAM-WY               2:47.69    2:41.74        
       38.69  1:19.95  2:03.13  2:41.74                                    
 12 Skinner, Sierra Jo        15 Lady Outlaws-WY      2:52.03    2:45.48        
       36.90  1:19.40  2:03.50  2:45.48                                    
 13 McMullen, Baley           17 Lady Outlaws-WY           NT    2:45.69        
       35.65  1:17.00  2:02.75  2:45.69                                    
 14 Hoff, Maggie K            15 Bolts-WY             2:49.70    2:46.31        
       39.52  1:22.72  2:05.91  2:46.31                                    
 15 Shereda, Cynthia             GRV                  2:44.72   x2:47.96        
       36.54  1:20.85  2:05.35  2:47.96                                    
 16 Ruen, Breanna J           17 Bolts-WY             2:52.72   x2:49.97        
       38.61  1:22.13  2:07.15  2:49.97                                    
 17 Brown, Kadynce               Rshs Girls-WY             NT    3:04.48        
       40.59  1:28.26  2:17.66  3:04.48                                    
 18 Keelin, Celeste              Rshs Girls-WY        3:11.04   x3:10.97        
       42.53  1:30.96  2:21.76  3:10.97                                    
 19 Baldwin, Brooke           15 Lady Outlaws-WY      3:17.73    3:19.94        
       44.02  1:34.63  2:27.61  3:19.94                                    
 20 Romero, Alexandrea        16 Lady Outlaws-WY      3:32.84    3:27.25        
       40.51  1:33.73  2:30.56  3:27.25                                    
 21 Thill, Destiny            14 Lady Outlaws-WY      3:41.20   x3:35.86        
       47.15  1:43.39  2:39.95  3:35.86                                    
 
Event 3  Girls 200 Yard IM
===============================================================================
  Pool Rec G: P 2:21.38        2017 A. Otto, GRHS                              
  4A St Qual: Q 2:34.00        2017                                            
  3A St Qual: q 2:44.00        2017                                            
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Otto, Avery                  GRV                  2:25.33    2:21.38P       
       28.63  1:04.92  1:47.55  2:21.38                                    
  2 Poley, Libby              15 Bolts-WY             2:30.00    2:30.37Q       
       33.03  1:09.51  1:56.65  2:30.37                                    
  3 Miller, Tanner               Rshs Girls-WY        2:29.91    2:31.28Q       
       33.72  1:13.64  1:56.88  2:31.28                                    
  4 Lauze, Alexa                 GRV                  2:35.47    2:34.07        
       35.13  1:14.08  1:59.78  2:34.07                                    
  5 Lee, Lauren                  GRV                  2:35.33    2:35.91        
       31.74  1:10.87  2:03.44  2:35.91                                    
  6 Young, Madison               GRV                  2:34.73    2:37.97        
       32.16  1:13.75  2:03.38  2:37.97                                    
  7 McDaniel, Kaitlin         17 Lady Outlaws-WY      2:47.99    2:46.60        
       33.11  1:15.20  2:07.21  2:46.60                                    
  8 Mathis, Brixen               Rshs Girls-WY             NT    3:06.01        
       40.16  1:33.31  2:23.14  3:06.01                                    
  9 Paulsen, Whitney          16 Lady Outlaws-WY      3:03.11    3:08.18        
       44.52  1:33.89  2:27.94  3:08.18                                    
 10 Fryer, Sierra                GRV                  3:06.41   x3:09.67        
       45.06  1:32.95  2:30.77  3:09.67                                    
 11 Ramsdell, Jaida           16 Bolts-WY                  NT    3:12.53        
       38.88  1:29.82  2:28.55  3:12.53                                    
 12 Shauers, Mikayla             Rshs Girls-WY        3:20.97    3:20.53        
       48.19  1:39.09  2:33.94  3:20.53                                    
 13 Laird, Lillian            14 Lady Outlaws-WY      3:39.52    3:27.85        
       45.09  1:35.49  2:38.26  3:27.85                                    
 14 Gardner, Katelynn         14 Lady Outlaws-WY           NT    3:52.48        
       57.13  1:52.96  2:59.41  3:52.48                                    
 -- Liston, Shiann            14 Bolts-WY                  NT         DQ        
       42.54  1:27.30  2:21.71       DQ                                    
 
Event 4  Girls 50 Yard Freestyle
===============================================================================
  Pool Rec G: P 25.05        2017 S. Carsrud, THB                              
  4A St Qual: Q 28.00        2017                                              
  3A St Qual: q 28.50        2017                                              
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Carsrud, Sani             16 Bolts-WY               24.37      25.05P       
  2 Holwell, Jenny            17 CAM-WY                 25.70      25.66Q       
  3 Jensen, Lauren               GRV                    26.30      26.20Q       
  4 Ochsner, Shaylee          17 Bolts-WY               26.20      26.78Q       
  5 Hauber, Mckenna           16 CAM-WY                 26.68      27.18Q       
  5 Lauze, Jesse                 GRV                    27.71      27.18Q       
  7 Pikula, Lauren            16 Bolts-WY               27.21      27.32Q       
  8 Bydlon, Grace             16 CAM-WY                 28.54      28.48        
  9 Merrick, Adrienne            GRV                    29.99      28.78        
 10 Reyes, Emily                 GRV                    28.83      28.88        
 11 Shepard, Haili            17 Lady Outlaws-WY        28.55      28.93        
 12 Moritz, Cherylann            GRV                    30.37     x29.05        
 13 Martinez, Aubrie             Rshs Girls-WY          29.51      30.17        
 14 Aldred, Shelby               Rshs Girls-WY          29.47      30.19        
 15 Clyde, Olivia M           17 Bolts-WY               30.97      30.62        
 16 Kilian, Amayah            17 Bolts-WY               30.85     x31.13        
 17 Danko, Madylin            17 Bolts-WY               32.26     x31.31        
 18 Moffatt, Merika              GRV                    32.89     x31.42        
 19 Eby, Bry                  14 CAM-WY                 32.68      32.53        
 20 Gardea, Delaney              GRV                    32.65     x33.32        
 20 Tyler, Demi                  GRV                    33.83     x33.32        
 22 Post, Alize               15 CAM-WY                 32.90     x33.35        
 23 Bond, Sugar               14 CAM-WY                 33.34     x33.74        
 24 Arnold, Alyssa            14 Lady Outlaws-WY        32.90      34.26        
 25 Porter, Emily             15 Lady Outlaws-WY        35.99      34.46        
 26 Licking, Dakotta          15 CAM-WY                 36.64     x35.30        
 27 Petri, Jessica               GRV                    34.71     x35.46        
 28 Wuolle, Alexis               Rshs Girls-WY          35.59      36.61        
 29 Hill, Kadence                Rshs Girls-WY          38.22      37.55        
 30 Norwick, Mersaydez           Rshs Girls-WY          39.99     x37.72        
 31 Romero, Alexandrea        16 Lady Outlaws-WY        39.50      38.79        
 32 Bauman, Julia                Rshs Girls-WY          39.76     x40.24        
 33 Pankowski, Madison           Rshs Girls-WY          34.96     x43.35        
 34 Blare, Jadyn M            15 Bolts-WY               41.76     x43.46        
 35 France, Hailey               GRV                    40.37     x44.11        
 
Event 5  Girls 1 mtr Diving
===============================================================================
  Pool Rec G: P 231.60        2016 A. Lange, RSHS                              
  4A St Qual: Q 145.00        2017                                             
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jones, Brenna             15 Bolts-WY              146.25     150.65Q       
  2 Rall, Enshawntae             Rshs Girls-WY         250.95     137.20        
  3 Long, Mackenzie           15 Bolts-WY              154.95     131.95        
  4 Harkins, Phaezia          16 CAM-WY                137.20     128.15        
  5 Kelley, Jordan            15 Lady Outlaws-WY       100.80      92.55        
 
Event 6  Girls 100 Yard Butterfly
===============================================================================
  Pool Rec G: P 1:02.08        2016 S. Aguayo, RHS                             
  4A St Qual: Q 1:12.00        2017                                            
  3A St Qual: q 1:17.50        2017                                            
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jensen, Lauren               GRV                  1:04.39    1:03.81Q       
       32.19  1:03.81                                                      
  2 Fernandez, Addy              Rshs Girls-WY        1:08.42    1:08.06Q       
       32.16  1:08.06                                                      
  3 Rehard, Klaire            15 CAM-WY               1:14.61    1:09.79Q       
       35.71  1:09.79                                                      
  4 Aldred, Shelby               Rshs Girls-WY        1:14.00    1:14.32        
       32.93  1:14.32                                                      
  5 Mandros, Emilee              GRV                  1:17.82    1:14.84        
       39.46  1:14.84                                                      
  6 Talbott, Anna M           14 Bolts-WY             1:20.38    1:17.94        
       39.32  1:17.94                                                      
  7 Johansson, Kysa           17 Lady Outlaws-WY      1:28.06    1:21.90        
       37.69  1:21.90                                                      
  8 Kilian, Amayah            17 Bolts-WY             1:37.09    1:32.74        
       41.17  1:32.74                                                      
  9 Brown, Kadynce               Rshs Girls-WY        1:41.19    1:36.81        
       44.99  1:36.81                                                      
 10 Clyde, Olivia M           17 Bolts-WY             1:41.58    1:40.38        
       45.39  1:40.38                                                      
 11 Keelin, Celeste              Rshs Girls-WY        1:40.53    1:44.05        
       48.16  1:44.05                                                      
 12 Porter, Emily             15 Lady Outlaws-WY           NT    1:51.42        
       52.41  1:51.42                                                      
 -- Russell, Cheyenne         14 Lady Outlaws-WY           NT         DQ        
       52.65       DQ                                                      
 
Event 7  Girls 100 Yard Freestyle
===============================================================================
  Pool Rec G: P   54.80        2017 S. Carsrud, THB                            
  4A St Qual: Q 1:01.00        2017                                            
  3A St Qual: q 1:04.25        2017                                            
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Carsrud, Sani             16 Bolts-WY               53.52      54.80P       
       25.92    54.80                                                      
  2 Sanders, Sydni               GRV                    58.22      58.24Q       
       28.26    58.24                                                      
  3 Ochsner, Shaylee          17 Bolts-WY               59.66      59.45Q       
       28.42    59.45                                                      
  4 Jensen, Ashley               GRV                  1:00.36    1:01.42        
       28.97  1:01.42                                                      
  5 Olsen, Kaycee                GRV                  1:01.31    1:01.63        
       29.99  1:01.63                                                      
  6 Bydlon, Grace             16 CAM-WY               1:02.40    1:03.11        
       30.19  1:03.11                                                      
  7 Merrick, Adrienne            GRV                  1:00.92    1:03.39        
       30.24  1:03.39                                                      
  8 Young, Madison               GRV                  1:03.31   x1:03.40        
       30.40  1:03.40                                                      
  9 Knottnerus, Delaney       16 Bolts-WY             1:03.86    1:03.77        
       30.93  1:03.77                                                      
 10 Knez, Trae                17 Bolts-WY             1:04.99    1:04.94        
       31.22  1:04.94                                                      
 11 Danko, Madylin            17 Bolts-WY             1:11.63   x1:08.36        
       32.63  1:08.36                                                      
 12 Foerster, Sarah              GRV                  1:09.55   x1:08.73        
       32.98  1:08.73                                                      
 13 Martinez, Aubrie             Rshs Girls-WY        1:07.00    1:08.81        
       32.28  1:08.81                                                      
 14 Foerster, Emily              GRV                  1:08.24   x1:09.24        
       32.92  1:09.24                                                      
 15 Schoel, DeNae             16 Lady Outlaws-WY      1:14.01    1:13.12        
       34.46  1:13.12                                                      
 16 Gomez, Cassidy               GRV                  1:14.08   x1:13.88        
       35.07  1:13.88                                                      
 17 Post, Alize               15 CAM-WY               1:13.20    1:13.90        
       35.97  1:13.90                                                      
 18 Gardea, Delaney              GRV                  1:11.75   x1:14.14        
       35.10  1:14.14                                                      
 19 Ruen, Breanna J           17 Bolts-WY             1:18.61   x1:16.08        
       36.14  1:16.08                                                      
 20 Petri, Jessica               GRV                  1:17.91   x1:18.86        
       37.10  1:18.86                                                      
 21 Laird, Lillian            14 Lady Outlaws-WY      1:25.97    1:22.93        
       38.68  1:22.93                                                      
 22 Lloyd, Kamilyn               GRV                  1:21.09   x1:24.26        
       39.61  1:24.26                                                      
 23 Wuolle, Alexis               Rshs Girls-WY        1:24.23    1:26.09        
       39.19  1:26.09                                                      
 24 Baldwin, Brooke           15 Lady Outlaws-WY      1:30.05    1:27.33        
       41.22  1:27.33                                                      
 25 Norwick, Mersaydez           Rshs Girls-WY        1:33.77    1:32.31        
       41.04  1:32.31                                                      
 26 France, Hailey               GRV                  1:30.82   x1:32.40        
       43.59  1:32.40                                                      
 27 Bauman, Julia                Rshs Girls-WY        1:35.94    1:33.91        
       45.68  1:33.91                                                      
 28 Thill, Destiny            14 Lady Outlaws-WY      1:43.69    1:41.66        
       47.88  1:41.66                                                      
 
Event 8  Girls 500 Yard Freestyle
===============================================================================
  Pool Rec G: P 6:01.23        2017 P. Miller, RSHS                            
  4A St Qual: Q 6:10.00        2017                                            
  3A St Qual: q 6:41.00        2017                                            
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Anderson, Whitney            Rshs Girls-WY        5:47.45    6:01.93Q       
       33.13  1:09.68  1:46.74  2:23.27  3:00.44  3:36.51  4:14.15  4:51.18
     5:26.87  6:01.93                                                      
  2 Miller, Payton               Rshs Girls-WY        5:51.75    6:02.17Q       
       33.38  1:09.81  1:46.68  2:23.67  3:00.31  3:37.23  4:14.47  4:51.61
     5:27.84  6:02.17                                                      
  3 McDaniel, Kaitlin         17 Lady Outlaws-WY      7:07.76    7:02.14        
       35.89  1:16.81  1:59.33  2:43.03  3:26.64  4:10.50  4:55.16  5:39.48
     6:21.62  7:02.14                                                      
  4 Eby, Bry                  14 CAM-WY               7:13.27    7:06.49        
       36.02  1:18.07  2:00.95  2:43.70  3:28.48  4:12.35  4:56.82  5:41.75
     6:25.24  7:06.49                                                      
  5 Haselhuhn, Holly             Rshs Girls-WY        7:02.91    7:10.20        
       37.42  1:20.94  2:05.26  2:48.98  3:33.51  4:17.55  5:01.74  5:45.49
     6:29.64  7:10.20                                                      
  6 Paulsen, Whitney          16 Lady Outlaws-WY           NT    7:14.38        
       38.45  1:22.97  2:07.83  2:54.34  3:38.56  4:23.34  5:07.11  5:50.68
     6:33.60  7:14.38                                                      
  7 Shereda, Cynthia             GRV                  7:48.72    7:23.88        
       38.70  1:22.99  2:09.18  2:54.16  3:40.02  4:25.60  5:10.87  5:55.27
     6:38.94  7:23.88                                                      
  8 Tyler, Demi                  GRV                  8:05.68    7:29.24        
       37.66  1:20.82  2:04.78  2:49.67  3:35.48  4:22.44  5:09.08  5:55.79
     6:43.09  7:29.24                                                      
  9 Porter, Aubrey            16 Bolts-WY             7:55.13    7:39.42        
       39.76  1:24.31  2:09.27  2:54.74  3:41.46  4:28.52  5:16.01  6:03.98
     6:52.54  7:39.42                                                      
 10 Skinner, Sierra Jo        15 Lady Outlaws-WY      8:25.12    7:41.23        
       39.08  1:23.55  2:10.44  2:59.14  3:47.87  4:37.59  5:26.24  6:15.29
     6:59.47  7:41.23                                                      
 11 Hoff, Maggie K            15 Bolts-WY             7:33.09    7:42.14        
       41.00  1:25.50  2:10.62  2:56.97  3:43.99  4:31.62  5:21.05  6:09.40
     6:56.64  7:42.14                                                      
 12 Licking, Dakotta          15 CAM-WY                    NT    8:16.92        
       46.42  1:36.67  2:26.76  3:17.70                                    
     7:33.67  8:16.92                                                      
 13 Crain, Katalina           15 Bolts-WY                  NT    9:00.42        
       45.81  1:37.16  2:31.15  3:25.63  4:21.88  5:17.15  6:13.27  7:09.51
     8:06.55  9:00.42                                                      
 14 Blare, Jadyn M            15 Bolts-WY                  NT    9:14.67        
              1:41.74  2:39.16  3:36.79  4:34.03  5:32.49  6:29.49  7:26.89
     8:24.27  9:14.67                                                      
 
Event 9  Girls 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
  Pool Rec G: P 1:46.46        2017 Thunder Basin, THB                         
                         Pikula, Knottnerus, Porter, Carsrud               
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thunder Basin High School-WY  'A'                 1:43.62    1:46.46P       
     1) Pikula, Lauren 16               2) Knottnerus, Delaney 16         
     3) Porter, Alaysa 15               4) Carsrud, Sani 16               
       25.00    53.23  1:19.46  1:46.46                                    
  2 Campbell County High School-WY  'A'               1:47.51    1:47.62        
     1) Holwell, Jenny 17               2) Hauber, Mckenna 16             
     3) Rehard, Klaire 15               4) Bydlon, Grace 16               
       25.50    51.72  1:19.77  1:47.62                                    
  3 Green River High School  'A'                      1:47.86    1:48.57        
     1) Jensen, Lauren                  2) Lauze, Jesse                   
     3) Lee, Lauren                     4) Sanders, Sydni                 
       27.43    55.26  1:21.82  1:48.57                                    
  4 Green River High School  'B'                      1:57.31   x1:56.94        
     1) Merrick, Adrienne               2) Olsen, Kaycee                  
     3) Lauze, Alexa                    4) Young, Madison                 
       28.98    58.75  1:27.83  1:56.94                                    
  5 Rawlins High School-WY  'A'                       1:57.35    2:03.03        
     1) Shepard, Haili 17               2) Paulsen, Whitney 16            
     3) McDaniel, Kaitlin 17            4) Johansson, Kysa 17             
       31.51  1:05.30  1:34.01  2:03.03                                    
  6 Rock Springs High School-WY  'A'                  2:05.99    2:03.92        
     1) Aldred, Shelby                  2) Haselhuhn, Holly               
     3) Miller, Payton                  4) Martinez, Aubrie               
       29.93  1:03.11  1:32.98  2:03.92                                    
  7 Green River High School  'C'                      2:03.86   x2:06.51        
     1) Gomez, Cassidy                  2) Mandros, Emilee                
     3) Moffatt, Merika                 4) Mandros, Jarin                 
       33.53  1:04.83  1:36.23  2:06.51                                    
  8 Thunder Basin High School-WY  'B'                 2:02.43   x2:06.55        
     1) Kilian, Amayah 17               2) Ramsdell, Jaida 16             
     3) Clyde, Olivia M 17              4) Knez, Trae 17                  
       31.96  1:03.27  1:36.47  2:06.55                                    
  9 Green River High School  'D'                      2:14.95   x2:13.93        
     1) Foerster, Sarah                 2) Foerster, Emily                
     3) Fryer, Sierra                   4) Tyler, Demi                    
       32.37  1:03.93  1:40.75  2:13.93                                    
 10 Campbell County High School-WY  'B'               2:15.56   x2:18.33        
     1) Post, Alize 15                  2) Licking, Dakotta 15            
     3) Bond, Sugar 14                  4) Eby, Bry 14                    
       34.90  1:09.09  1:42.15  2:18.33                                    
 11 Rock Springs High School-WY  'B'                       NT   x2:27.13        
     1) Rall, Enshawntae                2) Wuolle, Alexis                 
     3) Brown, Kadynce                  4) Keelin, Celeste                
       35.33  1:13.13  1:49.58  2:27.13                                    
 12 Thunder Basin High School-WY  'C'                      NT   x2:30.45        
     1) Blare, Jadyn M 15               2) Hoff, Maggie K 15              
     3) Porter, Aubrey 16               4) Ruen, Breanna J 17             
       41.51  1:16.86  1:54.61  2:30.45                                    
 13 Green River High School  'E'                           NT   x2:37.42        
     1) Shereda, Cynthia                2) Petri, Jessica                 
     3) France, Hailey                  4) Lloyd, Kamilyn                 
       39.72  1:15.60  1:59.33  2:37.42                                    
 
Event 10  Girls 100 Yard Backstroke
===============================================================================
  Pool Rec G: P 1:04.03        2016 R. Anderson, RSHS                          
  4A St Qual: Q 1:09.00        2017                                            
  3A St Qual: q 1:14.00        2017                                            
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Poley, Libby              15 Bolts-WY             1:05.74    1:06.22Q       
       32.24  1:06.22                                                      
  2 Rehard, Klaire            15 CAM-WY               1:09.01    1:08.80Q       
       33.25  1:08.80                                                      
  3 Fernandez, Addy              Rshs Girls-WY        1:07.67    1:10.30        
       34.28  1:10.30                                                      
  4 Jensen, Ashley               GRV                  1:08.49    1:11.73        
       34.79  1:11.73                                                      
  5 Reyes, Emily                 GRV                  1:11.89    1:12.25        
       35.44  1:12.25                                                      
  6 Foerster, Sarah              GRV                  1:17.20    1:18.84        
       37.81  1:18.84                                                      
  7 Mandros, Jarin               GRV                  1:18.98    1:20.01        
       38.78  1:20.01                                                      
  8 Johansson, Kysa           17 Lady Outlaws-WY      1:22.22    1:25.28        
       40.45  1:25.28                                                      
  9 Liston, Shiann            14 Bolts-WY             1:25.59    1:26.93        
       42.00  1:26.93                                                      
 10 Lloyd, Kamilyn               GRV                  1:25.80   x1:27.42        
       43.58  1:27.42                                                      
 11 Fryer, Sierra                GRV                  1:31.10   x1:30.35        
       44.52  1:30.35                                                      
 12 Ramsdell, Jaida           16 Bolts-WY             1:30.73    1:32.23        
       45.14  1:32.23                                                      
 13 McMullen, Baley           17 Lady Outlaws-WY      1:33.52    1:33.82        
       44.60  1:33.82                                                      
 14 Porter, Aubrey            16 Bolts-WY             1:30.09    1:34.15        
       45.67  1:34.15                                                      
 15 Shauers, Mikayla             Rshs Girls-WY        1:34.65    1:35.02        
       47.15  1:35.02                                                      
 16 Gardner, Katelynn         14 Lady Outlaws-WY      1:47.90    1:46.36        
       51.42  1:46.36                                                      
 17 Hill, Kadence                Rshs Girls-WY        1:45.15    1:47.78        
       50.85  1:47.78                                                      
 18 Crain, Katalina           15 Bolts-WY             1:49.88   x1:48.32        
       51.71  1:48.32                                                      
 
Event 11  Girls 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
  Pool Rec G: P 1:06.71        2017 J. Holwell, CCHS                           
  4A St Qual: Q 1:19.00        2017                                            
  3A St Qual: q 1:22.65        2017                                            
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Holwell, Jenny            17 CAM-WY               1:06.51    1:06.71P       
       30.95  1:06.71                                                      
  2 Otto, Avery                  GRV                  1:14.84    1:14.42Q       
       34.64  1:14.42                                                      
  3 Lauze, Jesse                 GRV                  1:14.63    1:15.17Q       
       34.91  1:15.17                                                      
  4 Pikula, Lauren            16 Bolts-WY             1:19.77    1:17.49Q       
       36.02  1:17.49                                                      
  5 Porter, Alaysa            15 Bolts-WY             1:18.85    1:17.93Q       
       37.09  1:17.93                                                      
  6 Hauber, Mckenna           16 CAM-WY               1:16.81    1:18.59Q       
       36.11  1:18.59                                                      
  7 Miller, Tanner               Rshs Girls-WY        1:17.99    1:21.21        
       38.02  1:21.21                                                      
  8 Lauze, Alexa                 GRV                  1:23.44    1:21.52        
       38.14  1:21.52                                                      
  9 Mandros, Emilee              GRV                  1:26.73    1:26.27        
       40.75  1:26.27                                                      
 10 Shepard, Haili            17 Lady Outlaws-WY      1:29.04    1:27.34        
       40.39  1:27.34                                                      
 11 Moritz, Cherylann            GRV                  1:28.79   x1:27.65        
       41.13  1:27.65                                                      
 12 Mathis, Brixen               Rshs Girls-WY        1:28.75    1:28.14        
       41.27  1:28.14                                                      
 13 Olsen, Kaycee                GRV                  1:23.99   x1:28.74        
       41.25  1:28.74                                                      
 14 Lee, Lauren                  GRV                  1:30.85   x1:30.10        
       43.20  1:30.10                                                      
 15 Moffatt, Merika              GRV                  1:33.08   x1:30.21        
       42.60  1:30.21                                                      
 16 Schoel, DeNae             16 Lady Outlaws-WY      1:32.72    1:32.79        
       42.00  1:32.79                                                      
 17 Talbott, Anna M           14 Bolts-WY             1:39.95    1:39.91        
       46.41  1:39.91                                                      
 18 Pankowski, Madison           Rshs Girls-WY        1:55.42    1:48.55        
       51.50  1:48.55                                                      
 19 Kelley, Jordan            15 Lady Outlaws-WY      1:54.10    1:49.88        
       49.70  1:49.88                                                      
 20 Arnold, Alyssa            14 Lady Outlaws-WY           NT    1:54.21        
       52.72  1:54.21                                                      
 -- Russell, Cheyenne         14 Lady Outlaws-WY           NT         DQ        
       54.67       DQ                                                      
 
Event 12  Girls 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
  Pool Rec G: P 3:48.54        2011 Thunder Basin, THB                         
                         Poley, Ochsner, Pikula, Carsrud                   
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thunder Basin High School-WY  'A'                 3:48.70    3:48.54P       
     1) Poley, Libby 15                 2) Ochsner, Shaylee 17            
     3) Pikula, Lauren 16               4) Carsrud, Sani 16               
       25.83    54.64  1:21.75  1:52.04  2:19.78  2:50.26  3:17.90  3:48.54
  2 Green River High School  'A'                      3:54.82    3:57.08        
     1) Sanders, Sydni                  2) Lee, Lauren                    
     3) Jensen, Ashley                  4) Otto, Avery                    
       29.14  1:00.79  1:29.51  2:02.32  2:29.82  3:00.14  3:27.28  3:57.08
  3 Campbell County High School-WY  'A'               3:54.38    4:02.50        
     1) Hauber, Mckenna 16              2) Rehard, Klaire 15              
     3) Bydlon, Grace 16                4) Holwell, Jenny 17              
       29.86  1:01.97  1:31.24  2:04.53  2:32.10  3:04.35  3:31.89  4:02.50
  4 Green River High School  'B'                      4:13.19   x4:21.15        
     1) Lauze, Alexa                    2) Merrick, Adrienne              
     3) Moritz, Cherylann               4) Young, Madison                 
       30.48  1:04.98  1:20.35  2:08.78  2:40.90  3:14.94  3:46.59  4:21.15
  5 Rock Springs High School-WY  'A'                  4:20.00    4:22.94        
     1) Fernandez, Addy                 2) Anderson, Whitney              
     3) Miller, Payton                  4) Miller, Tanner                 
       30.39  1:03.31  1:34.26  2:08.93  2:41.73  3:17.89  3:48.99  4:22.94
  6 Rawlins High School-WY  'A'                       4:33.97    4:38.47        
     1) McDaniel, Kaitlin 17            2) Paulsen, Whitney 16            
     3) Johansson, Kysa 17              4) Shepard, Haili 17              
       31.96  1:08.39  1:44.01  2:23.62  2:54.70  3:30.53  4:01.95  4:38.47
  7 Thunder Basin High School-WY  'B'                 4:37.73   x4:48.02        
     1) Clyde, Olivia M 17              2) Talbott, Anna M 14             
     3) Danko, Madylin 17               4) Knottnerus, Delaney 16         
       34.77  1:12.68  1:50.19  2:32.18  3:05.71  3:42.59  4:14.33  4:48.02
  8 Green River High School  'C'                      4:35.66   x4:51.33        
     1) Foerster, Emily                 2) Lloyd, Kamilyn                 
     3) Gardea, Delaney                 4) Reyes, Emily                   
       30.19  1:02.70  1:43.08  2:27.55  3:03.80  3:42.54  4:14.57  4:51.33
  9 Green River High School  'D'                           NT   x5:32.52        
     1) Shereda, Cynthia                2) Petri, Jessica                 
     3) Fryer, Sierra                   4) Tyler, Demi                    
       39.56  1:23.43  2:03.59  2:51.29  3:30.81  4:16.01  4:50.28  5:32.52
 10 Thunder Basin High School-WY  'C'                      NT   x5:32.78        
     1) Ruen, Breanna J 17              2) Crain, Katalina 15             
     3) Porter, Aubrey 16               4) Liston, Shiann 14              
       37.97  1:20.54  2:05.00  2:53.07  3:32.58  4:16.29  4:52.29  5:32.78
 
                   Women - Team Rankings - Through Event 12                    
 
  1. Green River High School           334.5   2. Thunder Basin High School           308
  3. Rock Springs High School            219   4. Campbell County High School       162.5
  5. Rawlins High School                 134